Eredmények

Minimaraton 2017

2009 lány

1Ábrahám Zita2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM17185803:29
2Kutrovits Lilla2009Budapest, Ikarus BSEMM17167703:32
3Szentgáli-Varga Villő Árnika2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM17009903:38
4Pellegrini Lilianna2009Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM17169903:47
5Nagy Juli2009Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM17183503:48
6Hegedűs Julianna Zsófia2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM17008603:49
további eredmények
7Nonn Viktória2009Budapest, Ikarus BSEMM171678
8Mayer Hanna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170145
9Győrfy Panna2009Táncsics, BudapestMM171814
10Daróczi Petra2009Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM171870
11Szekeres Linda2009Budapest, Ikarus BseMM171855
12Hering Fanni2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170137
13Pálházy Nóra2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170123
14Stefkó Szofi2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170130
15Vajda Noémi2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170820
16Tóth Boglár Kincső2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170818
17Pauló Nóra2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170125
18Heilmann Alexa2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170907
19Kovács Miléna2009PécelMM171905
20Ruis Gréta2009Hatvan, KodályMM171876
21Futár Alíz2009Budapest, Ikarus BseMM171845
22Takács Lilien2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171898
23Balázs Emese2009Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM171850
24Kovács Lia Petra2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170811
25Somos Luca Veronika2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170835
26Albert Kafka Csenge2009Szada, Székely Bertalan Általános IskolaMM171857
27Balogh Sarolta2009Szada, Klapka György Általános IskolaMM171875
28Ivony Dorka2009Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171690
29Klotz Fruzsina2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170855
30Solymos Vanda2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170129
31Földes Lotti2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170083
32Ujváry Petra2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170255
33Hegedűs Emma2009Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171689
34Molnár Diána Rebeka2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170221
35Batiz Zarak2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171912
36Novák Amira2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171911
37Oláh Emese2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170248
38Kiss Tamara2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170091
39Bódis Luca2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170177
40Majna Alexa2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171895
41Gombos Anna Liliom2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170084
42Bencze Zita Hargita2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170079
43Bőte Jázmin2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170162
44Laudon Sára2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170164
45Ványi-Bulla Regina2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170103
46Gregus Hanna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170111
47Iványik Noémi2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170088
48Papp Adina Anna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170193
49Illyés Zita Zsófia2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170185
50Maráczi Petra2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170245
51Szohr Annalena2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170229
52Laczkó Dorina Liliána2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170218
53Kovács Laura2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170117
54Radics-Varga Anna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170128
55Lutz Szende Anna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170121
56Csontos Julianna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170080


2009 fiú

1Várkonyi Nimród Farkas2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17089803:31
2Zánkai Zoltán2009Budapest, Ikarus BSEMM17168003:32
3Tóth Bence Zsolt2009Szada, Székely Bertalan Általános IskolaMM17189003:37
4Krakóczki Bence2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17081203:40
5Horváth Benedek Marcell2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17080803:41
6Nagy Ágoston2009Pécel SEMM17189903:42
további eredmények
7Keindl Vencel Mór2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170910
8Barha Gellért2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171869
9Gerőfi László Csanád2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170805
10Rónay Kristóf Tamás2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170920
11Pocsai Csaba2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170127
12Kiss Dávid2009Gödöllő, Waldorf Általános IskolaMM171900
13Gönczi-Kovács András2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170182
14Bajkó Illés2009Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171853
15Pintér Kornél2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171644
16Lesták Krisztián2009Budapest, BornemisszaMM171903
17Balogh Ákos2009Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM171901
18Juhász Levente2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170718
19Nagy Norbert2009Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM171832
20Németh Ábel2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170815
21Bárczi Csanád2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170231
22Hóka Balázs2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170138
23Kozma Márk2009Szada, Székely Bertalan Általános IskolaMM171825
24Tóth Zsombor2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170837
25Heidinger Levente2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171856
26Gál-Bíró Ambrus2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170804
27Mészáros Csanád László2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170096
28Makádi Márk2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170860
29Vertse László2009Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM171896
30Zsombrák Zsombor2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170161
31Pintér Levente2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171935
32Ali Vilmos2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171934
33Zarándi Máté2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170160
34Leitmann Barnabás2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170828
35Mészáros Bojta István2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170146
36Kerekes András Lajos2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170140
37Kóti Zsigmond2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170093
38Szakál Áron2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170869
39Veres Áron László2009Gödöllő, Waldorf Általános IskolaMM171837
40Kreicz Áron2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171909
41Hegyi Ábel Kolos2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170087
42Furulyás Arnold Krisztián2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170110
43Szőke Lóránt2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170158
44Neumann Dominik Balázs2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170097
45Vertse István2011Gödöllő, Szent Imre ÓvodaMM171930
46Kovács Gellért2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170810
47Ványi-Bulla Vilmos2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170104
48Sajtos Máté2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170166
49Kovács Krisztián2009Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171691
50?2009undefined, undefinedMM171931
51Tóth Richárd Ákos2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170131
52Egri Botond2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170108
53Veres Ádám Zoltán2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170839
54Kovács János2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170116
55Juhász Levente2009Szada, Székely Bertalan Általános IskolaMM171834
56Lőrincz Ákos2009Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171698
57Szentirmai-Király László2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170100
58Türk Ádám2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170171
59Agócs István2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170106


2008 lány

1Lőkös Laura2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17097803:16
2Prutkay Kata2008Budapest, Ikarus BSEMM17167003:21
3Szekér Jácinta2008Budapest, Ikarus BSEMM17167303:25
4Amler Gréta2008Budapest, Ikarus BSEMM17166603:29
5Sári Viktória Éva2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17092103:32
6Bory Kinga2008Budapest, Ikarus BSEMM17166703:34
további eredmények
7Kiss Nikoletta Bettina2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170971
8Kőmíves Jázmin2008Hatvan, Szent IstvánMM171877
9Zsiák Zsófia2008Budapest, Ikarus BSEMM171675
10Szetkuti Anna2008Budapest, Ikarus BSEMM171674
11Forgó Larina2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM171956
12Mészáros Flóra2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170310
13Soós Noémi2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170196
14Pálfi Réka2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171872
15Inicz Diána2008Budapest, Ikarus BseMM171939
16Gyuricza Karola2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170879
17Szemjanyinov Elizabet2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170198
18Dobranszky Petra2008Gödöllő, Waldorf Általános IskolaMM171852
19?2008undefined, undefinedMM171936
20Rab Zita2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170365
21Rácz Dóra2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170353
22Ombódi Réka2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170249
23Budavári Emma Zsófia2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170330
24Pete Laura2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170889
25Vancso Noémi2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170293
26Novák Bori2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170189
27Telek Nóra2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171894
28Forgó Larina2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170305
29Haaz Tímea2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170238
30Herczegh Panna2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170274
31Szmrtnik Szófia2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170894
32Bene Anna Tünde2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170232
33Vankó Nóra Tímea2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170960
34Gál Borostyán2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170993
35Ficza Léna Eszter2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170235
36Willimek Fruzsina2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170230
37Major Mariann2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM171955
38Kovács Vanessza2008Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171692
39Sárközi Lizett2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170252
40Deák Dalma2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170234
41Horváth Renáta2008Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171694
42Gál Emma Lilla2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170210
43Takács Niké2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170267
44Kis - Simon Zsófia2008Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171705
45Végh Adrienn Zorka2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170256
46Hajdu Zoé Hanna2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170239
47Bankó Nóra2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170175
48Janik Lilla Borbála2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170241
49Dányi Adél2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170180
50Szécsényi Maja Kinga2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170227
51Körömi Nikolett2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170217
52Vas-Szabó Tánya2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170172
53Juhos Zoé2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170278
54Halász Anna Éva2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170183
55Bojtos Dorottya Panna2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170178
56Tiba Zsófia2008Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171701


2008 fiú

1Bucsai Benedek2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17087503:17
2Hargittai Máté2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17099503:27
3Bajkó Jozsué2008Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM17168603:31
4Kovács Bence2008Baár-Madas Református Általános IskolaMM17192303:32
5Ferenecz Ágoston2008Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM17193803:34
6Wágner Szilárd2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM17035803:35
további eredmények
7Petovics Dániel2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171954
8Tajti Péter2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171916
9Kiss Ágoston2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171823
10Páncél Botond2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170953
11Szakál Máté2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170319
12Csjernyik Balázs2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171021
13Palásti György2008Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171707
14Versegi Balázs2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170173
15Tormay Zsolt2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171953
16Illés Márton2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170184
17Menyhárt Olivér Levente2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170916
18Hidvégi Ádám2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170997
19Varga Gábor2008Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171702
20Bajai Zalán Gellért2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170901
21Szászi Péter2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170355
22Kárpáti Csanád2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170279
0Balogh Bálint2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170962
23Masznyik Kristóf2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170262
24Sólymos Bongor2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171888
25Egri Balázs Zoltán2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170334
26Rapcsák Levente2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170265
27Tóth-Bede Attila2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170200
28Kaiser Alex2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170883
29Bereczki Simon László2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170176
30Olasz Marcell2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170192
31Kapás Roland2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171844
32Kis-Kalán Tamás Alex2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170214
33Bartyin Zoltán2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170259
34Grossó Mátyás2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170211
35Szabó Tamás2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170169
36Kristóf Mátyás2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170244
37Tóth-Lukács Ákos Márton2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170927
38Heim György Richárd2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170240
39Samu-Nagy Nándor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170266
40Tóth Zétény György2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170897
41Szabó László2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170168
42Bucella Tamás2008Budapest, Ikarus BSEMM171668
43Farkas Ádám2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170208
44Portik Hunor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170224
45Kaluha Dávid Tamás2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170212
46Kristyán Kristóf2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170186
47Pallagi Patrik István2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170152
48Bárány Szilárd Bálint2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170201


2007 lány

1Füsti-Molnár Zsófia2007Hatvan, Kossuth L. Ált. IskMM17187903:02
2Huszár Enikő Luca2007Budapest, BEACMM17184203:10
3Zsemle Hanna2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17098703:13
4Szűcs Imola2007Budapest, Ikarus BSEMM17166203:23
5Nonn Krisztina2007Budapest, Ikarus BSEMM17165603:27
6Katona Kitti2007Budapest, Ikarus BSEMM17165503:29
további eredmények
7Butor Blanka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170301
8Bata Barbara2007Budapest, Ikarus BSEMM171653
9Papek Panna2007Budapest, Ikarus BSEMM171657
10Viha Zsófia2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171044
11Bartal Kitti2007Budapest, Ikarus BSEMM171652
12Forgács Zsanett2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171945
13Szabó Ágota2007Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM171927
14Vertse Anna2007Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM171897
15Bencze Kinga Emese2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170299
16Iván Melina Szofi2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171057
17Surman Regina2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171739
18Spitzmüller Dóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170318
19Szauter Panni2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170320
20Keindl Júlia Réka2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170968
21Madarassy Hedvig2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171706
22Szabó Alexa2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171708
23Kiss Panna Nóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170282
24Horváth Janka Bíborka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170276
25Réti Rozi2007Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171416
26Galkó Imola Gyopár2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170272
27Vámos-Hegyi Enikő2007Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171830
28Balogh Réka2007Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM171969
29Farkas Boglárka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170303
30Iván Nóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170342
31Gyuris Lili Boglárka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170340
32Csitári Dorina2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170397
33Szohr Zsófia Friderika2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170322
34Udvardi Nikolett Petra2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171015
35Palya Norina2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171728
36Hegedűs Luca2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171724
37Nagy Angéla2007Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171414
38Szüts Réka Piroska2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170324
39Móczár-Rétháti Evelin2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171008
40Bankó Eszter2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170372
41Forgács Laura Anna2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170271
42Földváry Luca2007Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171438
43Végh Virág2007Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171952
44Horváth Bianka2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171716
45Pauló Dorina2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170465
46Kövesdi Sára2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170457
47Bajkó Rebeka2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171720
48Rizzo Nicole2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170290
49Beta Izabella2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170233
50Vágó Réka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170370
51Farkas Boglárka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170361
52Surman Cintia2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170367
53Kóti Julianna2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170284
54Mongyi Larina2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170461


2007 fiú

1Szabó Csongor2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17106802:48
2Szekeres Dávid2007Budapest, Ikarus BSEMM17166003:01
3Dobay Benedek2007Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM17184903:14
4Táborszki Bálint2007Budapest, Ikarus BSEMM17166303:16
5Varvasovszky Balázs2007Budapest, Ikarus BSEMM17166403:17
6Hegedűs Márton2007Budapest, Ikarus BSEMM17165403:20
további eredmények
7Szabó Marcell2007Budapest, Ikarus BSEMM171659
8Zombori Ákos2007Budapest, Ikarus BSEMM171665
9Kiss István2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170970
10Horváth Ábel Barna2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170275
11Bánhalmi Gergő2007Budapest, Ikarus BSEMM171651
12Tóth Bertalan Péter2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170392
13Gelányi-Balog Csongor2007Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171439
14Czigolya Ádám2007Hatvan, KodályMM171863
15Krakóczki Máté2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170974
16Vas-Szabó Zétény2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170423
17Monostori Csaba2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171718
18Kristóf Levente Tamás2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170344
19Molnár Zsombor2007Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171446
20Horváth Marcell2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170402
21Pintér Marcell Miklós2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170287
22Bankó Dominik2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171018
23Bolla Kornél2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171836
24Elsässer Hunor Márk2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170270
25Kovács Kristóf2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171725
26Antyipin Dmitrij Zaharovics2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170269
27Szénási Levente2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171731
28Batiz Noah2007Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171961
29Fekete Benjamin2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170362
30Oláh Benedek2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170314
31Réti Noel2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170441
32Horváth Mihály2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170998
33Pákozdi Máté2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170351
34Szűcs Norbert2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170470
35Magyarossy Levente2007Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM171861
36Pecze Ágoston2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170315
37Horváth Koppány Richárd2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171142
38Kunhegyi Ákos2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171697
39Csontos Olivér2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170360
40Gerencsér Norbert2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171722
41Ozvári-Lukács Sándor Áron2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170438
42Kerényi Benedek2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170364
43Szekeres András2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170321
44Blaubacher Dániel2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM172010
45Vaszil Péter Kocsárd2007Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171424
46Szeder Tamás2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171730
47Ujvári Hunor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170292
48Hajtó Gábor Máté2007Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171904
49Lakatos Gergely2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170286
50Izsó Hunor Sólyom2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170277
51Papp Olivér2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171841
52Békési Péter2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171733
53Varga Zsombor2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170357
54Sipos Levente István2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170317
55Heilig Mátyás2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170341
56Tusor Ádám2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170291
57Fila Ferenc2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170363
58Tóth Dzsúlió2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170369
59Virág Márton2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170371


2006 lány

1Szűcs Anna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM17050107:00
2Halászy Tamara2006Szada, Székely Bertalan Általános IskolaMM17194607:04
3Hegyi Boróka2006Budapest, Ikarus BSEMM17194307:07
4Végh Bíborka2006Budapest, BEACMM17194007:25
5Nagy Bori2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM17141507:31
6Kovács Liliána2006Pécel, Szent Erzsébet Ált. Isk.MM17190707:40
további eredmények
7Varga-Bergman Bíborka2006Hatvan, Kossuth L. Ált. IskMM171867
8Stumpf Dorka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171098
9Csaba Letícia2006Hatvan, Kossuth L. Ált. IskMM171865
10Orbán Csenge2006Szada, Székely Bertalan Általános IskolaMM171989
11Varga Zita2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170395
12Deme Dormánka2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171434
13Pintér Petra2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171643
14Lesták Veronika2006Budapest, BornemisszaMM171913
15Gyuricza Emma2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171086
16Kőmíves Anna2006Hatvan, Szent IstvánMM171864
17Kötél Veronika2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171410
18Szmrtnik Dorka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171071
19Szabó Lilla2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171069
20Barbieri Glória2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171047
21Kaszás Zsófia2006Hatvan, Kossuth L. Ált. IskMM171866
22Kovács Maja Panna2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171090
23Tegze Boglár Virág2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171101
24Gönczi-Kovács Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170376
25Molnár Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170312
26Bartos Anna2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171430
27Pálházy Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170412
28Takács Noémi2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170418
29Novák Sára2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170411
30Hóka Liliana2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170401
31Szaniszló Janka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171889
32Dombóvári Zoé Dorka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171892
33Pitlik Dóra2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171448
34Bencsik Anna2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171395
35Székely Mira2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171451
36Tóth Rita2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171454
37de Waard-Dlustus Jázmin2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171435
38Nagy Hanna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170410
39Rab Emma2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170414
40Tafferner Virág2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170417
41Kovács Dzsenifer2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171717
42Szabó Lilla2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170444
43Varga Lili2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170393
44Molecz Kata2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170408
45Szász Lilla2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170446
46Varga Viktória2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170394
47Patyi Petra2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170440
48Lacó Laura2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170384
49Bondár Tünde2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171431
50László Diána2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170386
51Kristóf Sára Gabriella2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170432
52Muka Adrienn2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170520
53Kasza Anna Zsófia2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170512
54Berze Anna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170451
55Pál Jázmin2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170389
56Kerényi Hanna Erzsébet2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171408
57Mata Bettina2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170434
58Bernácz Eszter Cseperke2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170373
59Hegyi Janka Gyöngyvér2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170378
60Mágócsi Hanna Nóra2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170387
61Vass Eszter Zsanett2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171759
62Lőrincz Helén Kinga2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171738
63Tribol Hanna2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170421
64Kiss Réka2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170405
65Németh Éva2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM172003
66Orsovai Odett Szandra2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171750
67Ligeti Dóra2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171737
68Győrfi Eszter Veronika2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171744
69Hajdu Andrea2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171745
70Takács Roxána2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170553
71Pintér Enikő Zoé2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170391
72Laczkovszki Blanka2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170385


2006 fiú

1Lasonczy István2006Budaőrs DSEMM17182206:13
2Balázs Gergő2006Hatvan, Kossuth L. Ált. IskMM17188006:51
3Halmay Patrik2006Budapest, BEACMM17194106:57
4Rónay Bálint István2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17109706:59
5Kovács Bendegúz2006Baár-Madas Református Általános IskolaMM17192407:02
6Grünwald Tamás2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM17200407:07
további eredmények
7Kerekes Csaba2006Bordány, Ádám Jenő Általános IskolaMM171915
8Pázsitka Ákos2006Budapest, BEACMM171925
9Mundruczó Géza Levente2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171479
10Várkonyi Péter Bátor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171200
11Szilágyi Keve2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171418
12Pocsai Levente2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170413
13Bereczki Ádám Attila2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171397
14Kuti Donát2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171063
15Gyurka Előd2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171723
16Horváth Ágoston2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171441
17Vass Ákos2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171457
18Fancsovits Mihály2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171437
19Csaba Zsigmond2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171398
20Sógor Bence2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170443
21Kubas Richárd2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170540
22Széchenyi-Nagy Rudolf2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170499
23Kristóf Dániel2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171062
24Jámbor Samu2006Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM171851
25Hemmert Alex2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170482
26Csóti Levente2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170509
27Sági Armand2006Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM171862
28Ali Richárd2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171942
29Fodor Miklós2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171721
30Tóth Lázár Imre2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171103
31Slánicz Gergő2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170416
32Kőrösi Gergely2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171409
33Kerekes Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170382
34Hatházi Levente2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171764
35Hlovoska Arnold2006Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM171973
36Dudok Balázs2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171051
37Nagy Dénes2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171447
38Tamási Pál Mátyás2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171419
39Tóth Levente2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171421
40Gyulai András Péter2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171403
41Fazekas Márk2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170398
42Jenei Lőrinc2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM172005
43Varga Máté2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171456
44Tihanyi Boldizsár2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170325
45Haaz Gábor2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170430
46Almádi Zoltán2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171428
47Rusznyák Máté2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170415
48Fekete Koppány Tas2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171763
49Csighy Dániel2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171050
50Molecz Kende2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170409
51Kormány Martin2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170406
52Hrustinszki Márton2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170403
53Ferencz Balázs2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171401
54Szilárdi László2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171754
55Gyöngy Zalán2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170377
56Jeney Zalán2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170380
57Pál Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170463
58Szatlóczki Vidos Márton2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171100
59Gombos Regő Mátyás2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170375
60Moharos Dorián2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170460
61Várady Ádám2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170422
62Molnár Bálint2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170311
63Incze Zsigmond2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170483
64Majercsák Máté2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170433
65Tóth Márton2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170474
66Juhász Tamás2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM172006
67Skultéti Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170442
68Márta Roland2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170459
69Fazekas Péter Leó2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170427
70Pinczés Ferdinánd2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170390
71Korzenszky Gergely2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171443
72Péter Dávid2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170466
73Árvay Ambrus2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171393
74Magó Máté László2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171412
75Györök Balázs2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM172007
76Tóth András2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170472
77Szász Kristóf2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170445
78Hajdu Dominik2006Dány, Széchenyi IstvánMM171978


2005 lány

1Viha Borbála2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17122406:36
2Belényesi Hanna2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17196006:42
3Ferencz Janka2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM17191706:43
4Haralyi Zsófi2005Budapest, BEACMM17194407:23
5Kovács Dóra2005Újbudai Grosics Gyula Sport Általános IskolaMM17192607:39
6Kátai Nóra2005Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM17196208:02
további eredmények
7Pertis Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170575
8Kömüves Mária2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171514
9Tátrai Annabell Mónika2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171244
10Fazekas Fanni2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170532
11Földváry Magdolna2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171511
12Juhász Anna Natasa2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171990
13Horváth Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170538
14Diós Lara2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170510
15Kovácsovics Melinda2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171767
16Szabó Anna2005Dány, Széchenyi IstvánMM171979
17Nagy Orsolya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170490
18Katona Zsófia2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171749
19Kristóf Dóra2005Gödöllő, Török IgnácMM171964
20Leskó Emma2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171477
21Denk Tünde Liliána2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171743
22Veres Réka2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170504
23Pásztor Zselyke2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171966
24Szabó Fanni2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171797
25Molnár Panna2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171977
26Bárczi Csenge2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170558
27Varga Dalma2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171758
28Szohr Flóra Zsuzsanna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170552
29Fila Csenge2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170480
30Hajdi Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170537
31Krizsán Kitti2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170518
32Tóth Laura2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170503
33Nagy Julianna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170521
34Bogár Ramóna Luca2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171780
35Sztankovics Szófia Vanessza2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171756
36Rékási Fiametta2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170547
37Pótha Dorottya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170496
38Fődi Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170534
39László Júlia2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170487
40Kurmai Emília2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171768
41Papcsák Luca2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170439
42Potvorszki Flóra Nikoletta2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170497
43Mészáros Luca2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170489
44Szeli Boglárka2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170500
45Török Virág Júlia2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170530
46Pilán Melissza2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170495
47Kovács Laura Blanka2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170516
48Pákozdi Cintia2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170545
49Dalló Hanna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170477
50Juhos Jázmin2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170485
51Tóth Lívia2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171773
52Popovics Pálma2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171770
53Néző Noémi2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170544
54Szabó Nikoletta2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170551


2005 fiú

1Fekete Csanád József2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17116206:50
2Csiki Ádám Barnabás2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM17146307:02
3Takács Bálint2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM17117907:04
4Gyurovics Marcell2005Boldog, Berecz Antal Általános IskolaMM17188207:12
5Weeber László2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM17152807:14
6Balogh Ádám2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM17190207:28
további eredmények
7Kovács Patrik2005Pécel, Szent ErzsébetMM171908
8Kiszel Kolos2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170513
9Hargittai Bence2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171212
10Petrovics Péter2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170494
11Szalontai Csekő2005Dány, Széchenyi IstvánMM171980
12Miczki László2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170542
13Püspök Milán2005Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171965
14Bereczki Norbert2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171741
15Farkas Marcell2005Dány, Széchenyi IstvánMM171981
16Kőszegi Dominik2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171169
17Gyurka Ádám2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171776
18Regényi Szabolcs Péter2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171486
19Ó-Nagy Bertalan2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170492
20Csákány Henrik2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171742
21Somogyi Péter2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171487
22Kerekes Mátyás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170486
23Szentgyörgyi Gábor Sándor2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171753
24Tóth Benedek2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170502
25Ficza Dávid2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170479
26Masznyik Márton2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170488
27Szőke Alexander2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171771
28Csizmadia Máté2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170508
29Katona Péter Bence2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171748
30Juhász Bálint2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171765
31Barkóczi Richárd2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171740
32Gyuris Márton2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170536
33Stógli-Piacsek Soma2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170467
34Pap Ádám2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170522
35Pávlisz Péter Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170524
36Csik Dominik Zoltán2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170507
37Lovas Tamás2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171726
38Lovas Benedek2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171970
39Hegedűs Áron2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170481
40Szeder Balázs2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171752
41Jakab Benedek2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170484
42Hrustinszki Ádám2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171747
43Zarándi Patrik Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170555
44Szabó Áron Tamás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170549
45Gál Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170535


2004 lány

1Veres Gréta2004Budaőrs DSEMM17181506:24
2Lakatos Vanda2004Budaőrs DSEMM17181606:35
3Bónizs Violetta2004Budaőrs DSEMM17181706:44
4Soós Lívia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM17057906:57
5Bagaméri Réka Zoé2004Hatvan, Kodály Zoltán Általános iskolaMM17188307:29
6Kiss Kamilla2004Gödöllő, Református LíceumMM17164707:36
további eredmények
7Fazekas Csenge2004Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM171963
8Mundruczó Anna Ilona2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171521
9Gerencsér Dóra2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171959
10Székely Lili Anna2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171527
11Simonváros Zille2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171239
12Halászy Laura2004Szada, Székely Bertalan Általános IskolaMM171958
13Laczkó Barbara2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170570
14Horváth Boglárka Tamara2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171801
15Trézsi Fruzsina2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171247
16Antal Léna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170556
17Csepeli Frida2004Dány, Széchenyi IstvánMM171982
18Komloszki Szilvia2004Dány, Széchenyi IstvánMM171983
19Hanula Eszter2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171918
20Sánta Dalma Réka2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171523
21Varga Virág2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170583
22Pákozdi Zsófia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170626
23Komloszki Móni2004Dány, Széchenyi IstvánMM171984
24Fekete Luca Csenge2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171783
25Szűcs Nóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170702
26Szilágyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170634
27Kozsda Réka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170599
28Mohos Júlia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170675
29Várkonyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170638
30Fekete-Nagy Lilla2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171232
31Mezey Dorottya2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171517
32Pákozdi Boglárka Mária2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170625
33Balázs Borbála Mária2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171504
34Réthelyi Ágnes2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171497
35Láng Rozanna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170600
36Bali Szonja Gabriella2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170585
37Elsässer Jázmin Antónia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170562
38Sipos Noémi2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171792
39Herczegh Réka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170565
40Györök Noémi2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170617
41Bereczki Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170559
42Tóth Fiona2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170582
43Wágner Melinda2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170609
44Szabó Andrea2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170631
45Salánki Petra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170576
46Sánta Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170577
47Lengyel Lili2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171235
48Kőrösi Kinga2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170569
49Soós Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170578
50Farkas Erika2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171782
51Nagy Klaudia2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171789
52Kormány Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170598
53Bokor Alexandra Klaudia2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171781
54Agócs Ildikó Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170584
55Bukocs Kincső2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171796
56Desnoix Laurine2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170560
57Szabó Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM172008
58Kocsis Csillag Kamilla2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170597


2004 fiú

1Kovács Ferenc2004Budaőrs DSEMM17200905:34
2Lesták Ármin2004Budapest, BornemisszaMM17191406:22
3Korsós Zoltán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM17056806:26
4Szabó Kornél2004Isaszeg, Gábor Dénes Általános IskolaMM17184706:45
5György Bálint2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM17059206:47
6Szajdek Bendegúz2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM17150106:59
további eredmények
7Buzás Bence2004Dány, Széchenyi IstvánMM171987
8Boissinot Péter2004Hatvan, KossuthMM171886
9Bálványos Szilárd2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171228
10Mácsár Hunor2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171516
11Tóth Barnabás2004Hatvan, KodályMM171884
12Zsákai Bálint2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171498
13Galkó Csanád Benedek2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171512
14Pintér Barnabás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170603
15Sivadó Kristóf Teodor2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171524
16Kiss Balázs2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM172011
17Ványa Bence2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171794
18Kunhegyi Marcell2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171787
19Raffay Máté Gergely2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171238
20Dudok Bálint2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171231
21Amber Gergő2004Hatvan, Kodály Zoltán Ált. IskolaMM171885
22Almási Balázs2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171503
23Erdei Márk2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170588
24Kasza Csaba2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170566
25Györök Balázs2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170429
26Király Levente2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171233
27Gróf Richárd2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171798
28Sági Szebasztián2004Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM171976
29Balla Benedek2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170557
30Dudás Levente2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171775
31Ombódi Gergő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170698
32Molnár Bence2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170572
33Tóth Áron2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170581
34Bogár Dávid2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171779
35Juhos Tamás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170595
36Nagy Miklós2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171790
37Basa József2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171795
38Labát Attila2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171788
39Jenei Dániel2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171785
40Meleg Milán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170601
41Németh Áron2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170574
42Lestyánaszki Dániel2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM172021
43Nemes Gergő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170573
44Téglási Márk Tamás2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171772


2002-2003 lány

1Szőke-Kiss Anna2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM17164106:21
2Nagy Karola2003Budaőrs DSEMM17181906:29
3Hrapan Júlia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM17192006:44
4Németh Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM17196806:47
5Lakatos Nóra2002Budaőrs DSEMM17182007:01
6Nagy Zsófi2002Gödöllő, Református LíceumMM17199107:07
további eredmények
7Daróczi Kata2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM171871
8Daróczi Lili2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171601
9Nagy Liliána2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171810
10Tóth Lilla2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171628
11Bréda Abigél2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171508
12Szilágyi Zselyke2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171496
13Pintér Bernadett2003Gödöllő, Török IgnácMM171967
14Gyulai Petra Klára2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171564
15Illés Noémi2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170647
16Szabó Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170681
17Sógor Petra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170699
18Molnár Eszter2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171809
19Antal Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170641
20Ács Borbála2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170640
21Horváth Lilla Réka2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171513
22Kerepeszki Csenge2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171500
23Szekér Zita Gréta2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171584
24Hartmann Emese2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170696
25Potvorszki Petra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170653
26Kristóf Kata2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171608
27Takács Bianka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170703
28Szomor Anna Dóra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170662
29Szántai Lili2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170659
30Nyerges Vivien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170677
31Szabó Zsófi2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171812
32Nómai Erika2002Dány, Széchenyi István Ált. IskolaMM171985
33Bácskai Boglárka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170686
34Rektenwald Eszter2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170655
35Madarász Rita2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170674
36Komlósi Leila2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171638
37Tóth Petra Vivien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170683
38Nagy Tessza2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170676
39Szabó Emese2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170658
40Kiss Klaudia2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170648
41Farkas Lili2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170665
42Püsök Gabriella2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170654
43Borbély Barbara2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170689
44Téglás Vanessza2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170704
45Jankovics Rita2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171802
46Mayer Szimonetta2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171807
47Juhász Petra2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171803
48Martin Luca2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171612
49Ligeti Zita2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171806
50Totis Cintia Leila2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171799
51Palágyi Dóra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170650
52Szántó Réka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170660


2002-2003 fiú

1Szőke-Kiss Jácint2003Mogyoród, Szent László Általános IskolaMM17197505:55
2Regös Bence2003Hatvan, Kodály Zoltán Általános IskolaMM17188706:20
3Szőke-Kiss Benedek2003Mogyoród, Szent László Általános IskolaMM17197406:25
4Kreicz Máté2002 Aszód, Evangélikus GimnáziumMM17191006:28
5Seesink Dániel2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM17068006:43
6Szautner Levente2003Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM17191906:52
további eredmények
7Majoros Domokos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170649
8Jankó Bendegúz2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171605
9Kömüves Márton2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171576
10Petrovics Bálint2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170651
11Csapó Botond2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171598
12Takó Benjámin2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171642
13Ádám Dominik Olivér2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171800
14Ákoshegyi Solt Tamás2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171531
15Király Ákos2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171805
16Wagner Ákos2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171629
17Szabó Márton2005Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM172020
18Csapó Előd2003Zsámbok, Általános iskolaMM171992
19Bencsik Ákos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170643
20Hajdu Zétény Zsombor2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170666
21Ludányi Márton2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170673
22Szénási Keve2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170661
23Szabó Endre2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170701
24Burján Zoltán Barna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170690
25Laukó Dominik2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170672
26Beta Roland2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170687
27Rékási Brendon2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM172012
28Hrustinszki Márk2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170667
29Erdei Levente2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170695
30Hídvégi Richárd2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170645
31Faragó Zétény2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170644
32Kroneraff Ákos2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170671
33Halász Péter2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM171637
34Kovács Norbert2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170670
35Horváth Ferenc2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170646
36Török Balázs2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171813
37Pinczés Rajmund2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170652


2010-2011 lány

1Ravasz Gergely2011Budapest, Ikarus BSEMM1716843:38
2Gajdos Zétény2010Budapest, Ikarus BSEMM1716813:41
3Futar Alex2011Budapest, Ikarus BSEMM1716823:50
4Tóth-Bede András2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1700663:57
5Olerik Lázár2010Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM1719574:05
6Molnár Levente2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM1718394:06
további eredmények
7Molnár Merse2011Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170722
8?2010undefined, undefinedMM171932
9Pete Tamás2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170726
10Dombóvári Zente2011Gödöllő, Palota Kerti ÓvodaMM171891
11Puskely-Haydn Bence2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170727
12Bartos Máté István2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170799
13Mohos Mátyás Imre2011Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170038
14Kapás Gergő2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171843
15Törő László2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170754
16Pálfi Ákos2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171873
17Bencze Magor Ivó2011Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170002
18Telek Noel2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171893
19Kaiser Patrik2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170719
20Kiss Gergely András2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170114
21Veress Márton2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170798
22Papp Ádám2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170060
23Sziráki Bálint2011Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170733
24Varga Márk2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170023
25Ujvári Vince2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170044
26Sarnyai Bence2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170041
27Bene Botond Mihály2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170047
28Goda-Béndek Ábel2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170007
29Daróczy Tihamér2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170005
30Perjés-Kósa Félix2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170061
31Garay Tamás László2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170031
32Bolla Zsigmond2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171906
33Hajdu Csaba Szilárd2011Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170051
34Szabados Balázs2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170155
35Pintér Marcell Örs2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170063
36Tapolyai Szabolcs2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170796
37Kovács Áron2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170034
38Bodó Bálint2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170759
39Horváth Marcell Péter2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170071
40Urbán András2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170045
41Koncz Bence2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171929
42Czirok Simon Mihály2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170029
43Szaniszló Zsombor2011Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170769


2010-2011 fiú

1Ábrahám Eszter2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM1718594:02
2Kovács Boglárka2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1700584:05
3Szabó Emília2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1707304:08
4Kutrovits Diana2011Budapest, Ikarus BSEMM1716834:12
5Bálványos Rita2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1707084:20
6Kiss Vivien Gerda2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1707204:26
további eredmények
7Képes-Harjay Sára Emese2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170809
8Csjernyik Gréta2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170802
9Mester Luca Róza2010Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM171848
10Barbieri Liána2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170709
11Dobránszky Boglárka2011Gödöllő, Waldorf Általános IskolaMM171860
12Bankó Alexandra2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170777
13Skultéti Dorina2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170042
14Masaba Aida Berill2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170037
15Iván Melinda2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170055
16Szabó Emma Magdolna2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170731
17Hidvégi Dóra2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170788
18Pecze-Kőszegi Laura2011Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170018
19Szőke Zsófia2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170021
20Daróczy Lili Karolina2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170004
21Ujvári Arina2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170102
22Kökény Noémi Hajnalka2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170142
23Brinza-Balázs Hanna2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170028
24Pogér Hanna2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM171933
25Vámo-Hegyi Anikó2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171846
26Király Eszter2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171838
27Lakatos Eszter Flóra2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170094
28Heilig Eszter2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170053
29Forgó Tília2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170109
30Theil-Czeglídy Emma2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM171831
31Majercsák Anna2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170144
32Beta Laura Anna2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170048
33Petrák Panna Júlia2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170062
34Pagonyi Lili2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170040
35Nagy Eliza Anna2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170015
36Varga Luca Flóra2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170067
37Maszlag Gréta2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170014
38Varró Dorka Evelin2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170105
39Szüts Blanka Fruzsina2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170101
40Berki Sanel Ramóna2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170070
41Király Lilla2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170089
42Kovács Boróka2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170011
43Gulyás Natália2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170085
44Hanzl Zoé Fanni2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170052
45Domokos Csilla2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170006
46Gyimesi Gyöngyi Zsófia2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170032
47Csizmeg Lilla2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170003
48Horváth Norina2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM170714
49Ozvári-Lukács Laura Réka2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170017
50Seprényi Nikolett2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170074
51Kiss Petra2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170010
52Kozsda Luca2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170036
53Kovács Dorottya2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170035
54Kis Klaudia2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM170009


Minimaraton 2016

2009-2010 lány

1Márta Johanna2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM1618003:44
2Ábrahám Zita2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM1617343:48
3Szentgáli-Varga Villő Árnika2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1606983:54
4Daróczi Petra2009Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM1616963:58
5Hegedűs Julianna Zsófia2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1606854:02
6Hering Fanni2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1607394:04
további eredmények
7Mayer Hanna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160747
8Pálházy Nóra2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160724
9Heilmann Alexa2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160109
10Szabó Emilia2010Gödöllő, Martinovics Utcai ÓvodaMM161732
11Pauló Nóra2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160726
12Stefkó Szofi2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160731
13Zenyik Zorka Liána2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160042
14Amy Moss2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161812
15Oroszlányi Lilla2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161757
16Barbieri Liána2010Kerepes, Mosolygó ÓvodaMM161753
17Bálványos Rita2010Gödöllő, Zöld ÓvodaMM161843
18Batiz Zarah2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161742
19Toldi Lara Kincső2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160038
20Bagyin Eszter2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161760
21Hargittai Petra2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160008
22Nagy Pál Natália2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM161709
23Molnár Diána Rebeka2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160822
24Polgár Kíra Amina2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160019
25Földesi Lotti2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160682
26Gombos Anna Liliom2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160683
27Bódis Luca2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160780
28Somos Luca Veronika2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160037
29Barabás Katalin Éva2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160736
30Kiss Tamara2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160690
31Sármány Kincső2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161813
32Solymos Vanda2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160730
33Csighy Dóra2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160003
34Ercsi Kinga2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160079
35Bencze Zita Hargita2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160678
36Ujváry Petra2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160853
37Maráczi Petra2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160843
38Csontos Julianna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160679
39Kökény Noémi Hajnalka2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160744
40Papp Adina Anna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160796
41Novák Amira2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161766
42Forgó Tilia2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160709
43Gregus Hanna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160710
44Laczkó Dorina Liliána2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160819
45Szüts Blanka Fruzsina2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160700
46Magyaróvári Lili2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160694
47Ujvári Arina2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160701
48Lakatos Eszter Flóra2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160693
49Illyés Zita Zsófia2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160788
50Huri Heléna Ditta2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161769
51Leitmann Barbara2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160060
52Sassy Hanga2011Gödöllő, Egyetemi ÓvodaMM161768
53Maina Alexa2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161805
54Ványi-Bulla Regina2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160702
55Király Lilla2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160688
56Radics-Varga Anna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160729
57Farkas Flóra2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160681
58Varró Dorka Evelin2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160704
59Baranya Linda2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160677
0Vas Szabó Tánya2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160774


2009-2010 fiú

1Várkonyi Nimród Farkas2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1601003:47
2Hóka Balázs2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1607403:49
3Gönczi-Kovács András2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1607853:52
4Feicht Dániel2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1600803:54
5Gódor Dániel2009Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM1618404:01
6Tóth-Bede Andor2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1617674:02
további eredmények
7Lesták Krisztián2009Budapest, Bornemissza Gergely Általános IskolaMM161802
8Nemes Ronald János2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160089
9Németh Ábel2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160017
10Gerőfi László Csanád2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160007
11Pintér Kornél2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161694
12Németh Márton2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160752
13Bárczi Csanád2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160829
14Szabó Balázs2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160760
15Nagy Norbert2009Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM161701
16Bartos Máté István2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160001
17Mészáros Bojta István2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160748
18Megyeri Bálint2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160821
19Ali Vilmos2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161777
20Krakóczki Bence2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160014
21Fabók Botond László2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160680
22Zarándi Máté2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160764
23Zsombrák Zsombor2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160765
24Dolányi Péter Flórián2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160737
25Hébenstreit Márton2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160026
26Vajda Márk2010Gödöllő, Kikelet ÓvodaMM161731
27Vetse László2009Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM161821
28Balogh Ákos2009Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM161752
29Szakál Áron2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160071
30Papp Balázs2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160725
31Leitmann Barnabás2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160030
32Mészáros Csanád László2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160695
33Kiss Gergely András2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160714
34Oroszlányi Dániel2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161756
35Balázs Zalán2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160776
36Kapás Gergely2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161758
37Sajtos Máté2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160769
38Kaiser Patrik2010Gödöllő, Palotakerti ÓvodaMM161858
39Tasmádi Zsombor2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161855
40Kiss-Molnár Brúnó Egon2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160691
41Kreicz Áron2009Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161735
42Kerekes András2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160742
43Hegyi Ábel Kolos2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160686
44Vertse István2011Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM161745
45Szőke Lóránt2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160762
46Horn Ármin2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160712
47Sándor Balázs2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161744
48Ványi-Bulla Vilmos2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160703
49Pálfi Ákos2010Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161815
50Tóth Richárd Ákos2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160732
51Kovács János2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160716
52Szegedi Attila2010Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160761
53Neumann Dominik Balázs2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160696
54Koncz Bence Tamás2010Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160029
55Kuczora Barnabás Zsolt2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160745
56Solic Richárd János2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160770
57Szentirmai-Király László György2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160699
58Türk Ádám2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160773
0Püspök Zalán2010Gödöllő, Zöld ÓvodaMM161770
0Szabó László2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160772
0Szabó Tamás2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160771


2008 lány

1Lőkös Laura2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1601803:23
2Rákosy Csenge2008Budapest, Mező Ferenc Általános IskolaMM1617543:36
3Soós Noémi2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1607993:45
4Sári Viktória Éva2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1601233:52
5Szemjanyinov Elizabet2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1608013:57
6Vajda Júlia2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1601613:58
további eredmények
7Gyuricza Karola2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160081
8Bartos Katalin Anikó2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160075
9Budavári Emma2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160921
10Forgó Larina2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160900
11Mészáros Flóra2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160902
12Novák Bori2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160792
13Pethő Beatrix2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160797
14Bene Anna Tünde2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160830
15Herczegh Panna2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160870
16Pál Boglárka2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160090
17Radnóti Eszter Hanna2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160908
18Ombódi Réka2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160847
19Vankó Nóra Tímea2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160162
20Csete Luca2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160782
21Farkas Luca2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161818
22Pálfi Réka2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161820
23?2008undefined, undefinedMM161794
24Oláh Emese2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160846
25Tevek Nóra2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161746
26Willimek Fruzsina2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160828
27Deák Dalma2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160832
28Gál Emma Lilla2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160811
29Körömi Nikolett2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160818
30Bagó Boglárka Panna2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160102
31Dányi Adél2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160783
32Takács Niké2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160864
33Bankó Nóra2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160777
34Tereczi Lili2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160851
35Sárközi Lizett2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160850
36Bojtos Dorottya Panna2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160781
37?2008undefined, undefinedMM161806
38Nagy Rebeka Zoé2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160750
39Halász Anna Éva2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160786
40Major Mariann2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160790
0Rácz Dóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160942
0Remecz Izabella2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160885
0Tóth-Sztavridisz Zoé2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160887
0Rab Zita2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160956


2008 fiú

1Bucsai Benedek2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1600773:20
2Balogh Bálint2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1601643:21
3Losonczi Vilmos2008Budaőrs, Budaőrsi DseMM1618113:24
4Menyhárt Olivér Levente2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1601183:28
5Orosz Bálint2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1601833:30
6Wágner Szilárd2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1609473:33
további eredmények
7Bárdi Dorián2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161739
8Kovács Bendegúz2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161859
9Bali Bálint2008Hatvan, Kossuth Lajos Általános IskolaMM161850
10Tremmel Szabolcs2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161838
11Hargittai Máté2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160197
12Tajti Péter2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161743
13Fodor András2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161836
14Bereczki Áron2008Hatvan, HszseMM161717
15Lukács Zoltán Péter2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160115
16Józsa Ákos Benedek2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160111
17Kiss Ágoston2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161738
18Szakál Máté2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160910
19Szabó Zolika2008Hatvan, HszseMM161718
20Kocsis Jácint Barnabás2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160113
21Fábián Balázs András2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160808
22Pintér Márk2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160121
23Egri Balázs2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160924
24Olasz Marcell2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160795
25Tóth-Csikós Márton2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160852
26Illés Márton2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160787
27Tormay Zsolt2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160098
28Brinza-Balázs Márk2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160805
29Püspök Zsombor2008Isaszeg, Gábor Dénes Általános IskolaMM161771
30Kovács Ábel2008Szada, Székely BertalanMM161828
31Diós Kyle László2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160106
32Domán Csaba2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160833
33Bereczki Simon László2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160778
34Hidvégi Ádám2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM161885
35Kárpáti Csanád2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160875
36Csíkos Bence2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM161747
37Petrovics Dániel Dominik2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160092
38Kapás Roland2008Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161759
39Gál Kristóf Levente2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160835
40Masznyik Kristóf2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160859
41Hámori Ádám György2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160838
42Kristóf Mátyás2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160842
43Sassy Bendegúz2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160239
44Heim György2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160839
45Tóth-Bede Attila2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160803
46Kendli Hunor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160841
47Nagy Péter Dániel2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160791
48Szegedi Péter2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160827
49Bartyin Zoltán2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160857
50Kaiser Alex2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM161886
51Kristyán Kristóf2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160789
52Weinecker Zsombor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160855
53Duka Dávid2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160807
54Bárány Szilárd Bálint2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160804
55Pallagi Patrik2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160756
56Kis-Kalán Tamás Alex2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160815
57Farkas Ádám2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160809
58Dóra Alex Gergő2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160858
59Samu-Nagy Nándor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160863
60Borsos Ádám2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160894
0Teszáry Vince2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160960
0Szászi Péter2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160944


2007 lány

1Füsti-Molnár Zsófia2007Hatvan, HszseMM1617193:18
2Zsemle Hanna2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1601893:20
3Huszár Enikő2001Budapest, BeacMM1618423:31
4Keindl Réka2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1618803:35
5Butor Blanka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1608953:39
6Viha Zsófia2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1602463:42
további eredmények
7Török Hajnalka2007Kistarcsa, KistarcsaMM161822
8Szabó Ágota2007Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM161883
9Kiss Kira2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160932
10Király Szófia Teodóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160877
11Tímár Mira2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160917
12Kővágó Alexandra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160974
13Galkó Imola Gyopár2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160869
14Vertse Anna Mária2007Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM161803
15Kiss Panna Nóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160878
16Pap Jázmin2007Szada, Székely BertalanMM161867
17Gyuris Lili2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160929
18Szauter Panni2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160911
19Vámos-Hegyi Enikő2007Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161763
20Spitzmüller Dóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160913
21Udvardi Nikolett Petra2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160217
22Erős Csenge2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160925
23Horváth Boglárka2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160226
24Bencze Kinga Emese2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160893
25Farkas Boglárka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160899
26Balogh Réka2007Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM161751
27Iván Nóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160931
28Megyeri Regina2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160935
29Derenkó Noémi2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160922
30Wégner Míra Dorina2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160948
31Dénes Fanni2007Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161762
32Sjerps Laura2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160957
33Farkas Boglárka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160951
34Dolányi Kitti2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160923
35Lázár Veronika2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160938
36Csitári Dorina2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160989
37Surman Cintia2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160958
38Vágó Réka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160961
39Nagy Nicol Noémi2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160936
40Szabó Gréta2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160240
0Pauló Dorina2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161055
0Bankó Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160963
0Kövesdi Sára2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161050


2007 fiú

1Szabó Csongor2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1602703:11
2Lőrincz Huba2007Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM1618143:16
3Dobay Benedek2007Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM1616923:19
4Major Áron2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1609993:20
5Fazekas Soma2007Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM1618753:21
6Kovács Ábel2007Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM1618603:25
további eredmények
7Borbás Bálint2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160166
8Tatai Ádám2007Budapest, Centenárium Általános IskolaMM161764
9Tamás Máté2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160241
10Lőrinczy Szabolcs2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160181
11Kristóf Levente2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160933
12Kokas Milán2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160175
13Németh Balázs2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160937
14Krakóczki Máté2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160176
15Nagy Nándor Fülöp2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160182
16Zenyik Attila András2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160188
17Szobonya Miklós2007Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161869
18Györe Tamás Nikita2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160168
19Batiz Noah2007Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161741
20Baji-Gál Árpád2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160891
21Csernetics Márk Zoltán2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160337
22Nagy Marcell2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM161776
23Kiss István2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160172
24Urr Gergely2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160186
25Fekete Benjámin2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160950
26Dusa Márk2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160254
27Elsässer Hunor Márk2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160868
28Aranyosi Marcell2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160163
29Bankó Dominik2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160220
30Kolozsi András2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161049
31Vas Loránd2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160918
32Antyipin Dmitrij2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160867
33Pákozdi Máté2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160940
34Pocsai Csaba2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160728
35Szűcs Norbert2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161061
36Németh Bálint2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160905
37Csontos Olivér2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160949
38Pintér Marcell Miklós2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160883
39Pongrácz Botond2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160941
40Réti Noel2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161032
41Blaubacher Dániel2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160165
42Kolozsi Gábriel2007Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161728
43Oláh Benedek2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160906
44Lakatos Gergely2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160882
45Kerényi Benedek2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160955
46Ceuppens Dávid2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160896
47Vezsenyi András2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160187
48Varga Zsombor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160946
49Szekeres András2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160912
50Sipos Levente István2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160909
51Földvári Sámuel2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160927
52Kiss-Molnár Ákos Olivér2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160879
53Ujvári Hunor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160888
54Heilig Mátyás2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160930
55Pecze Ágoston2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160907
0Tóth Bertalan Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160983
0Horváth Marcell2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160994
0Tóth Balázs2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161011
0Huri Leopold2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161071
0Csajkovits Koppány2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161018
0Salánki Dávid2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161033
0Vas-Szabó Zétény2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161013
0Raposa Bálint2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160981


2006 lány

1Pelyhe Natália2006Budapest, BeacMM1617493:14
2Bereczki Elisa2006Hatvan, HszseMM1617223:18
3Parragi Zsófia2006Budapest, BeacMM1617803:21
4Végh Bíborka2006Budapest, BeacMM1617503:22
5Tóth Noémi2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1610403:28
6Pintér Petra2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM1616933:29
további eredmények
7Benke Alexandra2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160279
8Zarándi Edina2006Dunakeszi, Dunakeszi IskolaMM161826
9Zarándi Dorottya2006Budakeszi, Kőrösi Csoma Budakeszi IskolaMM161827
10Kőcs Nikoletta2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160262
11Tóth-Sztavridisz Szófia2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160984
12Kiss Katalin Réka2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161401
13Varga Zita2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160987
14Lesták Veronika2006Budapest, Bornemissza Gergely Általános IskolaMM161829
15Szabó Anna2006Hatvan, HszseMM161723
16Kovács Maja Panna2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160292
17Kasza Anna Zsófia2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161115
18Som Csenge2006Budapest, BeacMM161872
19Barbieri Glória2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160249
20Dombóvári Zoé Dorka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM161788
21Balázs Eszter2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM161785
22Novák Sára2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161003
23Gyuricza Emma2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160288
24Hirini Hanna2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161787
25Timár Vivien2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160304
26Szmrtnik Dorka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160273
27Halmóczki Róza2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160992
28Szűcs Anna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161105
29Daróczi Detti2006Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM161817
30Molecz Kata2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161000
31Szász Lilla2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161037
32Cz Tóth Csenge2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160988
33Pálházy Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161004
34Tusor Sára Boglárka2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161420
35Szabó Orsolya2006Budapest, BeacMM161878
36Vaszil Borbála2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161421
37Varga Lili2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160985
38Sármány Villő2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161823
39Varga Viktória2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160986
40Muka Adrienn2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161121
41Hóka Liliana2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160993
42Lacó Laura2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160975
43László Diána2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160977
44Gönczi-Kovács Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160967
45Vass Zsanett2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161687
46Győrfi Vera2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161688
47Gyebnár Fanni2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160287
48Rab Emma2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161076
49Szabó Lilla2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161036
50Szmrtnik Szófia2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160096
51Panigai Dalma2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161864
52Kocsis Nóra2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160351
53Mágócsi Hanna Nóra2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160978
54Bernácz Eszter Cseperke2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160964
55Molnár Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160904
56Mata Bettina2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161025
57Nagy Dóra2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160979
58Kerényi Hanna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161023
59Pintér Enikő Zoé2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160980
60Takács Roxána2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161154
61Hegyi Janka Gyöngyvér2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160969
62Deák Lili2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160965
0Patyi Petra2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161030
0Boér Panna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161109


2006 fiú

1Losonczi István2006Budaőrs, Budaőrsi DseMM1618102:57
2Grünwald Tamás2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM1617893:02
3Solymári Máté2006Budapest, IkarusMM1618043:04
4Balázs Gergely2006Hatvan, HszseMM1617213:07
5Halmai Patrik2006Budapest, BeacMM1618533:11
6Borbély Bálint2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1602513:12
további eredmények
7Várkonyi Péter Bátor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160402
8Gyurka Előd2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161691
9Somodi Attila2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161150
10Kuti Donát2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160265
11Zoltner Benedek2006Budapest, IkarusMM161737
12Pázstka Ákos2006Budapest, BeacMM161781
13Szilágyi Keve2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160272
14Gyebnár Ákos2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160313
15Patakfalvy Domonkos Károly2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161411
16Fodor Péter2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161837
17Péterfi Zoltán2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161414
18Tóth Bendegúz2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161041
19Tóth Barnabás2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160276
20Hatházi Levente2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161683
21Tremmel Botond2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161839
22Ludányi Mátyás2006Isaszeg, Gábor Dénes Általános IskolaMM161877
23Széchenyi-Nagy Rudolf2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161103
24Ibri Ilyas2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160346
25Csóti Levente2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161112
26Ali Richárd2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161778
27Tóth Bence2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161039
28Hemmert Alex2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161086
29Pocsai Levente2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161005
30Ursinyi Botond Gábor2006Dunakeszi, Kőrösi Csoma Dunakeszi IskolaMM161834
31Sógor Bence2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161035
32Molecz Kende2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161001
33Mészáros Bence2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161026
34Fóri Roland2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160990
35Rusznyák Máté2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161006
36Mundruczó Géza Levente2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161408
37Kiss Máté Tamás2006Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161402
38Slánicz Gergő2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161007
39Szász Dániel2006Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM161730
40Gombos Regő Mátyás2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160966
41Gróf Szabolcs Levente2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161773
42Boechat Dániel2006Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161774
43Németh Gábor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160322
44Kerekes Péter2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160973
45Gerebenics Zsombor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM161902
46Dudok Balázs2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160253
47Tóth Márton2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161065
48Fekete Koppány2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161690
49Csighy Dániel2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160252
50Jeney Zalán2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160971
51Oláh Márk2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160296
52Szatlóczki Vidos Márton2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160302
53Gyöngy Zalán2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160968
54Bucsai Bertalan2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160281
55Személyi Sebestyén2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160982
56Kormány Martin2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160998
57Solti Keve2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161077
58Farkas Benjámin2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161069
59Tihanyi Boldizsár2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160916
60Szilárdi László2006Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161685
61Juhász Tamás2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160997
62Bagó Bence2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160308
63Márta Roland2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161052
64Barabás Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161015
65Miháli Bálint2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161075
66Molnár Bálint2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160903
67Pinczés Ferdinánd2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161031
68Juhász Frigyes2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160203
69Tóth Benedek2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161078
0Hrustinszki Márton2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160995


2005 lány

1Márta Rozi Réka2005Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM1617406:33
2Ferencz Janka2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM1327456:39
3Viha Borbála2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1604266:54
4Pertis Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1611787:03
5Harkály Zsófia2005Budapest, BeacMM1617837:12
6Belényesi Hanna2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1617757:19
további eredmények
7Kátai Nóra2005Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161733
8Wernke Panna2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160384
9Geri Zita Cecília2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161396
10Juhász Anna Natasa2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM161831
11Kupcsik Anna2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161405
12Baji Gál Valéria2005Gödöllő, Török Ignác GimnáziumMM161892
13Császár Inez2005Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161856
14Köműves Mária2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161443
15Szabó Anna2005Dány, Széchenyi Általános IskolaMM161790
16Lőrincz Boglárka2005Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161809
17Orbán Csenge2005Szada, Székely BertalanMM161899
18Diós Lara2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161113
19Szente Dóra2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160444
20Bútor Anna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161191
21Antal Léna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161158
22Varga Emese2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160401
23Nagy Orsolya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161094
24Horváth Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161141
25Filo Dóra2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM161879
26Orbán Zita2005Szada, Székely BertalanMM161898
27Pásztor Zselyke2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM161866
28Kurmai Emília2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161671
29Katona Zsófi2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161674
30Kristóf Dóra2005Török Ignác Gimnázium, TamásMM161786
31Bárczi Csenge2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161160
32Hajdi Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161140
33László Júlia2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161090
34Bors Lili2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161391
35Nagy Luca2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161666
36Krizsán Kitti2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161120
37Fazekas Fanni2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161135
38Pethő Emese2005Gödöllő, Török Ignác GimnáziumMM161729
39Bogár Ramóna2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161681
40Haviják Zsuzsanna2005Gödöllő, Török Ignác GimnáziumMM161865
41Zombori Adél2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161216
42Papcsák Luca2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161029
43Leskó Emma2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161406
44Pilán Melissza2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161098
45Papp Panna Abigél2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161410
46Hasznosi Petra2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161197
47Fila Csenge2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161861
48Denk Tünde2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161680
49Nagy Julianna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161122
50Fődi Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161137
51Mészáros Luca2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161093
52Veres Réka2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161107
53Néző Noémi2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161146
54Török Virág Júlia2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161132
55Kovács Laura Blanka2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161118
56Pótha Dorottya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161099
57Tóth Laura2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161101
58Szabó Nikoletta2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161153
0Barna Gréta2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161134


2005 fiú

1Rákosy Márton2005Budapest, Mező Ferenc Általános IskolaMM1617557:01
2Lauber Kolos2005Gödöllő, Török Ignác GimnáziumMM1618947:15
3Takács Bálint2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1603817:24
4Kiszel Kolos2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1611167:33
5Hrapan Mátyás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1611987:36
6Varga Levente2005Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM1618517:40
további eredmények
7Bereczki Norbert2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161679
8Csiki Ádám Barnabás2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161392
9Weeber László2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161457
10Brasnyó Balázs2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161668
11Gyurka Ádám2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161682
12Püspök Milán2005Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161772
13Ákoshegyi Ákos2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161388
14Petrovics Péter2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161097
15Agócs István2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM160705
16Balogh Ádám2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM161765
17Ercsi Csongor2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160363
18Fercsik Ákos2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161136
19Samu Adrián2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161127
20Mánya Balázs2005Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM161891
21Bácskay Zsombor József2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161389
22Nagy Botond2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161423
23Miczki László2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161145
24Stógli-Piacsek Soma2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161057
25Hidvégi Boldizsár2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161398
26Regényi Szabolcs Péter2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161415
27Somogyi Péter2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161416
28Kerekes Mátyás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161089
29Masznyik Márton2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161092
30Katona Péter2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161673
31Hargittai Bence2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160414
32Juhász Bálint2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161667
33Dankovics Márton2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161393
34Kozma Olivér2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161119
35Tóth Zachary2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161131
36Csákány Henrik2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161677
37Barkóczi Richárd2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161676
38Szeder Balázs2005Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161678
39Csik Dominik Zoltán2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161110
40Menyhárt Kristóf2005Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161708
41Csizmadia Máté2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161111
42Pávlisz Péter Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161125
43Bakonyi Bendegúz2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161390
44Pap Ádám2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161123
45Csernetics Gergő2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160410
46Zarándi Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161157
47Szabó Áron Tamás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161152
0Balla Benedek2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161159
0Jungmajer Kornél2001Budapes, IkarusMM161833


2004 lány

1Szűcs Bianka2004Budaőrs, Budaőrsi DseMM1617966:33
2Krizsán Boglárka2004Hatvan, HszseMM1617246:40
3Veres Gréta2004Budaőrs, Budaőrsi DseMM1617986:43
4Lakatos Vanda2004Budaőrs, Budaőrsi DseMM1618356:48
5Kiss Kiara2004Budapest, Lemhényi Dezső Általános IskolaMM1619037:19
6Soós Lívia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1611837:24
további eredmények
7Erdei Zita2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161438
8Ács Julianna2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160429
9Pintér Hanna2004Hatvan, HszseMM161725
10Fischer Hanna2004Gödöllő, Török Ignác GimnáziumMM161852
11Abrán Csenge2004Gödöllő, Református LíceumMM161904
12Kiss Kamilla2004Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161699
13Zagyvai Borbála2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160452
14Hegedűs Karolina2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161167
15Elsässer Jázmin Antónia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161161
16Bíró Robertina2004Budapest, BeacMM161784
17Normann Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161228
18Fazekas Csenge2004Gödöllő, GeacMM161905
19Trézsi Fruzsina2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160449
20Székely Lili Anna2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161456
21Gerencsér Dorka2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM161900
22Mundruczó Anna Ilona2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161450
23Normann Míra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161229
24Simonváros Zille2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160441
25Csonka Flóra2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161656
26Révész Orsolya Éva2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161424
27Desnoix Laurine2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161163
28Laczkó Barbara2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161173
29Tímár Liliána2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161240
30Komloszki Szilvia2004Dány, Széchenyi Általános IskolaMM161876
31Pintér Flóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161179
32Fülöp Cintia2004Dány, Széchenyi Általános IskolaMM161793
33Bodó Borbála Kincső2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160431
34Ács Dorottya2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160427
35Tóth Adél2004Dány, Széchenyi Általános IskolaMM161888
36Csepeli Frida2004Dány, Széchenyi Általános IskolaMM161791
37Varga Virág2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161187
38Sánta Dalma Réka2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161452
39Balázs Borbála Mária2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161433
40Feketre Luca2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161659
41Herczeg Bogi2004Dány, Széchenyi Általános IskolaMM161792
42Pákozdi Zsófia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161233
43Szűcs Nóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161309
44Esch Patrícia2004Dány, Széchenyi Általános IskolaMM161887
45Herczegh Réka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161168
46Földvári Abigél2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161221
47Várkonyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161242
48Réthelyi Ágnes2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161426
49Pákozdi Boglárka Mária2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161232
50Kormány Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161204
51Szilágyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161239
52Tóth Fióna Beatrix2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161186
53Váradi Kata2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161291
54Mohos Júlia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161283
55Wágner Melinda2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161215
56Kozsda Réka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161205
57Bereczki Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161162
58Kőrösi Kinga2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161172
59Diarra Fatima2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161164
60Nagy Klaudia2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161663
61Farkas Erika2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161658
62Salánki Petra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161180
63Sánta Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161181
64Szabó Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161211
65Agócs Ildikó Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161188
66Kocsis Kamilla2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161203


2004 fiú

1Kovács Ferenc2004Budaőrs, Budaőrsi DseMM1617165:46
2Turányi Barnabás2004Budapest, BeacMM1618086:20
3Lesták Ármin2004Budapest, Bornemissza Gergely Általános IskolaMM1618016:27
4Argay Balázs2004Budaőrs, Budaőrsi DseMM1617996:48
5Korsós Zoltán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1611716:53
6Fóris Dávid2004Gödöllő, Török Ignác GimnáziumMM1619016:58
további eredmények
7Kis Gergő2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161660
8Molnár Bálint Csaba2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160439
9Szittya Marcell Kristóf2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160445
10Gerebenics Bercel Attila2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161166
11Grünwald Gergely2004Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161863
12Szajdek Bendegúz2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161430
13Lőkös Ádám2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160495
14György Bálint2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161196
15Szabó Kornél2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160443
16Svejkovszki Milán2004Hatvan, HszseMM161726
17Fóri László2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161193
18Mácsár Hunor2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161445
19Bálványos Szilárd2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160430
20Mohos Benedek Marcell2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161449
21Bodzán Bence2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM161907
22Galkó Csanád Benedek2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161441
23Sivadó Kristóf Teodor2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161453
24Korzenszky Bence2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161475
25Lakatos Csongor2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161458
26Pintér Barnabás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161209
27Ács Péter2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161431
28Erdei Márk2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161192
29Kövesdi Bálint2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161662
30Raffay Máté Gergely2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160440
31Kiss Balázs2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161655
32Dudok Bálint2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160433
33Kasza Csaba2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161169
34Szabó  Barnabás2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161428
35Király Levente2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160435
36Almási Balázs2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161432
37Ács Gergely2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160428
38Udvardi Dominik2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160450
39Szabó Miklós2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161151
40Sutta Máté2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161236
41Meleg Milán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161207
42Keszthelyi Péter2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161201
43Dudás Levente2004Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161657
44Ombódi Gergő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161304
45Bodnár Szabolcs2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161272
46Nemes Gergő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161175
47Juhos Tamás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161199
48Tóth Áron2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161185


2003 lány

1Búza Zoé2003Budaőrs, Budaőrsi DseMM1618166:55
2Daróczi Kata2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM1618196:59
3Vári Diana2003Budapest, BeacMM1618447:03
4Pelyhe Liliána2003Budapest, BeacMM1618077:09
5Szabó Flóra2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1606447:11
6Kolozsi Liza2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM1614927:41
további eredmények
7Pintér Bernadett2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161325
8Boldizsár Adél2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161643
9Márta Blanka Laura2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161476
10Kolozsi Kamilla2003Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161871
11Janik Anna Valéria2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161470
12Molnár Katalin2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160662
13Antal Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161246
14Filó Anna2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161467
15Finta Róza2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161468
16Illés Noémi2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161253
17Ács Borbála2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161247
18Horváth Lilla Réka2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161442
19Szilágyi  Zselyke2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161425
20Rektenwald Eszter2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161262
21Csipkés Boglárka2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161644
22Szabó Emese2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161265
23Wolsky Boglárka2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161488
24Madarász Rita2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161282
25Szabó Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161288
26Baji Gál Lídia2003Gödöllő, Református LíceumMM161889
27Nyerges Vivien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161284
28Szabó Virág2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161482
29Kékedi Eszter2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161472
30Püsök Gabriella2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161261
31Szántai Lili2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161266
32Kis Luca Kata2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161473
33Gyulai Petra Klára2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161494
34Tóth Petra Vivien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161290
35Szénási Lilli2003Dány, Széchenyi Általános IskolaMM161832
36Keményfi Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161371
37Németh Anna2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161514
38Farkas Lili2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161273
39Kiss Klaudia2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161254
40Szántó Réka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161267
41Hajdu Nóra2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161642
42Kovács Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161277
43Elekes Hanna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161317
44Urbán Vanda2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161332
45Mohos Bernadett Kinga2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161448
46Gyukin Fanni2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161650
47Szeder Nikolett2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161641


2003 fiú

1Soos Levente2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1613836:08
2Szőke-Kiss Jácint2003Mogyoród, Szent László Általános IskolaMM1619096:10
3Pálfi Botond2003Budapest, BeacMM1617106:17
4Búza Bence2003Budaőrs, Budaőrsi DseMM1618246:42
5Calo Erik2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1612986:44
6Szőke-Kiss Benedek2003Mogyoród, Szent László Általános IskolaMM1619086:50
további eredmények
7Seesink Dániel2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161287
8Majoros Domokos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161255
9Hidvégi Zsombor2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161507
10Szikszai Benedek2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160528
11Farkas Balázs Boldizsár2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161466
12Bartos Márton Oszkár2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161498
13Csizmeg Balázs2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160512
14Ajkler Ákos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161336
15Győrfi Máté2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161649
16Szabó Endre2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161308
17Dani Szabolcs2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161300
18Sasvári Bálint2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161481
19Ádám Dominik2003Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161652
20Szabó Márton2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános IskolaMM161884
21Málnási Péter2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161447
22Aranyosi Gábor2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160507
23Hajdu Zétény Zsombor2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161274
24Faragó Zétény2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161250
25Szénási Keve2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161268
26Kelemen Balázs2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161276
27Burján Barna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161297
28Szőke Csaba2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161493
29Ferencz Márton2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161504
30Ákoshegyi Solt Tamás2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161460
31Rácz Dominik2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161285
32Szmodits Zétény Benedek2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161485
33Ludányi Márton2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161280
34Demeter Szabolcs2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161490
35Kovács Norbert2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161278
36Terényi Márk2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161329
37Soós Barnabás2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161263
38Ács Balázs2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161313
39Petőházi Gábor2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161324
40Wisznovszky Adrián2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161487
41Horváth Ferenc2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161252
42Erdei Levente2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161301
43Mundruczó Péter Dömötör2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161478
44Bodnár Mihály2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161294
45Horváth Zoltán Norbert2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161303
46Földi-M. Áron2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161165


2001-2002 lány

1Szőke-Kiss Anna2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM1615876:16
2Gódor Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1613186:27
3Hrncsár Lujza Luca2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1606026:43
4Eszenyi Napsugár2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM1606296:51
5Bútor Dóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1613156:58
6Sándor Gabriella2002Gödöllő, Református LíceumMM1618967:07
további eredmények
7Németh Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161715
8Nagy Zsófia2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM161698
9Schmutzer Csilla Abigél2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160669
10Komoroczky Bianka2001Budapest, Kolpiny GimnáziumMM161895
11Erdei Anikó2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161602
12Fogarasi-Krauss Flóra2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161568
13Barta Regina Blanka2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161497
14Pesei Vanda Laura2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161515
15Benke Dorottya2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161630
16Horváth Emese Kata2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161634
17Szekér Zita Gréta2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161522
18Ács Dorottya2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161495
19Józsa Marianna2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161508
20Illés Bernadett2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161538
21Lovász Zsófia Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161577
22Hartmann Emese2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161302
23Gyulai Anna Zsófia2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161535
24Grőb Liliána Csillag2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161570
25Baji Boglárka2002Gödöllő, Török Ignác GimnáziumMM161897
26Kendli Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161320
27Molnár Anna2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161377
28Pásztor Sarolta2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161582
29Takács Nóra Edit2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161549
30Bánovics Dorottya2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161561
31Soós Rebeka2002Dány, Széchenyi Általános IskolaMM161874
32Varga Virág2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161526
33Bazán Dóra2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161593
34Mondics Ágnes2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161513
35Varga Veronika2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161525
36Füzér Dóra2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161603
37Sivatagi Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161327
38Pittlik Panna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161613
39Gyulai Blanka Sarolta2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161571
40Solti Dorottya2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161585
41Beranek Anna Ildikó2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161562
42Kékedi Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161539
43Szőke Csilla2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161524
44Mohos Borbála2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161376
45Borbély Barbara2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161296
46Kovács Anna Zsófia2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161608
47Botlik Renáta2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161596
48Somlai Réka2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161616
49Gábor Noémi2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161604
50Antal Klaudia2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161559
51Molnár Viktória2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161378
52László Noémi2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161542
53Szilágyi Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161586
54Tóth-Sebes Edina2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161589
55Tóth Anna2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160670
56Komlósi Leila2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161575
57Gyöngyi Veronika2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160656
58Simonváros Csenge2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161519
59Bense Dóra2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161499
60Veres Virág2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161334
61Ferencz Fanni2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161623
62Béládi Eszter Anna2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160621
63Hrágyel Kitti2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161606
64Téglás Vanessa2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161305
65Nagy Alexandra2002Isaszeg, Klapka György Általános IskolaMM161638
66Tőkés Romola2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161590
67Györfi Petra2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161369
68Csizmás Magdolna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161597
69Szűcs Viktória2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161619
70Páli Leonóra Györgyi2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161580
71Rácz Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161326
72Tóth Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161331
73Wéber Dorina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161335
74Gál Enikő2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161342
75Bagi Dorottya2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161314
76Molnár Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161323
77Lajos Dóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161322
78Jánvári Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161348
79Kovács Anna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161351


2001-2002 fiú

1Lengyel Gábor2001Budapest, BeacMM1618485:40
2Fodor Marcell2001Budapest, BeacMM1618465:55
3Pernyész Bendegúz2002Hatvan, HszseMM1617275:56
4Ferencz Domonkos2001Budapest, Kolpiny GimnáziumMM1619105:57
5Várkonyi Gábor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM1613876:03
6Rondot Gergő2001Budapest, BeacMM1618476:04
további eredmények
7Pozsgai Károly2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161517
8Nagy Péter2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános IskolaMM161697
9Galkó Csongor Ágoston2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161505
10Menyhárt Márk2002Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161707
11Mohos Dávid Csaba2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161579
12Farkas Domonkos Pál2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161503
13Vilhelm Tamás2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161527
14Wágner Levente2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161622
15Kurucz Benedek2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161576
16Várkonyi Bence Ferenc2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160674
17Tresó Mátyás2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161550
18László Örs Boldizsár2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161512
19Hidvégi László2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161537
20Keindl Jakab2002Gödöllő, Török Ignác GimnáziumMM161779
21Szmodits Zsombor Tibor2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161523
22Hegedűs Barnabás Dénes2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161506
23Halász Márk2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161605
24Ábrahám Olivér2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161292
25Marton Áron2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161477
26Fazekas Zsolt2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161364
27Panák Kevin2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161581
28Bakán Bertalan Dávid2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161529
29Czumbel Bence2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161530
30Kreicz Máté2002Gödöllő, Damjanich János Általános IskolaMM161736
31Kömüves Márton2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161510
32Dudits Dénes2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161567
33Petrovics Bálint2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161258
34Balog Lázár2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161338
35Takács Benedek2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161330
36Csucsi Áron2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161564
37Csuja Gellért Attila2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161565
38Kiss Ábel2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160604
39Varga Csaba2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános IskolaMM160672
40Gombos Vidor2002Gödöllő, Református LíceumMM161702
41Cz. Tóth Csanád2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161341
42Paless Ágoston2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161479
43Klein György2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161574
44Dohor Olivér2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161601
45Vincze Balázs Bálint2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161621
46Kassai Márton2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161319
47Bóday Ábel Barnabás2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161595
48Hrustinszki Márk2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161275
49Dohor Bálint2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161600
50Kroneraff Ákos2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161279
51Török Zoltán2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161356
52Annus Dániel2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161496
53Almási Bence2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161528
54Wisznovszky Tamás2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161551
55Halász Péter2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert GimnáziumMM161572
56Kiss Miklós2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161350
57Bajnóczi Péter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161337
58Zarándi Máté2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános IskolaMM161360


Minimaraton 2015

2008-2009 lány

1Lőkös Laura2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:30:00
2Kőmives Jazmin2008Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:41:00
3Kiss Nikoletta Bettina2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:43:00
4Ábrahám Zita2009Gödöllő, Táncsics Mihály úti Óvoda03:48:00
5Soós Noémi2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:51:00
6Mánya Virág2008Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola 04:04:00
további eredmények
7Gyuricza Karola2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Budavári Emma2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Márta Johanna2009Gödöllő, Zöld Óvoda
10Sári Viktória Éva2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Mészáros Flóra2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Szemjanyinov Elizabet2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Rácz Dóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Daróczi Petra2009Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
14Rab Zita2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Radnóti Eszter Hanna2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Gaál Antónia2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Novák Bori2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Pál Boglárka2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Maszlag Vanda2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Pálházy Nóra2009Gödöllő, Játékkuckó Óvoda
21Király Noémi2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Heilmann Alexa2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Major Mariann2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Pete Laura2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Kovács Miléna2009Pécel, Szt Erzsébet Katolikus Ált. Iskola
26Pethő Beatrix2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Juhos Zoé2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Maráczi Petra2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Remecz Izabella2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Pálfi Réka2008Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
30Ombódi Réka2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Márkus Viktória2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Tóth-Sztavridisz Zoé2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Dányi Adél2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Szabó Lili2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Vankó Nóra Tímea2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
34Oláh Emese2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Papp Adina Anna2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Haaz Tímea2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Csete Luca2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Dezső Zille2010Gödöllő, Egyetemi Óvoda
39Janik Lilla Borbála2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Telek Nóra2008Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
41Sárközi Lizett2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Deák Dalma2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Körömi Nikolett2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Ercsi Kinga2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Hargitai Petra2009Gödöllő, Táncsics Mihály Úti Óvoda
46Hajdu Zoé Hanna2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Ocskay Lívia2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Bojtos Dorottya Panna2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Simon Katalin2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Bankó Nóra2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Kovács Doroti2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Molnár Diána Rebeka2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Dezső Szendile Dóra2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
54Illyés Zita Zsófia2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Gál Emma Lilla2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Dóczi Lia Hanna2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Végh Adrienn Zorka2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Ujváry Petra2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Szakóczki Márta2008Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
60Dienes Jázmin2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Laczkó Dorina Liliána2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Takács Niké2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Tereczi Lili2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Ocskay Dorottya2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Bagó Boglárka Panna2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
66Halász Anna Éva2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Beta Izabella2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2008-2008 fiú

1Bucsai Benedek2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:24:00
2Balogh Bálint2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:27:00
3Menyhárt Olivér2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:35:00
4Orosz Bálint2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:36:00
5Bárdi Dórián2008Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:40:00
6Lukács Zoltán Péter2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:41:00
további eredmények
7Kocsis Jácint Barnabás2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Kovács Ábel2008Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
9Kovács Bendegúz2008Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
10Hargittai Máté2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Fodor András2008Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
12Krakóczki Bence2009Gödöllő, Palotakerti Óvoda
13Feicht Dániel2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Szakál Máté2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Tormay Zsolt2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Várkonyi Nimród Farkas2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Gönczi-Kovács András2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Berényi Márton Levente2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Páncél Botond2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Tremnál Szabolcs2008Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
21Teszáry Vince2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Diós Kyle László2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Hidvégi Ádám2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Pesti Bálint2008Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
25Egri Balázs2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Horváth Márton Zoltán2009Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Vajda János2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Tajti Péter2008Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
29Kiss Máté Zalán2010Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
30Fábián Balázs András2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Brinza-Balázs Márk2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Józsa Ákos Benedek2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Ivaskó Barnabás2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
34Pintér Márk2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Kiss Kovács Barnabás2009Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
36Kelemen Csaba Sándor2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Samu-Nagy Nándor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Kaiser Alex2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
39Pál Viktor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Kárpáti Csanád2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Balázs Zalán2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Tóth-Csikós Márton2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Gál Kristóf Levente2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Ali Vilmos2009Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
45Heim György2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Bárczi Csanád2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Weinecker Zsombor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Kiss Ákos2008Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
49Kóti Zsigmond2009Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Hámori Ádám György2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Domán Csaba2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Tóth-Bede Attila2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Burgmann Kornél2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
54Bereczki Simon László2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Dóra Alex Gergő2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Bajai Zalán Gellért2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Kendli Hunor2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Kristóf Mátyás2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Pikács Mátyás2001Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
59Kis-Kalán Tamás Alex2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Mikus Balázs2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Nagy Péter Dániel2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Tóth Zétény György2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
62Kiss Ábel2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
63Grossó Mátyás2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Kristyán Kristóf2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Steinmetz Flórián2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Farkas Ádám2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Duka Dávid2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Bárány Szilárd Bálint2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Bartyin Zoltán2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Bácskai Péter2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Masznyik Kristóf2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Pálfi Ákos2009Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
73Kaluha Dávid Tamás2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Szegedi Péter2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Tóth-Lukács Ákos Márton2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
76Borsos Ádám2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2007 lány

1Zsemle Hanna2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:25:00
2Füzér Zselyke2007Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:31:00
3Keindl Júlia Réka2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:32:00
4Csúr Ágnes2007Budapest, Hermann Ottó Ikarus Bse03:33:00
5Dányi Vivien2007Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:44:00
6Saly Panna2007Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:45:00
további eredmények
7Butor Blanka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Viha Zsófia2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Laczkó Tímea Karina2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Tímár Mira2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Kiss Kira2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Török Boglárka2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Kiss Panna Nóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
14Spitzmüller Dóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Lambert Zille2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Pap Jázmin2007Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
17Bencze Kinga Emese2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Pauló Dorina2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Kövesdi Sára2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Szombati Anna2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
19Galkó Imola Gyopár2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Erős Csenge2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Szauter Panni2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Sárvári Panna2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Farkas Boglárka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Herczegh Panna2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Budai Anna2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Bankó Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Udvardi Nikolett Petra2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Gyuris Lili2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Lovász Nóra Regina2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Mongyi Larina2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Vámos-hegyi Enikő2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
31Farkas Boglárka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Sjerps Laura2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Szüts Réka Piroska2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Szüts Virág2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Szabó Panni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Régi Adél2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Régi Nóra2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Surman Cintia2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Dolányi Kitti2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Lummer Dominika2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
39Lázár Veronika2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Vágó Réka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Csitári Dorina2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Szabó Gréta2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Virág Franciska2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Rizzo Nicole2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Kóti Julianna2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2007 fiú

1Szabó Csongor2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:11:00
2Taborszki Balint2007Budapest, Ikarus BSE03:24:00
3Major Áron2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:25:00
4Dobay Benedek2007Isaszeg, Klapka György Általános Iskola03:28:00
5Kovács Ábel2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:33:00
6Varvasovszky Balázs2007Budapest, Ikarus BSE03:34:00
további eredmények
7Vas-Szabó Zétény2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Borbás Bálint2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Györe Tamás Nikita2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Aranyosi Marcell2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Rácz Benedek2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Kokas Milán2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Horváth Ábel Barna2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
14Elsässer Hunor Márk2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Tóth Balázs2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Urr Gergely2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Tóth Bertalan Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Krakóczki Máté2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Horváth Marcell2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Szobonya Miklós Marcell2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
21Kraszna Martin2007Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
22Fekete Benjámin2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Porgányi Dávid2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
24Baji-Gál Árpád2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Antyipin Dmitrij2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Pákozdi Máté2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Szűcs Norbert2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Bankó Dominik2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Huri Leopold2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Bánszki Zsombor2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Virág Márton2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Csontos Olivér2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Raposa Bálint2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Oláh Benedek2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Vas Loránd2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Németh Bálint2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Pintér Marcell Miklós2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Kerényi Benedek2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Harangozó Örs2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Csajkovits Koppány2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Salánki Dávid2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Oroszi Péter2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Heilig Mátyás2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Pongrácz Botond2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Lakatos Gergely2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Vezsenyi András2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Kolozsi András2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Gál-Biró Benedek2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Kassai Máté Benjámin2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Hajtó Gábriel2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
51Szekeres András2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Sipos Levente István2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Ella Dániel Ármin2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Virág Máté2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
55Pecze Ágoston2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Jónás Patrik2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Ceuppens Dávid2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Tóth Dzsulió2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Fila Ferenc2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2006 lány

1Kaszás Zsófia2006Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:24:00
2Pintér Petra2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:25:00
3Bereczki Eliza2006Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:28:00
4Parragi Zsófia2006Budapest, BEAC03:31:00
5Szabó Anna2006Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:32:00
6Jávor Janka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:37:00
további eredmények
7Végh Biborka2006Beac
7Szűcs Anna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
7Simon Orosolya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Varga Zita2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Hiripi Hanna2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
10Tóth Rita2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
11Orbán Csenge2006Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
12Orbán Zita2006Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
13Burján Dorka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Timár Vivien2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Kiss Emma2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
16Kovács Liliana2006 Pécel, Szt Erzsébet Katolikus Ált. Iskola
17Tegze Boglár Virág2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Pálházy Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
19Mikus Nina2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Cz Tóth Csenge2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Takács Noémi2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Bácskai Dóra2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
23Molecz Kata2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Nagy Hanna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Halmóczki Róza2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Szabó Lilla2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Gönczi-Kovács Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Patyi Petra2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Pesti Nikolett2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
29Naár Laura2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Nagy Dóra2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Porgányi Anna2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
32Lesták Veronika2006Budapest, Bornemissza
33Szücs Aliz2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
34Tóth Lilla2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
35Lacó Laura2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Novák Sára2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Tafferner Virág2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Hóka Liliana2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Varga Viktória2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Szász Lilla2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Tribol Hanna2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Takács Roxána2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Varga Lili2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Varga Noémi Dzsenifer2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Molnár Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Kasza Anna Zsófia2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Muka Adrienn2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Kerényi Hanna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Mata Bettina2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Juhász Regina2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
50Pitlik Dóra2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
51Pintér Enikő Zoé2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Mágócsi Hanna Nóra2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Bernácz Eszter Cseperke2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Hegyi Janka Gyöngyvér2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2006 fiú

1Borbély Bálint2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:24:00
2Varga-Buják Vince2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:25:00
3Simon Dominik2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:28:00
4Fodor Péter2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:31:00
5Várkonyi Péter Bátor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:32:00
6Sógor Bence2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:37:00
további eredmények
7Valachi Levente2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Smuk János2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
9Gyurka Előd2006Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
10Kiss Vince Dániel2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Ludányi Mátyás2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
12Ali Richárd2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
13Berényi Tamás Ákos2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Kristóf Dániel2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Ursinyi Botond2006Budapest, Telepy K.
16Szücs Sándor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Fóri Roland2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Bárczi Gáspár2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Tornay Gellért2006Budapest, Csillaghegyi
20Pál Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Ibri Ilyas2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Oláh Márk2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Molecz Kende2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Rusznyák Máté2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Tóth Lázár Imre2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
26Slánicz Gergő2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Kerekes Péter2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Jeney Lőrinc2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Mészáros Bence2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Horváth Nándor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Pocsai Levente2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Szatlóczki Vidos Márton2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Kiss Ágoston2006Budapest, IV. Csokonai V. Mihály Ált. Isk.
34Kormány Martin2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Somogyi Richárd2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Dudok Balázs2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Gombos Regő Mátyás2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Személyi Sebestyén2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Márta Roland2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Haaz Gábor2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Tóth Márton2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Barabás Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Gyöngy Zalán2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Fekete Koppány2006Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
44Varga Balázs2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Tóth Benedek2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Fazekas Márk2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Skultéti Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Nerpel Ákos Zoltán2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Juhász Tamás2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Kovács Ádám2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Hrustinszki Márton2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Jeney Zalán2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Bagó Bence2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
51Tihanyi Boldizsár2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Pinczés Ferdinánd2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Molnár Bálint2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Gerebenics Zsombor2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Juhász Frigyes2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola


2005 lány

1Márta Rozi Réka2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:02:00
2Pertis Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:17:00
3Kátai Nóra2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:27:00
4Pelyhe Natália2005Budafok, Kossuth Lajos Ált Iskola03:34:00
5Sőregi Kinga2005Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:35:00
6Diós Lara2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:47:00
további eredmények
7Baji Gál Valéria2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Bútor Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Mizik Barbara2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Wernke Panna2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Bagyin Zsófia2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Juhász Anna Natasa2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Földváry Magdolna2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Raposa Csenge2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Szabó Anna2005Dány, Széchenyi István Általános Iskola
16Hauk Virág Szonja2005Budapest, XIV. Széchenyi István Ált. Isk.
17Salamon Kamilla Ágnes2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Varga Emese2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Juhász Lili2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Antal Léna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Bárczi Csenge2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Kovács Lilien2005Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
23Pásztói Janka2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Szántó Lili2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Tátrai Annabell Mónika2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
26Kasper Ágnes2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Horváth Virág2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Papcsák Luca2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Mészáros Luca2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Zombori Adél2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Bogár Ramóna2005Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
32Havjár Zsuzsanna2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Nagy Orsolya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Samu Laura2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
35Pethő Emese2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Veres Réka2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Kristóf Dóra2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Hajdi Virág2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Fődi Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Krizsán Kitti2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Szijj Sára2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Barna Gréta2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Juhos Jázmin2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Fazekas Fanni2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Potvorszki Niki2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Pásztor Kata Sarolta2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Pótha Dorottya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Sándor Lili2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Rott Janka2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Kovács Laura Blanka2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Nagy Julianna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Kovács Kitti2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Tóth Laura2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Szabó Nikoletta2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Néző Noémi2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2005 fiú

1Takács Bálint2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:14:00
2Zagyvai Áron2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:17:00
3Lauber Kolos Loránd2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:18:00
4Varga Levente2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:21:00
5Hrapan Mátyás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:23:00
6Varga-buják Gergő2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:24:00
további eredmények
7Mánya Balázs2005 Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
8Gyurka Ádám2005Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
9Szűcs Marcell2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Tácej Dániel2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Koltai Csongor2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
12Komoróczky Flórián2005 Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
13Püspök Milán2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
14Weeber László2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
15Ercsi Csongor2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Miczki László2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Sándor Szabolcs2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Kerekes Mátyás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
19Petrovics Péter2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Hrustinszki Roland Máté2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Csia Rajmund2005Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
22Komiljovics Marcell2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Botlik Bence2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Magyari Ákos2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Tóth Ádám2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Madarász Máté2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Ternyik Péter2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Simon Ákos2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Masznyik Márton2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Kurják Szabolcs2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Szabó Gergely2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Kelemen Botond Árpád2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Pap Norbert2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Csik Dominik Zoltán2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Kerekes Balázs2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Csizmadia Máté2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Pávlisz Péter Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Ó-Nagy Bertalan2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Gyuris Márton2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Bálint Tamás2005Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
41Pap Ádám2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Zarándi Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Hegedűs Áron2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Gál Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2004 lány

1Krizsán Boglárka2004Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola07:11:00
2Erdei Zita2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium07:33:00
3Soós Lívia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:41:00
4Ács Julianna2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:48:00
5Zagyvai Borbála2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:51:00
6Normann Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola08:00:00
további eredmények
7Müller Karola2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Hegedűs Karolina2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Trézsi Fruzsina2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Lippai Tünde2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Abrán Csenge2004Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
12Gerencsér Dóra2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
13Kiss Kamilla2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
14Balás Brigitta2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Bodó Borbála Kincső2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Csepeli Frida2004Dány, Széchenyi István Általános Iskola
17Hauk Tamara2004Budapest, Széchenyi István Általános Iskola
18Szűcs Nóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
19Esch Patrícia2004Dány, Széchenyi István Általános Iskola
20Elsässer Jázmin Antónia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Tímár Liliána2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Normann Míra2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Pákozdi Zsófia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Szilágyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Laczkó Barbara2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Koncz Edit2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Sánta Dalma Réka2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Révész Orsolya Éva2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
29Ács Dorottya2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Feketre Luca2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
31Farkas Erika2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
32Kormány Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Wágner Melinda2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Horváth Boglárka2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
35Csonka Flóra2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
36Desnoix Laurine2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Mohos Júlia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Jakab Enikő2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
39Várkonyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Sánta Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Réthelyi Ágnes2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
42Váradi Kata2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Varga Virág2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Barabás-Lattner Nóna2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Rusznyák Petra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Pákozdi Boglárka Mária2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Salánki Petra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Diarra Fatima2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Herczegh Réka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Tóth Zsanett2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Kalmár Emma2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Bereczky Vera Etelka2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
52Papp Mirjam2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Kozsda Réka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Sipos Noémi2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
55Bereczki Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Soós Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Nagy Claudia2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
58Bukocs Kincső2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
59Szél Alexandra2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Kocsis Kamilla2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Kőrösi Kinga2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2004 fiú

1Lesták Ármin2004Budapest, Bornemissza06:47:00
2Molnár Bálint Csaba2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:06:00
3Bálványos Szilárd2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:07:00
4Korsós Zoltán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:08:00
5Kis Gergő2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola07:09:00
6Lőkös Ádám2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:13:00
további eredmények
7Boissinot Péter2004Hatvan
8Szabó Kornél2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Svejkovszky Milán2004Hatvan
10Valachi Bence2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Tusor Bálint2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
12Szittya Marcell Kristóf2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Zsákai Bálint2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Sivadó Kristóf Teodor2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
15Walter Ákos Levente2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Fóri László2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Raffay Máté Gergely2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Almási Balázs2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Ács Péter2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Udvardi Dominik2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Jakab Márton2004Beac
22Erdei Márk2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Szabó Regő István2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Kasza Csaba2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Galkó Csanád Benedek2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
26Pintér Barnabás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Keszthelyi Péter2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Kovács László2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
29Dudok Bálint2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Király Levente2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Nemes Gergő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Mehmed Altay Abdurahimov2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
33Paksi Gergely Balázs2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
34Ács Gergely2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Naár Tamás2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Dudás Levente2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
37Kövesdi Bálint2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
38Czeglédi Attila2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Szabó Miklós2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Bodnár Szabolcs2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Meleg Milán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Tóth Áron2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Ombódi Gergő2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Lestyánszky Dániel2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Bobos Barnabás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Molnár Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Szabó Dániel2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Fehér Bálint2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Bogár Bálint2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
49Németh Áron2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Balla Benedek2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Sós Balázs2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
52Lakatos Dávid2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
53Kovács Krisztián2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
54Juhos Tamás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2003 lány

1Vári Dia2003Budapest, BEAC07:08:00
2Pelyhe Liliánna2003Budapest, BEAC07:15:00
3Szabó Flóra2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:33:00
4Zsembery Viktória2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:42:00
5Nagy Liliána2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola07:45:00
6Stollár Szonja2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:51:00
további eredmények
7Turcsán Boglárka2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
8Kiss Boglárka2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
9Dimény Júlia2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Takács Kamilla2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Vecsey Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Kolozsi Liza2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
13Márta Blanka Laura2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Illés Noémi2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Molnár Katalin2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Kolozs Emma2003Gödöllő, Református Líceum
17Brandhuber Emese2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Szabó Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Kolozsi Kamilla2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
19Bréda Abigél2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Háló Rebeka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Sógor Petra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Gyurka Emese2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
23Potvorszki Petra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Fodor Borbála2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
25Szilágyi Zselyke2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
26Elekes Hanna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Antal Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Takács Bianka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Róde Kinga2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Szabó Emese2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Finta Róza2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Horváth Lilla Réka2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
33Ács Borbála2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Németh Anna2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
35Madarász Rita2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Baji Gál Lídia2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Rektenwald Eszter2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Samu Borbála2003Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
39Kerepeszki Csenge2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Kardos Boglárka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Daróczi Klára2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
42Bácskai Boglárka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Nyerges Vivien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Kis Luca Kata2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
45Szabó Virág2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Gyulai Petra Klára2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Püsök Gabriella2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Szomor Anna Dóra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Harangozó Anna Andrea2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Farkas Lili2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Pintér Bernadett2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Urbán Vanda2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Földváry Zsófia Sára2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
52Szathmári Hanna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Kiss Klaudia2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Szántó Réka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Szántai Lili2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Tompa Kinga2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
57Tóth Petra Vivien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Kovács Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2003 fiú

1Szőke-Kiss Játszint2003GEAC06:22:00
2Regős Bence2003Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola06:40:00
3Csizmeg Balázs2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola06:52:00
4Ilik Gerhardt2003GEAC06:55:00
5Szőke-Kiss Benedek2003GEAC07:00:00
6Szikszai Benedek2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:03:00
további eredmények
7Calo Erik2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Kecskeméti Dani2003Beac
9Csömösz Máté2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Kincs Domonkos2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Seesink Dániel2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Laveczky Lóránt2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Kovács Árpád2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Palaga Ádám2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
15Bognár Gergely2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Bakonyi Boldizsár2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
17Mécs Máté2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Kiss Botond2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
19Salamon Botond2003Geac
20Ács Roland2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Vadász Gergely2003Budapest, Ikarus BSE
22Nagy Tamás2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Balogh Péter2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Csáji András Attila2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Rácz Dominik2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Hajdu Zétény Zsombor2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Bencsik Ákos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Pinczés Rajmund2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Személyi Balázs András2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
30Kiss Barnabás2003Budapest, IV. Csokonai V. Mihály Ált. Isk.
31Hidvégi Zsombor2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Csábi Márton András2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
33Sal Bendegúz Márk2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Terényi Márk2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Valastyán Ágoston2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Burján Barna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Ádám Dominik2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
38Szénási Keve2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Málnási Péter2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Tóth Benjamin2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Steinmetz Edvárd2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Szmodits Zétény Benedek2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Básthy Hunor György2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
44Kiss Kovács Barnabás2009Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
45Ákoshegyi Solt Tamás2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Schleer András2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
47Sasvári Bálint2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Kovács Norbert2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Soós Barnabás2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Mátrai Balázs2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Erdei Levente2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Horváth Ferenc2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Kiss Máté Zalán2010Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
52Dani Szabolcs2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Beta Roland2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Ács Balázs2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Petőhári Gábor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Demeter Szabolcs2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
56Horváth Zoltán Norbert2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Laukó Dominik2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Szabadi Kolos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Földi-M. Áron2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2002 lány

1Gódor Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:25:00
2Szőke-Kiss Anna2002GEAC06:30:00
3Hrapan Júlia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:50:00
4Abrán Hanna2002Gödöllő, Református Líceum06:52:00
5Sándor Gabriella2002Gödöllő, Református Líceum06:55:00
6Eszenyi Napsugár2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:02:00
további eredmények
7Divald Zsófia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Dobránszky Laura2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
8Mitru Szabolcs2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Nagy Zsófia2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
10Bréda Borbála2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
11Barta Regina Blanka2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
12Soós Dorina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Csömösz Melánia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
14Németh Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Bukovszki Réka2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Kendli Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Sós Rebeka2002Dány, Széchenyi István Általános Iskola
18Hartmann Emese2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Kelemen Lili2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
19Kardos Virág2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Prima Eszter2002Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
21Mohos Borbála2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Béládi Eszter Anna2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Győri Zsófia2002Dány, Széchenyi István Általános Iskola
24Veres Virág2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Jánvári Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Varga Virág2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
27Mondics Ágnes2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Topa Krisztina2002Dány, Széchenyi István Általános Iskola
29Csikós Hanna2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Ézsiás Dominika2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Lajos Dóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Borbély Barbara2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Nagy Alexandra2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
34Purgai Borbála2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Pikács Szilvia2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Kiss Kamilla2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
37Gál Enikő2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Ács Dorottya2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Sivatagi Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Molnár Viktória2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Szekér Zita Gréta2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
42Simonváros Csenge2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Tóth Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Wéber Dorina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Tóth Laura2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Molnár Eszter2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Rácz Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Kovács Liliána2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Bagi Dorottya2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2002 fiú

1Simon Balázs2002Budapest, BEAC06:11:00
2Perszény Bendegúz2002Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola06:15:00
3Tóth Dániel2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:33:00
4Várkonyi Gábor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:39:00
5Lauber Tardos2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola06:48:00
6Desnoix Norbert2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:56:00
további eredmények
7Menyhért Márk2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Nagy Péter2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
9Keindl Jakab2002Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
10Tormay Gábor2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Király Szabolcs2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Majoros Bence Zoltán2002Gödöllő, Református Líceum
13Komoróczky Flórián2005, Petőfi Általános Iskola Gödöllő
14Lesták Sámuel2002Budapest, Bornemissza
15Szmodits Zsombor Tibor2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
16Ábrahám Olivér2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Lipcsei Marcell2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Cselényi Dániel2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Vilhelm Tamás2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Takács Benedek2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Holenár Zoltán2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
21Kövesdi Attila2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
22Czumbel Bence2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Marton Áron2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Osterling Ádám2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Pauk Bence2002Dány, Széchenyi István Általános Iskola
26Fazekas Zsolt2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Smuk Ferenc2002Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
28Petrovics Bálint2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Györfi Krisztián2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Grossó Márkó Andor2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Cz. Tóth Csanád2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Pákozdi Tibor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Gombos Vidor2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Tóth Szabolcs2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Hrustinszki Márk2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Kroneraff Ákos2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Révész Márton András2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Sivadó Domonkos Kristóf2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Bárdi Dórián2008Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
40Balog Lázár2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Baksza Bence2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Annus Dániel2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Kassai Márton2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Brasnyó Péter2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola


2000-2001 lány

1Heffner Hédi2001Budapest, BEAC06:28:00
2Árvai Virág2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:40:00
3Nagy Linett2001Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola06:51:00
4Pappdi Aliz2001Budapest, BEAC07:06:00
5Müller Laura2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:17:00
6Békési Lea2000Budapest, Szerb Antal Gimnázium07:19:00
további eredmények
7Bucsai Anna2000Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
8Pelyhe Annabella2001Beac
9Bélteki Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Varga Vivien2000Aszód, Evangélikus Gimnázium
11Pótha Johanna2000Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
12Király Anna Mária2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
13Bencsik Emese2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Pető Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Komoróczky Bianka2001Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola Gödöllő
16Bujtás Zsuzsanna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Babicz Krisztina2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
18Horváth Emese Kata2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Herman Dóra Noémi2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Dobos Adrienn2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Sánta Csenge Dóra2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
22Szabó Margaréta Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Szőke Nikolett2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Szathmári Emőke2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Gyulai Anna Zsófia2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
26Csizmeg Anna2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Fábián Alexandra2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Balogh Zsuzsanna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Lécz Bettina2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Lamos Laura2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Léber Lilien2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Tunyogi Dominika2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Tóth Anna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Juhász Enikő2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Kovács Lili Bernadett2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
36Illés Bernadett2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
37Barta Karolina2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
38Bánovics Dorottya2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Marsai Martina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Katona Dorka Sára2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
41Kasza Viktória2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Szabó Noémi2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Nagy Gréta Borbála2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
44Garai Anna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
45Pintér Csenge2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Radnai Vibien2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Járó Izabell Anna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Miczki Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Benyhe Anna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Kasza Dóra Fanni2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
51Pintér Kitti2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Halla Gréta2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Szekér Dóra Klaudia2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
54Csábi Zsófia Erzsébet2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
55Basa Zsófia2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
56Szilágyi Cseperke Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
57Csepeli Fruzsina2001Dány, Széchenyi István Általános Iskola
58Bujtás Cintia2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Kékedi Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
60Ladveniczel Henriett2001Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
61Mécs Blanka2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Sajben Angelika Panna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
63Takács Luca2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
64Darabont Júlia Amália2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
65Szakács Cintia2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Borbély Csilla2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67László Noémi2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
68Barta Judit2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Nemes Kinga2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
70Nagy Brigitta2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
71Csepregi Réka2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Pap Dorina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Császár Dorottya Kata2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
74Várda Enikő2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Holtner Dorina2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
76Györfi Petra2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Szabadi Sára2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Tóth Dorina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Monoki Noémi2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
80Szekeres Dea2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
81Hegedüs-Nagy Dóra2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
82Kovács Alexandra2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
83Tőke Anna Petra2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
84Kovács Anna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
85Simon Dianna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
86Zsoldos Bae Viktória2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
87Czeglédi Kitti2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
88Kóródi Kamilla2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
89Szabó Franciska2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
90Pintér Hanna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
91Kovács Karina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
92Dobó-Kocsis Mónika Éva2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
93Fülöp Theodóra Eszter2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium


2000-2001 fiú

1Csák Tamás2000Gödöllő, Török Ignác Gimnázium05:25:00
2Kepes Máté2000Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola05:36:00
3Kovács Balázs2000Budapest, Neuman János05:40:00
4Lengyel Gábor2001Budapest, Kőrösi Coma Általános Iskola05:41:00
5Kiss Márton Gellért2000Gödöllő, Waldorf Iskola05:44:00
6Ferencz Domokos2001Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola06:07:00
további eredmények
7Fodor Márton2001Beac
8Tóth Áron Mátyás2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
9Tóth Roland2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
10Roudot Gergő2001Beac
11Fekete Simon2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Dani Péter2000Beac
13Réthelyi Gergely2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Dami András2000Beac
15Pozsgai Károly2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
16Kanalas Ábrahám2000Dány, Széchenyi István Általános Iskola
17Voloncs Balázs2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Zsákai Marcell László2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Galkó Csongor Ágoston2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Hemrich Róbert Milán2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Wágner Levente2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Szemerédi Kevin2000Gödöllő, Waldorf Iskola
23Tresó Mátyás2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Vass Domonkos Máté2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Marton Ágoston2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
26Durucz Tamás2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
27Keszthelyi Dániel2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Giczi Ádám2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Schlick-Szabó Áron Bendegúz2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
30Dékány Gergely2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
31Lakatos Ármin2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Ombódi Zsolt2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Nyomárkay Levente2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Pikács Mátyás2001Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
35Dzsacsovszki Soma2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
36Nyomárkay Ádám2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
37Péterfi Botond2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Hidvégi László2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Málnási Dávid2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Utassy Gábor2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
41Dubis Márton2005Gödöllő, Egyetemi Óvoda
42Budai Bence2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Jakus Péter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Ella Dávid Márk2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Páncél Petra Zsófia2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Major Levente2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Frey László2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Tóth Gergő2000Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
47Szántai Barna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Rózsahegyi Gábor2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Sajtos Roland2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Márta Benjámin2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Pataki Péter2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Pintér Kristóf2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Turcsán Benedek2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
54Jakab Attila2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Csuja Gellért2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Váradi Gergely2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Bakos Máté2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Pászti Dominik2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Szücs Attila2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Tóth Bertalan2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Fürst Ádám2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Dajka Botond2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Szabó Norbert2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Pap Balázs2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Pachert Márton2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Wiggins Maximilian2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Zarándi Máté2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Gomann Ricardo2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
68Almási Bence2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
69Wisznovszky Tamás2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
70Baranyi Bence2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Kohajda Péter2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Szarka Norbert2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Allmann Levente2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Bathó Péter2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Skultéti Tamás2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
76Bárány Mátyás2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Vadadi Dániel2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Kiss Milán2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Erős Dániel2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


Minimaraton 2014

2007-2008 lány

1Zsemle Hanna2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:35:00
2Lőkös Laura2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:39:00
3Csúr Ágnes2007Budapest, Ikarus BSE03:41:00
4Süttő Klaudia2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:44:00
5Tőrincs Lilla2007Budapest, Ikarus BSE03:45:00
6Viha Zsófia2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:46:00
további eredmények
7Butor Blanka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Mánya Virág2008Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
9Király Szófia2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Kiss Kira2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Cseh Dorottya2008Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
12Rákosy Csenge2008, Napsugár Óvoda Budapest
13Keindl Júlia Réka2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Bota Barbara2007Budapest, Ikarus BSE
15Laczkó Tímea Karina2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Dobai Eszter2007Budapest, Ikarus BSE
17Lovász Nóra2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Budavári Emma2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
19Lauber Zille Viola2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Volik Dóra2007Budapest, Keresztúri Dezső Általános Iskola
21Volik Adél2007Budapest, Keresztúri Dezső Általános Iskola
22Török Hajnalka2007, Simándi József Ált.Iskola Kistarcsa
23Spitzmüller Dóra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Gugó Lara2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Farkas Boglárka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Szedmák Lilla2007Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
27Udvardi Nikolett Petra2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Papp Jázmin2007Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
29Medgyes Lilla2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Bencze Kinga Emese2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Pauló Dorina2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Rab Zita2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Gál Borostyán2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
34Kövesdi Sára2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Tóth-Sztavridisz Zoé2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Márkus Viktória2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Kővágó Alexandra2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Derenkó Noémi2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Vankó Nóra2008Gödöllő, Református Óvoda
40Erős Csenge2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Mészáros Flóra2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Szauter Panni 2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Radnóti Eszter2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Tóth Zsófia2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Remecz Izabelle2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Rácz Dóra2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Horváth Boglárka2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Dolányi Kitti2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Rektenwald Katalin2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Régi Nóra2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
51Régi Adél2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
52Vágó Réka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Mongyi Larina2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Farkas Boglárka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Simon Katalin2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Kovács Doroti2008Gödöllő, Ganz Óvoda
57Surman Cintia2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Kóti Julianna2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Lázár Veronika2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Bartos Lilla2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Tóth Zoé2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Gyuris Lili2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Szatlóczki Márta2008Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola


2007-2008 fiú

1Szabó Csongor2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:21:00
2Lőrincz Huba2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:29:00
3Táborszky Bálint2007Budapest, Ikarus BSE03:36:00
4Varvasovszky Balázs2007Budapest, Ikarus BSE03:45:00
5Major Áron2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:47:00
6Dobay Benedek2007Isaszeg, Klapka György Általános Iskola03:49:00
további eredmények
7Kovács ÁBel2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
8Tóth Bertalan2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Tamás Máté2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Balogh Bálint2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Borbás Bálint2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Petró ÁDám2007Budapest, Ikarus BSE
13Szabó Marcell2007Budapest, Ikarus BSE
14Vas-szabó Zétény2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Aranyosi Marcell2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Tóth Balázs2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Krakóczki Máté2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Lőrinczy Szabolcs2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Szabó Hunor2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Hargittai Máté2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Györe Tamás Nikíta2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Kristóf Levente2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Wágner Szilárd2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Szobonya Miklós Marcell2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
25Szalay Máté2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
26Kokas Milán2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Horváth Máté2007Budapest, Ikarus BSE
28Magyarossy Levente2007Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
29Kiss István2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Raposa Bálint2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Kolozsi Gábriel2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
32Szűcs Norbert2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Horváth Marcell2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Bánszki Zsombor2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Baji-Gál Árpád2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Szakál Máté2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Laveczky Kristóf2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
38Petz ÁDám2008Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
39Németh Bálint2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Pintér Marcell2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Egri Balázs2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Antyipin Dmitrij2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Bankó Dominik2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Kiss Ágoston2008Gödöllő, Zöld Óvoda
45Salánki Dávid 2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Hidvégi Ádám2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Szászi Péter2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Harangozó Imre ÖRs2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Kolozsi András2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Vajda János2008Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
51Pákozdi Máté2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Csajkovits Koppány2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Kendli Hunor2008Gödöllő, Táncsics Mihály úti Óvoda
54Kerényi Benedek2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Batiz Noah2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
56Huri Leopold2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Fekete Benjámin2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Szekeres András2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Sipos Hunor2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Kárpáti Csanád2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Lengyel Attila2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Vezsenyi András2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
63Lakatos Gergely2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Kassai Máté2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Ceuppens Dávid2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Oláh Benedek2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Ujvári Hunor2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Porgányi Dávid2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
69Pecze Ágoston2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Hajtó Gábor Máté2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
71Virág Márton2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Kovács Levente Gergő2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
73Földvári Sámuel2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Horváth Mihály2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
75Tóth Zétény2008Gödöllő, Egyetem téri Óvoda
76Varga Zsombor2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Csontos Olivér2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Virág Máté2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
79Tóth Dzsulió2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
80Bácskai Péter2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
81Borsos ÁDám2008Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
82Jónás Patrik2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
83Sipos Levente István2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2006 lány

1Bereczki Eliza2006Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:32:00
2Szekér Gréta2006Budapest, Ikarus BSE03:34:00
3Benke Alexandra2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:42:00
4Pintér Petra2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:43:00
5Kaszás Zsófia2006Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:47:00
6Gábori Lenke2006Budapest, Ikarus BSE03:49:00
további eredmények
7Szűcs Anna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Molnár Tamara2006Budapest, Ikarus BSE
9Tóth Noémi2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Varga Zita2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Jávor Janka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Nagy Bori2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
13Hegyi Boróka2006Budapest, Ikarus BSE
14Szabó Fruzsina2006Budapest, Ikarus BSE
15Kovács Liliana2006Pécel, Szent Erzsébet Általános Iskola
16Tóth-Sztavridisz Szófia2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Burján Dorka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Dudás Lilla2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
19Simon Orosolya2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Kovács Maja Panna2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Kiss Patrícia2006Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
22Balázs Eszter2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
23Tegze Boglár Virág2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Mikus Nina2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Kiss Emma2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
26László Diána2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Gyebnár Fanni2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Takács Noémi2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Bácskai Dóra2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
30Gyuricza Emma2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Hiripi Hanna2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
32Halmóczki Róza2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Gyárfás Zselyke2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
34Utassy Veronika2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
35Patyi Petra2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Bencsik Anna2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
37Naár Laura2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
38Daróczi Detti2006Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
39Lacó Laura2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Pálházi Eszter2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Porgányi Anna2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
42Cz Tóth Csenge2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Tárnok Lili2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Novák Sára2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Lesták Veronika2006Budapest, Bornemissza
46Varga Lili2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Tóth Lilla2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
48Kerényi Luca2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Varga Viktória2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Takács Roxána2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Nagy Hanna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Gönczi-Kovács Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Pitlik Dóra2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
54Kristóf Sára2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Berze Anna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Kuzmi Liza2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
57Rab Emma2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Sjerps Laura2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Fogl Adina2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
60Szász Lilla2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Kerényi Hanna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Kocsis Nóra2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
63Tafferner Virág2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Nagy Dóra2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Hóka Liliana2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Petz Antónia2006Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
67Bernácz Eszter Cseperke2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Pintér Enikő Zoé2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Tibol Hanna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Hegyi Janka Gyöngyvér2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Szőke Dorka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
72Molnár Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Mata Bettina2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Mészáros Anna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Budai Bianka2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2006 fiú

1Balázs Gergely2006Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:15:00
2Molnár Csongor2006Budapest, Ikarus BSE03:21:00
3Grünwald Tamás2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:21:00
4Várkonyi Péter Bátor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:22:00
5Borbély Bálint2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:27:00
6Liebert Sámuel2006Budapest, Ikarus BSE03:30:00
további eredmények
7Rónay Bálint István2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Jakab Szilárd2006Budapest, Ikarus BSE
9Pacsika Zsombor2006Budapest, Ikarus BSE
10Farkas Róbert2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
11Gyebnár Ákos2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Fodor Péter2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
13Gyuka Előd2006Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
14Valachi Levente2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Tóth Barnabás2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Varga-buják Vince2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
17Simon Dominik2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Sógor Bence2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
19Smuk János2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
20Foris Máté2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
21Bárczi Gáspár2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Császár Arzén2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Szautner András2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
24Temesi Boldizsár2006Budapest, Kafka Margit Általános Iskola
25Tóth Bendegúz2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Tóth Bence2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Széchenyi - Nagy Rudolf2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Sárközi Gergely2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
29Ludányi Mátyás2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
30Tóth Lázár Imre2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Bancsi Domos2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
32Rusznyák Máté2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Szász Dániel2006Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
34Szatmári Krisztián2006Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
35Lippai Csaba2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Slánicz Gergő2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Kántor Levente Alexander2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Csighy Dániel2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
39Szigeti Márk2006Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
40Kerekes Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Domokos Soma2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
42Mészáros Bence2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Merkl Dániel Zoltán2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Gombos Regő Mátyás2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Jeney Lőrinc2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Solti Keve2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Kőrösi Gergely2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Németh Szabolcs2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Pocsai Levente2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Ali Richárd2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
51Gerebenics Zsombor2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Szabó Kristóf2006Gyöngyössólymos, Nagy Gyula Általános Iskola
53Kormány Martin2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Barta Balázs Dénes2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
55Jeney Zalán2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Németh Gábor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Szatlóczki Vidos Márton2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
58Földes Miklós2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Személyi Sebestyén2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Gyöngy Zalán2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Dudok Balázs2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
62Skultéti Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Fazekas Márk2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Tóth Márton2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Takács Ádám2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Hrustinszki Márton2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Hlavoska Arnold2006Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
68Fekete Koppány2006Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
69Somodi Attila2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Nerpel Ákos Zoltán2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
71Kovács Ádám2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Molnár Bálint2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Tóth Benedek2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Juhász Tamás2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Gáspár Kristóf Hunor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
76Varga Márton Tamás2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
77Szekerczés Botond2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
78Pinczés Ferdinánd2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Bagó Bence2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
80Miháli Bálint2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
81Nagy Ádám2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
82Hajdú Vencel2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
83Juhász Frigyes2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola


2005 lány

1Ferenc Janka2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola03:01:00
2Márta Rozália2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:11:00
3Belényesi Hanna2005Budapest, Ikarus BSE03:15:00
4Kovács Rita2005Budapest, Ikarus BSE03:21:00
5Batizi Emese2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola03:24:00
6Kovács Luca2005Budapest, Ikarus BSE03:26:00
további eredmények
7Viha Borbála2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Pálvölgyi Flóra2005Budapest, Ikarus BSE
9Kátai Nóra2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
10Magasföldi Réka2005Budapest, Ikarus BSE
11Farkas Kinga2005Budapest, Ikarus BSE
12Sőregi Kinga2005Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola
13Szabados Kamilla2005Budapest, Ikarus BSE
14Cseh Alexandra2005Budapest, Ikarus BSE
15Herman Dalma2005Veresegyház, Fabriczius Ált. Iskola
16Lőrincz Bogi2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
17Antal Léna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Bútor Anna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
19Balogh Eszter Borbála2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Molnár Eszter2005, Táncsics Mihály Ált.Iskola Budapest
21Székely Csenge2005Budapest, Ikarus BSE
22Bartha Gitta2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
23Bosznai Lilla2005Budapest, Ikarus BSE
24Boér Panna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25László Júlia2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Baji Gál Valéria2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Filó Dóra2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
28Tátrai Annabell Mónika2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Varga Emese2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Kolozsi Dominika2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
31Diós Lara2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Veres Marincsák Viola2005, Sashalmi Tanoda
33Raposa Csenge2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Juhász Lili2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Biczó Elvira2005Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
36Bárczi Csenge2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Rubai Alexandra2005Isaszeg, Damjanich János Általános Iskola
38Varga Petra2005Budapest, Ikarus BSE
39Juhász Anna Natasa2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Pásztói Janka2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
41Rutkai Lili2005Budapest, Gárdonyi Géza Általános Iskola
42Majorits Flóra2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
43Szabó Vandervort Emma2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
44Zombori Adél2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Madarász Bettina2005Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
46Pintér Izabella2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Rutkai Janka2005Budapest, Gárdonyi Géza Általános Iskola
48Fazekas Fanni2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Kristóf Dóra2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Omodi Enikő2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
51Krizsán Kitti2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Horváth Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Juhos Jázmin2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Hasznosi Petra2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Török Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Papcsák Luca2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Fődi Eszter2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Samu Laura2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
59Sztaraszta Edina2005Budapest, Ikarus BSE
60Hajdi Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Nagy Orsolya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Pótha Dorottya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Szíjj Sára2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Mészáros Luca2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Tóth-Hodján Flóra2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
66Kovács Laura2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Pilán Melissza2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Pétermann Adél2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Szeli Boglárka2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Pethő Emese2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Fityus Lara Fanni2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
72Albert Anna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Veres Réka2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2005 fiú

1Szalay Botond2005Budapest, Ikarus BSE03:05:00
2Batizi András2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:09:00
3András Roland2005Budapest, Ikarus BSE03:12:00
4Szabó Zsombor2005Budapest, Ikarus BSE03:15:00
5Volk Jankó2005Budapest, Ikarus BSE03:16:00
6Fekete Csanád József2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:18:00
további eredmények
7Ragács Benedek2005Isaszeg, Damjanich János Általános Iskola
8Farkas Gergely2005Budapest, Ikarus BSE
9Lauber Kolos Loránd2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Gyurkovics Marcell2005Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola
11Takács Bálint2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Zagyvai Áron2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Varga-buják Gergő2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
14Fercsik Ákos2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Mánya Balázs2005Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
16Kovács Patrik2005Pécel, Szent Erzsébet
17Varvasovszky Bálint2005Budapest, Ikarus BSE
18Rácz Bence2005Budapest, Ikarus BSE
19Komoróczky Flórián2005Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
20Tóth Balázs2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Ercsi Csongor2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Szalay Zsombor2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
23Sándor Szabolcs2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Tóth Zachary2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Petrovics Péter2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Botlik Bence2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Szathmáry Sándor2005Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
28Szűcs Marcell2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Ternyik Péter2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Pap Norbert2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Magyari Ákos2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
32Csia Rajmund2005Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
33Püspök Milán2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
34Németh Péter2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
35Bodó Regő2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Madarász Máté2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Csík Dominik2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Kerekes Mátyás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Sárközi Péter Ákos2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
40Kerekes Balázs2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Samu Adrián2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Kelemen Botond Árpád2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Lengyel Dominik Patrik2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
44Hargittai Bence2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Pávlisz Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Menyhárt Kristóf2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
47Werner Levente2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Masznyik Márton2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Tóth Benedek2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Szekeres Zoltán2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
51Pap Ádám2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Tácej Dániel2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
53Szűcs Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Horváth Botond Antal2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
55Gémes Zoltán2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
56Werner Tamás2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Gyuris Márton2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Pleizer Norbert2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Tóth Gábor2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2004 lány

1Lengyel Petra2004Budapest, Ikarus BSE03:11:00
2Hajdara Zsófia2004, Postás S.E. Budapest03:14:00
3Aradi Júlia2004Budapest, Liszt Ferenc Általános Iskola03:15:00
4Kovács Gyöngyvirág2004, Salgótarján AC03:16:00
5Halasi Hanna2004, Salgótarján AC03:19:00
6Temesi Karolina2004Budapest, Postás03:20:00
további eredmények
7Pálocska Csenge2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
8Béres Boróka2004, Liszt Ferenc Ált. Iskola Budapest
9Veres-Marincsák Emma2004Budapest, Ikarus BSE
10Vernyihel Petra2004Hatvan, Kossuth Lajos Általános Iskola
11Soós Lívia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Nagy Katica2004Budapest, Ikarus BSE
13Simonváros Zille2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Ács Julianna2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Szilágyi Luca2004Budapest, Ikarus BSE
16Gábori Júlia2004Budapest, Ikarus BSE
17Pintér Flóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Zagyvai Borbála2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19ÉDer Adél2004Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
20Normann Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Lippai Tünde2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Hegedűs Karolina2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Gerencsér Dóra2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
24Csepeli Frida2004Dány, Széchenyi István Általános Iskola
25Kmec Adél2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Fischer Hanna2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Juhász Laura2004Budapest, Ikarus BSE
28Kristóf Boglárka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Szilágyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Juhász Luca2004Budapest, Ikarus BSE
31Müller Karola2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Kiss Kamilla2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
33Horváth Dorina2004Budapest, Ikarus BSE
34Gyimesi Petra2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
35Földvári Abigél2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Verebes Anna2004Budapest, Ikarus BSE
37Balás Brigitta2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Tóth Sára Zorka2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
39Mohos Júlia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Horváth Dorka2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
41Soós-Gergely Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Istvánfi Bíborka2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
43Mizik Barbara2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Szűcs Nóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Sánta Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Abrán Csenge2004Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
47Szibilla Szamira2004Isaszeg, Damjanich János Általános Iskola
48Horváth Anna2005Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
49Koncz Edit2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Tóth Zsanett2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Kormány Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Várkonyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Laczkó Barbara2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Ambrus Lívia2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
55Nánai Noémi2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Gugó Lizandra Csenge2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Vidaházy Virág2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
58Pákozdi Zsófia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Váradi Kata2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Bereczki Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Rusznyák Petra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Fekete Luca2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
63Kokas Fanni2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
64Pákozdi Boglárka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Desnoix Laurine2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Salánki Petra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Nagy Klaudia2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
68Soós Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Major Mira2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Diarra Fatima2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Kerti Jázmin2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Gyárfás Réka2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
73Szabó Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Wágner Melinda2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Kozsda Réka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
76Kovács Kármen2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Szél Alexandra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Kocsis Kamilla2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2004 fiú

1Pálvölgyi Levente2004Budapest, Ikarus BSE02:59:00
2Dobai Ádám2004Budapest, Ikarus BSE03:00:00
3Lesták Ármin2004Budapest, Bornemissza03:01:00
4Csúr Balázs2004Budapest, Ikarus BSE03:04:00
5Beniczky Tamás2004Budapest, Ikarus BSE03:09:00
6Szabó Sámuel2004Budapest, Ikarus BSE03:12:00
további eredmények
7Lukonics Máté2004Budapest, Ikarus BSE
8Foris Dávid2004Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
9Kiss Bertalan2004Gödöllő, Waldorf Általános Iskola
10Beniczky Márton2004Budapest, Ikarus BSE
11Szabó Bence2004Budapest, Ikarus BSE
12Korsós Zoltán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Bálványos Szilárd2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Jávor Koppány2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Kiss Gergely2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
16Gratzol Gergő2004Budapest, Ikarus BSE
17Szabó Kornél2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Lőkös Ádám2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Tóth Benedek2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
20Minemura Sámuel2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Grünwald Gergely2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
22Bárczi Boldizsár2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Benke Ádám2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Molnár Tamás2004Budapest, Ikarus BSE
25Hollósy Máté2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Svejkovszki Milán2004Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola
27Ander Gergő Zsombor2004Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola
28Boissinot Péter2004Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola
29Kelemen András Levente2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Dudok Bálint2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Török Miksa2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
32Korzenszky Bence2004Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
33Bencsik Péter2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
34Meleg Milán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Udvardi Dominik2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Malina Bálint2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Fóri László2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Bobos Barnabás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Kasliba Olivér2004Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
40Bohó Balázs2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
41Tóth Áron2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Lengyel László2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Nagy Kornél2004Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
44Kovács Hunor2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Naár Tamás2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Czeglédi Attila2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Kovács Magor2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Keszthelyi Péter2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Király Levente2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
50Kasza Csaba2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Szabó Miklós2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Ács Gergely2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
53Pintér Barnabás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Badinszky Máté2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Lestyánszky Dániel2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Bodnár Szabolcs2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Epres György2004Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
58Ombódi Gergő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Ács Roland2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
60Szombat Mátyás2004Gödöllő, Montágh Imre Általános Iskola
61Bartos Dániel2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
62Molnár Bence2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Szabó Regő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Boldi Olivér2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Pintér Gergő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Balla Benedek2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Juhos Tamás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2003 lány

1Gajdos Dominika2003Budapest, Ikarus BSE06:46:00
2Székely Anna2003Budapest, Ikarus BSE06:58:00
3Vajda Virág2003Budapest, Ikarus BSE07:02:00
4Zánkai Zsófia2003Budapest, Ikarus BSE07:06:00
5Daróczi Kata2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola07:08:00
6Novák Kíra2003Gödöllő, Török Ignác Gimnázium07:12:00
további eredmények
7Stefkó Eszter2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
8Szabó Flóra2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Nagy Liliána2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
10Szabó Laura2003Budapest, Ikarus BSE
11Krakovszki Nóra2003, Postás Budapest
12Kolozsi Liza2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
13Janik Anna Valéria2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Zsembery Viktória Kamilla2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Hegedűs Henriett2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Rajka Eszter2003Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
17Turcsán Boglárka2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
18Czeczon Csenge2003Budapest, Ikarus BSE
19Molnár Katalin2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Fodor Anna2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
21Radvan Lilla2003Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
22Stollár Szonja Zsófia2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Márta Blanka Laura2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Finta Róza2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Takács Kamilla2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
26Brandhuber Emese2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Kolozsi Kamilla2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
28Garami Alexa Eliza2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Vecsey Fanni2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Dimény Júlia2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Filó Anna2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Páncél Petra Zsófia2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Gyurka Emese2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
34Róde Kinga Petra2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Antal Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Kis Luca Kata2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
37Szabó Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Háló Rebeka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Oláh Petra2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
40Kolozsi Emma2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Zrinyifalvi Katalin Emma2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
42Takács Bianka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Szabó Kira2003Budapest, Hunyadi Általános Iskola
44Illés Noémi2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Sógor Petra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Samu Barbara2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
47Madarász Rita2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Ács Borbála2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Kékedi Eszter2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Kiss Boglárka2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
51Erős Kata Jázmin2003Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
52Püsök Gabriella2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Tromposch Gyöngyvér2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
54Szabó Virág2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
55Simon Viktória2003Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
56Harangozó Anna Andrea2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
57Slánicz Adrien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Jakab Zsófia2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Bácskai Boglárka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Ludányi Horváth Csenge2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Földváry Zsófia Sára2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
62Ambrus Barbara2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
63Tóth Ildikó Réka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Urbán Vanda2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Rektenwald Eszter2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Elekes Hanna2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Nyerges Vivien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Kiss Klaudia2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Farkas Lili2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Kardos Boglárka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Sótér Vivien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Tompa Kinga2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
73Német Liza2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Szántai Lili2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Németh Anna2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
76Tóth Petra Vivien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Szathmári Hanna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Kovács Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Kövesdi Fanni2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
80Lajber Borbála2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola


2003 fiú

1Dömötör Albert2003, Postás Budapest06:28:00
2Soos Levente2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:40:00
3Frank László2003Budapest, Ikarus BSE06:43:00
4Ladányi Viktor2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola06:51:00
5Csömösz Máté2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:14:00
6Nagy Tamás2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:17:00
további eredmények
7Bánovics József2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
8Mécs Máté Barnabás2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Dudás Dániel2003Budapest, Ikarus BSE
10Král Gergely2003Budapest, Ikarus BSE
11Hídvégi Richárd2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Farkas Balázs Boldizsár2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
13Bánovics Károly2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
14Zeke András2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
15Sal Bendegúz Márk2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
16Vadász Gergely2003Budapest, Ikarus BSE
17Kurunczi Marcell2003Dány, Széchenyi István Általános Iskola
18Lőcsei Dávid2003Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
19Kincs Domonkos Dömötör2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Misinkó Csaba2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Szabó Márton2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
22Kiss Kevin2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
23Nagy Rajmund2003Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
24Kiss Levente2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
25Hajdu Zétény Zsombor2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Szautner Levente2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
27Schleer András2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
28Csia Gergely2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Dóra Jordán2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Bárdos Triszten Krisztofer2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Személyi Balázs András2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Boksay Botond2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Katona Bálint2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
34Majoros Domokos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Faragó Zétény2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Gurbi Levente János2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Csábi Márton András2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Szénási Keve2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Ákoshegyi Solt Tamás2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Kovács Norbert2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Istók Endre2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
42Csia Balázs2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Molnár Richárd2003Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
44Rácz Dominik2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Szlanka Szabolcs2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Pintér Gábor2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Ajkler Ákos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Seesink Dániel2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Bencsik Ákos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Szabó Endre2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Mátrai Balázs2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Solti Áron2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Csáji András Attila2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
54Ács Balázs2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Fóri Roland2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Burján Barna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Ferencz Márton2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
58Vágó Gergely2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
59Soós Barnabás2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Horváth Sebestyén Péter2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Fehér Zénó2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Bognár Gergely2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
63Mitru Szabolcs2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
64Pinczés Rajmund2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Horváth Ferenc2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Pétermann Arnold2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Ádám Dominik2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
68Mokos Márk2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
69Dani Szabolcs2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Sasvári Bálint2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
71Szabadi Kolos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Steinmetz Edvárd2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Demeter Szabolcs2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
74Petőhári Gábor2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Nagy Gergő2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
76Laukó Dominik2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Tóth Benjamin2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Beta Roland2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Kocsis Nándor2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
80Karacs Imre2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
81Németh Péter2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
82Víg Benedek2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
83Tóth Benedek2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
84Kasza ÁRon2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2002 lány

1Urbán Zita2002Budapest, Ikarus BSE06:30:00
2Szőke-kiss Anna2002Gödőllő, PEAC06:50:00
3Gódor Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:55:00
4Hrncsár Lujza Luca2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:00:00
5Polányi Jázmin2002Budapest, Ikarus BSE07:02:00
6Abrán Hanga2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola07:06:00
további eredmények
7Dobai Hanna2002Budapest, Ikarus BSE
8Hrapan Júlia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Sándor Gabriella2002Gödöllő, Református Líceum
10Soós Dorina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Kaló Johanna Zsófia2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Schmutzer Csilla Abigél2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Kovács Krisztina2002Budapest, Ikarus BSE
14Pertis Katica2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Csömösz Melánia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Daróczi Lili2002Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
17Székelyhidi Kata2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Barta Regina Blanka2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Kardos Virág2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Bútor Dóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Németh Ildikó2002Budapest, Ikarus BSE
22Markovics Eszter2002, Salgótarján AC
23Bukovszki Réka2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Kendli Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Németh Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Sós Rebeka2002Dány, Széchenyi István Általános Iskola
27Divald Zsófia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Szabó Panni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Simonváros Csenge2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
30Kelemen Lili2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Molnár Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Varga Veronika2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
33Jánvári Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Lengyel Roxána2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
35Dudits Anna Zita2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Hajdu Boróka2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Bartos Dorina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Németh Lilla2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Szekér Zita Gréta2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Mondics Ágnes2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
41Sivatagi Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Goda Brigitta2002Dány, Széchenyi István Általános Iskola
43Bálványos Noémi2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Tóth Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Palotai Anna2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Ács Dorottya2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Veres Virág2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Bognár Júlia2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Dolecsek Vivien2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
50Bihari Napsugár2002Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
51Molnár Anna2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Tóth Boglárka2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
53Varga Virág2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
54Mohos Borbála2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Borbély Barbara2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Purgai Borbála2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Kern Anett2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Molnár Viktória2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Rácz Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Ézsiás Dominika2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Gál Enikő2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Tóth Laura2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Gémes Vivien2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
64Heltai Zita2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Wéber Dorina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Hartmann Emese2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Pikács Szilvia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Béládi Eszter Anna2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
69Nagy Alexandra2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
70Budai Angéla Boglárka2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
71Csikós Hanna2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
72Bagi Dorottya2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2002 fiú

1Lauber Tardos Szilárd2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola06:27:00
2Varga Ákos Mátyás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola06:30:00
3Sinka Balázs László2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola06:40:00
4Vilhelm Tamás2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium06:43:00
5Krákovszki Dávid2002, Postás Budapest06:45:00
6Várkonyi Gábor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:45:00
további eredmények
7Takács Bertalan2002Budapest, Ikarus BSE
8Desnoix Norbert2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Oszlánczi Ádám2002Budapest, Ikarus BSE
10Solymosi Sándor2002Budapest, Ikarus BSE
11Nagy Péter2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
12Keindl Jakab2002Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
13Farkas Domonkos Pál2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Menyhárt Márk2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
15Tóth Gábor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Temesi Károly2002, Postás Budapest
17Szabados Dénes2002Budapest, Ikarus BSE
18Török Vilmos Péter2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Szmodits Zsombor Tibor2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Mihajlovic Alex2002Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
21Gergácz Bence2002, Újlak u. Általános Iskola
22Varga Csaba2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Nyester Simon2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Marton Áron2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Smuk Ferenc2002Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
26Tóth Szabolcs2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Ábrahám Olivér2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Bankó Barnabás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Petrovics Bálint2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Lesták Sámuel2002Budapest, Bornemissza
31Györfi Krisztián2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Takács Benedek2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Csermely Ábel2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Király Szabolcs2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Pauk Bence2002Dány, Széchenyi István Általános Iskola
36Alwazir Bassár2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Pákozdi Tibor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Czumbel Bence2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Sivadó Domonkos Kristóf2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Földi Mátyás2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
41Gombos Vidor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Roska György Rómeó2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Hrustinszki Márk2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Kroneraff Ákos2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Fazekas Zsolt2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Kristóf Sándor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Révész Márton András2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Cz. Tóth Csanád2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Kőmüves Márton2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Kassai Márton2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Annus Dániel2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
52Stverteczky Márk2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Tafferner Benedek2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Baksza Bence2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Kiss Miklós2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2001 lány

1Árvai Virág2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:44:00
2Melkó Emese2001Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola06:56:00
3Komoróczky Bianka2001Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola07:08:00
4Jábor Timea2001Törökbálint, Zimándy Ignáz Általános Iskola07:18:00
5Bélteki Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:24:00
6Pető Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:38:00
további eredmények
7Tóth Anna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Bencsik Emese Ágnes2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Pesei Vanda Laura2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
10Miczki Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Farkas Eszter2001Dány, Széchenyi István Általános Iskola
12Schainger Tímea2001Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
13Marsai Martina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
14Kovács Orsolya2001Gödöllő, Waldorf Általános Iskola
15Lécz Bettina2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Babicz Krisztina2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
17Lengyel Brigitta2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Csizmeg Anna2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Illés Bernadett2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Gyulai Anna Zsófia2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Szathmári Emőke2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Kasza Viktória2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Herman Dóra Noémi2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Szabó Margaréta Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Darabont Júlia Amália2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
26Gyurka Eszter2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
27Kiss Kata Kitti2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Bujtás Zsuzsanna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Pintér Csenge2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Barta Karolina Lilla2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Juhász Enikő2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Halász Angéla Dorottya2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Madarász Brigitta2001Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
34Spendel Krisztina2001Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
35Györfi Petra2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Kerti Napsugár2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Mezey Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Szabó Eszter 2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Bánovics Dorottya2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Fatér Katalin2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Babos Panna Sára2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Pintér Kitti2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Szabadi Sára2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Tunyogi Dominika2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Nemes Kinga 2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Hegedűs Kamilla2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Mécs Blanka2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Csepregi Réka2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Kovács Míra2001Dány, Széchenyi István Általános Iskola
50Pap Dorina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Tóth Dorina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Baráth Bianka2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Csepeli Fruzsina2001Dány, Széchenyi István Általános Iskola
54Kókai Dóra2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
55Szakács Cintia2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Németh Anett2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
57Albert Rebeka2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
58Bense Dóra2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Takács Nóra Edit2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
60Barta Judit2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61László Noémi2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
62Darázs Alexandra2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
63Kerepeszki Petra2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
64Hrágyel Kitti2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
65Kékedi Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
66Szekeres Dea2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Bujtás Cintia2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Diarra Safiatou2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Veres Alexandra2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
70Simon Dianna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Zsoldos Bae Viktória2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Kovács Anna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Monoki Noémi2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Ladvenicza Henriett2001Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
75Kóródi Kamilla2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
76Hegedüs-Nagy Dóra2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Mizik Alexandra2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
78Czeglédi Kitti2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Juhász Vivien2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
80Szabó Franciska2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
81Lázár Daniella2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2001 fiú

1Voloncs Balázs2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:19:00
2Ferencz Domonkos2001Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola06:29:00
3Fekete Simon2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola06:39:00
4Bali Dániel2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:01:00
5Keszthelyi Dániel2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:01:00
6Drabik Antal2001Dány, Széchenyi István Általános Iskola07:12:00
további eredmények
7Zsákai Marcell László2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
8Borsós Bence2001Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
9Kovács Koppány Magor2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Balogh Bálint2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Polgár Patrik2001Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
12Giczi Ádám2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Wágner Levente2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
14Ombódi Zsolt2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Molnár Tamás2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
16Turcsán Benedek2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
17Tresó Mátyás2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
18Kiss Ábel2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Puskás Mátyás2001Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
20Pozsgai Károly2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Pataki Péter2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Szántai Barna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Csuja Gellért2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Dajka Botond2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Budai Bence2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Pap Balázs2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Rózsahegyi Gábor2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Békési Botond2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Goda Gábor2001Dány, Széchenyi István Általános Iskola
30Almási Bence2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
31Sajtos Roland2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Ternyik László2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Pintér Tamás2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
34Hrustinszki Márk2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Vadadi Dániel2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Domján Dániel2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Zarándi Máté2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Baranyi Bence2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Bathó Péter2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Kiss Milán2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Bakos Máté2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Váradi Gergő2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Tóth Bertalan2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Szabó Norbert2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Katona Áron2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Ánosi André2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Molnár Dávid2001Gödöllő, Református Líceum
48Wiggins Maximilian2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


1999-2000 lány

1Barta Luca1999, Salgótarján AC06:21:00
2Konkoly Natália1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:45:00
3Németh Eszter1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:58:00
4Varga Vivien2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:09:00
5Békési Lea2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:10:00
6Pótha Johanna2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:11:00
további eredmények
7Budaházi Vanda2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Wehovszky Klaudia Brigitta1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
9Ludman Eszter2000, GEAC
10Bucsai Anna2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Rózsahegyi Krisztina2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Borbély Kira2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Szabó Zita1999Budapest, Eötvös József Gimnázium
14Nagy Borbála1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
15Pál Kata2000Budapest, Ikarus BSE
16Fekete Orsolya Csilla1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
17Győrfi Laura2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Frei Dalma2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Szabó Bernadett1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Gergácz Enikő2000, Vörösmarty Gimnázium
21Szénási Kata1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
22Bede Orsolya Andrea1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Benke Andrea1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Szikszai Rebeka Fanni2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Kondrák Réka Anna2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
26Zichy Anna Boglárka1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
27Varga Klaudia2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Pesthy Julianna Gabriella1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
29Biszák Aletta2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Szabó Enikő1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
31Kiss Fanni2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Lánczi Luca2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Fülöp Theodóra Eszter2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Léber Lilien2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
35Mitru Nikolett2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Pavkó Natália2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Nyester Anna2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
38Szekér Dóra Klaudia 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Csepregi Dorottya2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Benyhe Anna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
41Hérics Eszter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Pesthy Zsuzsanna Viktória1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Szőke Nikoletta2000Isaszeg, Damjanich János Ált. Iskola
44Deme Dolóresz2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
45Járó Izabell Anna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Nagy Kamilla1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Csörgi Szilvia1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Csaba Viktória2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Hegyessy Vivien2000Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
50Kasza Dóra Fanni2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
51Molnár Viola Luca1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
52Kovács Anita Réka2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Szöllősi Ilona2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Takács Luca 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
55Németh Ivett2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
56Hiripi Abigél2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Peták Petra2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Pál Réka Mária1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Nagy Zselyke2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Kiss Eszter2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Basa Zsófia2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
62Benkó Boglárka Mária1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
63Sándor Orsolya Zsófia2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
64Brandhuber Eszter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Sárközi Zsanett2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Szöllősi Anna2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Víg Zsófia Anna2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Doholuczki Luca2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Koumou Valéria2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Szutor Karina1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
71Kedves Bernadett Erzsébet1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
72Bodnár Tímea1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
73Domján Vivien2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Nagy Brigitta2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
75Stverteczky Diána2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
76Kovács Fruzsina2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Purczeld Szilvia Ágota1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
78Tóth Lilien2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Törő Katalin1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
80Sivadó Anna Erzsébet1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
81Császár Dorottya Kata2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
82Kovács Villő 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
83Farkasinszki Fruzsina2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
84Szabó Dóra Krisztina2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
85Kiss Rita2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
86Péter Dóra Terézia1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
87Kurucz Liza2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
88Horváth Kamilla1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
89Janás Vanessa2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
90Darabont Zsanett Irén1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
91Gazdag Bianka1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
92Kőműves Júlia1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
93Soós Anna2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
94Szalkó Krisztina2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
95Benyus Bianka2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
96Budavári Zita2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
97Szabó Mercédesz2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
98Bankó Dorottya2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
99Lukács Franciska2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


1999-2000 fiú

1Kapitány Márton2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola05:46:00
2Gősi Gergő1999Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium05:48:00
3Ferencz Ábel1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium05:51:00
4Kovács Balázs2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola05:54:00
5Kiss Márton2000Gödöllő, Waldorf Általános Iskola06:03:00
6Dékány Gergely2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium06:10:00
további eredmények
7Jábor Máté2000Budapest, Szent Imre Gimnázium
8Boér Péter1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Kapitány Benedek2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Kolozsi Dániel2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Szász Márton1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
12Hamar Miklós1999Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
13Csigi Gergely Imre1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Domokos Balázs2000Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
15Szakály Domonkos1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
16Koczkás Péter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Lakatos Ármin2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
18Steffens Eric2000Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
19Faragó Levente2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
20Tóth Roland2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Marton áGoston2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
22Siket Mátyás Noel2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Szemerédi Kevin2000Gödöllő, Waldorf Általános Iskola
24Réthelyi Gergely2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Farkas Előd2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Fóder Barnabás2000Gödöllő, Waldorf Általános Iskola
27Sjerps Erik1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Scherzinger Gábor Richárd1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
29Menyhért Nándor Béla2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Finta Mihály1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
31Kovács Benedek2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
32Veres Gerzson1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Schlick-Szabó Áron Bendegúz2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Scherzinger Rafael Kristóf1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
35Jakus Péter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Halász László1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
37Bagi Gergő2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Vadadi Bence2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Róde Ádám Péter2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
40Szénási Lajos2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Fehér Noé2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Pusztai Bence1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Vaszil Levente László1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
44Stógli Mátyás2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Lestyánszky Márk Péter2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Lukács Botond Márton2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Balog Dávid István1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Botlik Alexander2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Haraszti Botond1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Kókai Patrik2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Alwazir Nazár2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Bogdán András2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Dudás Bertalan Fülöp1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
54Bereczki Gergely Attila2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
55Molnár Márton1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
56Kiss Gábor János2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Hegyi János Ábel1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
58Kralovics Máté Bence2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Lipták Jácint Kristóf1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
60Hemrich Róbert Milán2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
61Cselőtei Bence1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
62Mátrai Károly Tamás2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Kocza Bálint2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Pál András2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Demeter Dániel1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
66Tóth Dorián János1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
67Lengyel Dániel1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
68Pekár István János1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
69Borbáth Csaba2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
70Rózsavölgyi Roland1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
71Liczek Barnabás Erik2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
72Nyomárkay Ádám 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
73Nyomárkay Levente 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
74Székely Ákos1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
75Hetyey Botond1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
76Durucz Tamás2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
77Meleg Marcell2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Beráth Márk2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Zsiros Martin Imre2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
80Filip Bence2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
81Fürst Ádám2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
82Varga Dominik 1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
83Benda Dávid1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
84Szabó Zoltán Bánk2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
85Bánki Csaba2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
86Decsi Márton1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
87Murányi Balázs2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
88Balla Dániel2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
89Mata Martin2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
90Mata Leonard2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
91Mészáros Ádám2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
92Leszák Dávid2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
93Tafferner Péter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


Minimaraton 2013

2006-2007 lány

1Hajdu Barbara2006Hajdúböszörményi Középkerti Általános Iskola04:13:07
2Bereczki Elisa2006Hatvan04:27:09
3Pintér Petra2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola04:32:06
4Zsemle Hanna2007Gödöllő, Martinovics utcai Óvoda04:32:07
5Varga Zita2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola04:37:09
6Benke Alexandra2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola04:45:01
további eredmények
7Dudás Lilla2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
8Szűcs Anna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Süttő Klaudia2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Tőrincs Lilla2007Budapest, Ikarus BSE
11Lauber Zille2007Gödöllő, Egyetem téri Óvoda
12Czei ÁGnes2005Budapest, Hermann Ottó Általános Iskola
13Kriszt Sarolta2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Pintér Dalma2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
15Tóth Noémi2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Gugó Lizandra Lara2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Kottán Dominika2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Dobai Eszter2007Budapest, Ikarus BSE
19Dombóvári Zoé Dorka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Patyi Petra2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Kiss Emma-lotti2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
22Gyuricza Emma2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Szabó Lilla2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Tóth-Sztavridisz Szófia2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Hiripi Hanna2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
26Szabó Lilla2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Vass Eszter Zsanett2006Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
28Viha Zsófia2007Gödöllő, Palotakerti Óvoda
29Burján Dorka2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Gyebnár Fanni2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Kovács Dóra2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
32Mihajlovic Emma Zsuzsanna2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Varga Lili2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Kovács Maja Panna2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Válóczi Júlia2006Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
36Balázs Eszter2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
37Halmóczki Róza2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Pitlik Dóra2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
39Surman Regina2007Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
40Gönczi-Kovács Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Abonyi Kincső2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Tóth Lilla2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
43Nagy Borbála2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
44Mikus Nina2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Pauló Dorina2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Teskó Lívia Hanna2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Barbieri Glória2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Pálházi Eszter2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Timár Vivien2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
50Cz Tóth Csenge2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Kristóf Sára2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Lacó Laura2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Szász Lilla2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54László Diána2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Tribol Hanna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Kocsis Nóra2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Fogl Adina2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
58Takács Roxána2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Barsi Dorka2007Gödöllő, Szent János utcai Óvoda
60Gyárfás Zselyke2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
61Lőrincz Helén Kinga2006Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
62Pintér Enikő Zoé2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Vasvári Fruzsina2010Gödöllő, Gödöllő Szt. Imre Katolikus Óvoda
64Nagy Hanna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Novák Sára2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Kerényi Hanna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Bankó Eszter2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Kiss Dorottya Léna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Bernácz Eszter Cseperke2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Tafferner Virág2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Hóka Liliana2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Molnár Eszter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Szucsák Borbála2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
74Dolányi Kitti Réka2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Mészáros Anna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
76Budai Bianka2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Varga Viktória2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Mata Bettina2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Laczkovszki Blanka2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
80Lóci-balog Zsófia2007Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
81Andróczi Dafna2006Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
82Patruna Sophie2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
83Lázár Veronika2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2006-2007 fiú

1Szabó Csongor2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:58:00
2Várkonyi Péter Bátor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola04:10:05
3Borbély Bálint2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola04:12:02
4Somodi Attila2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola04:16:02
5Hemmert Alex2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola04:17:00
6Füstös Vilmos2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola04:18:08
további eredmények
7Grünwald Tamás2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
8Varga-buják Vince2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
9Valachi Levente2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Radnóti Botond2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Dobai Benedek2007Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
12Gyebnár Ákos2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Szász Dániel2006Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
14Királycsik Kornél2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Simon Dominik2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Smuk János2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
17Gyurka Előd2006Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
18Tóth Barnabás2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Fóri Roland2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Varvasovszky Balázs2007Budapest, Ikarus BSE
21Bárczi Gáspár2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Császár Arzén2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Ludányi Mátyás2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
24Hatházi Levente2006Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
25Tóth Bertalan Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Györe Barnabás2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Fazekas Márk2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Oláh Márk2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Lippai Csaba2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Tóth Bendegúz2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Rusznyák Máté2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Tóth Lázár Imre2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Sárközi Gergely2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
34Bodnár Bálint2007Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
35Szilárdi László2006Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
36Jeney Lőrinc2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Tóth Balázs2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Major Áron2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Szathmáry Krisztián2006Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
40Mészáros Bence2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Szeder Tamás2007Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
42Domokos Soma2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Szécsényi-Nagy Rudolf2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Merkl Dániel Zoltán2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Juhász Levente2006Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
46Kuti Donát2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Kolozsi Gábriel2007Gödöllő, Zöld Óvoda
48Tóth Benedek2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Sógor Bence2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50?2006Ismeretlen
51Márta Roland2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Szalai Máté2007Gödöllő, Zöld Óvoda
53Bancsi Domos2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
54Tóth Bence2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Tóth Márton2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Solti Keve2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Barsi Bence2006Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
58Pocsai Levente2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Horváth Marcell2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Csernetics Márk2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Hegyesi Péter Gyula2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
62Ritter Máté2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
63Hrustinszky márton2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Csighy Dániel2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
65Skultéti Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Kerekes Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Kis Botond2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Ritter Zsombor2007Gödöllő, Egyetem téri Óvoda
69Barta Balázs Dénes2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
70Németh Gábor2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
71Szekerczés Botond2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
72Balaskó Andris2006Gödöllő, Palotakerti Óvoda
73Jeney Zalán2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Kormány Martin2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Barabás Péter2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
76Nagy-Benedek Domonkos2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
77Molnár Bálint2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Nerpel Ákos Zoltán2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
79Szijjártó Zsigmond2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
80Kolozsi András2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
81Györök Balázs2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
82Somogyi Richárd2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
83Salánki Dávid 2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
84Szatlóczki Vidos Márton2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
85Juhász Tamás2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
86Csajkovits Koppány2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
87Gál Bíró Benedek2007Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
88Huri Leopold2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
89Gyöngy Zalán2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
90Raposa Bálint2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
91Takács Ádám2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
92Tardy Viktor2007Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
93Pinczés Ferdinánd2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
94Debreczeni Kristóf2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
95Hajdú Vencel2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2005 lány

1Ferencz Janka2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola03:38:03
2Márta Rozália2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:53:08
3Pertis Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:57:07
4Kovács Rita2005Budapest, Ikarus BSE04:03:00
5Viha Borbála2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola04:08:00
6Kátai Nóra2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola04:10:00
további eredmények
7Pálvölgyi Flóra2005Budapest, Ikarus BSE
8Sőregi Kinga2005Hatvan
9Herman Dalma2005Veresegyház, Fabriczius Ált. Iskola
10Varga Emese2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Nagy Luca2005Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
12Batha Gitta2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
13Raposa Csenge2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
14Tátrai Annabell Mónika2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Kolozsi Dominika2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
16Bútor Anna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Wernke Panna2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Vig Panna2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
19Antal Léna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Fülep Lilla2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Rutkai Janka2005Budapest, Gárdonyi Géza Általános Iskola
22Zombori Adél2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Rutkai Lili2005Budapest, Gárdonyi Géza Általános Iskola
24Baji Gál Valéria2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Veres-Marincsák Viola2005Budapest, Ikarus BSE
26Balogh Daniella2005Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
27Nagy Orsolya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Simon Boglárka2005Veresegyház, Fabriczius Ált. Iskola
29Szabó-van Der Voort Emma2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
30Fejes Ada2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Bárczi Csenge2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Nagy Tímea2005Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
33Bagyin Zsófia2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
34László Júlia2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Juhász Lili2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Pótha Dorottya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Kristóf Dóra2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Krizsán Kitti2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Pásztói Janka2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
40Kovács Laura2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Havjár Zsuzsanna2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
42Hajdi Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Papcsák Luca2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Török Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Pilán Melissza2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Hasznosi Petra2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Fődi Eszter2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Juhos Jázmin2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Fazekas Fanni2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Barna Gréta2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Pétermann Adél2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Pethő Emese2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Nagy Julianna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Kovács Kitti2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Szijj Sára2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Néző Noémi2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Lipák Nikolett2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Veres Réka2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Horváth Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2005 fiú

1Szalay Botond2005Budapest, Ikarus BSE03:34:08
2Urbán Péter2005Budapest, Ikarus BSE03:38:00
3Lauber Kolos Loránd2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:57:05
4Fekete Csanád József2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola04:02:00
5Kőszegi Dominik2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola04:04:07
6Zagyvai Áron2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola04:04:09
további eredmények
7Varga-buják Gergő2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
8Somogyi Szilárd2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Sárközi Péter2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Katona Péter2005Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
11Varga Levente2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
12Mánya Balázs2005Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
13Hrapan Mátyás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
14Koltai Csongor2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
15Ercsi Csongor2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Lengyel Sámuel2005Budapest, Ikarus BSE
17Fercsik Ákos2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Tóth Balázs2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Nagy Ákos2005Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
20Tóth Zachary2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Szeder Balázs2005Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
22Tóth Ádám2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Szalay Zsombor2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
24Werner Tamás2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Merkl Ádám Csaba2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
26Fóri László2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Ternyik Péter2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Komoróczky Flórián2005Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Iskola
29Erős Dávid2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Madarász Máté2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Miczki László2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Szabó Péter2005Budapest, Ikarus BSE
33Csia Rajmund2005Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
34Tácej Dániel2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Klecsány Endre Máté2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Szathmáry Sándor2005Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
37Bodó Regő2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Varvasovszky Bálint2005Budapest, Ikarus BSE
39Lengyel Ádám2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
40Regényi Szabolcs Péter2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
41Püspök Milán2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
42Kerekes Mátyás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Masznyik Márton2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Ó-Nagy Bertalan2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Pap Norbert2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Csík Dominik2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Hargittai Bence2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Menyhárt Kristóf2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
49Komiljovics Marcell2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Sándor Szabolcs2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Kerekes Balázs2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Lengyel Dominik2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
53Keresztes Krisztián2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
54Stógli-Piacsek Soma2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Werner Levente2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
56Kelemen Botond Árpád2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Szekeres Zoltán2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
58Pávlisz Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Lovas Lehel2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
60Bancsi Bogát2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Gyuris Márton2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Tóth Benedek2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Pap Ádám2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Zarándi Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Csernetics Gergő2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
66Bartha Mátyás2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
67Laczik Máté2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2004 lány

1Lengyel Petra2004Budapest, Ikarus BSE03:43:00
2Fegyveres Anikó2004Hajdúböszörményi Baltazár Ált. Iskola Hajdúböszörmény03:45:00
3Krizsán Boglárka2004Hatvan03:49:04
4Kovács Gyöngyvirág2004Salgótarján - Uzoni03:50:07
5Veres-Marincsák Emma2004Budapest, Ikarus BSE03:54:06
6Vernyihel Petra2004Hatvan03:57:09
további eredmények
7Pálocska Csenge2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
8Soós Lívia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Ács Julianna2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Simonváros Zille2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Kókai Adél2004Budapest, Ikarus BSE
12Balogh Rebeka2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
13Kiss Kamilla2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
14Ardó Alexa2004Budapest, Ikarus BSE
15Verebes Anna2004Budapest, Ikarus BSE
16Kormány Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Normann Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Nagy Katica2004Budapest, Ikarus BSE
19Bodó Borbála Kincső2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Zagyvai Borbála2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Lippai Tünde2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Hanula Eszter2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
23Kmec Adél2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Laczkó Barbara2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Ács Dorottya2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
26Tímár Leila2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Balás Brigitta2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Müller Karola2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Szilágyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Hegedűs Karolina2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Kristóf Boglárka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Spender Gabriella2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
33Fellegi Luca2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Szűcs Katalin2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Mohos Júlia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Varga Virág2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Hoenen Lara2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Abrán Csenge2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Várkonyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Pákozdi Boglárka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Gerencsér Dóra2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
42Fekete Luca Csenge2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
43Szűcs Nóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Ambrus Lívia2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Soma Renáta2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
46Koncz Edit2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Fekete-Nagy Lilla2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Jakab Emese2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
49Slihoczki Alexa Zita2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
50Váradi Kata2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Rusznyák Petra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Lengyel Lili2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
53Sánta Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Gugó Lizandra Csenge2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
55Nánai Noémi2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Gubcsi Emma2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Salánki Petra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Katona Lili2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
59Bukovácz Anna2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
60Gyárfás Réka2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
61Kalmár Emma2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Válóczi Anna2004Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
63Szabó Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Wágner Melinda2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Kerti Jázmin2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Major Mira2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Agócs Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Kőrösi Kinga2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Soós Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Nagy Klaudia2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
71Györök Noémi2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Varga Lilianna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Szél Alexandra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Kocsis Kamilla2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2004 fiú

1Pálvölgyi Levente2004Budapest, Ikarus BSE03:37:01
2Korsós Zoltán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:38:01
3Csúr Balázs2004Budapest, Ikarus BSE03:39:01
4Lesták Ármin2004Budapest, Bornemissza03:45:00
5Dobai Ádám2004Budapest, Ikarus BSE03:46:00
6Kiss Bertalan2004Gödöllő, Waldorf Általános Iskola03:51:06
további eredmények
7Beniczky Márton2004Budapest, Ikarus BSE
8Szabó Bence2004Budapest, Ikarus BSE
9Beniczky Tamás2004Budapest, Ikarus BSE
10Kiss Gergely2004Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
11Szabó Kornél2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Szittya Marcell Kristóf2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Bálványos Szilárd2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Szabó Sámuel2004Budapest, Ikarus BSE
15Zayats Ivan2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Minemura Sámuel2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Valachi Bence2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Bárczi Boldizsár2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Lőkös Ádám2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Hollósy Máté2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Meleg Milán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Benke Ádám2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Horváth Balázs Hugó2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
24Szuhai Lázár Dániel2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
25László Dávid2004Salgótarján, Skáid Gagarin
26Bobos Barnabás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Hefler Dávid Zoltán2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Kondrák Mihály2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Kovács Ákos2004Budapest, Ikarus BSE
30Babó Vilmos2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
31Kaló Gergely2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
32Kelemen András2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Galkó Csanád2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Grünwald Gergely2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
35Lengyel László2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Walter Ákos Levente2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Csizmadia Boldizsár2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
38Udvardi Dominik2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
39Malina Bálint2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
40Dudok Bálint2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
41Gerebenics Bercel2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Czeglédi Attila2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Nagy Kornél2004Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Iskola
44Simon Ákos2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Ács Gergely2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Thury Barnabás2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Király Levente2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Istók Gellért2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Kovács Magor2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Kovács Hunor2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Antal Renátó2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Tóth Áron2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Lendvai Dániel2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Sutta Máté2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Babity Domonkos2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
56Leskó Levente Vilmos2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Naár Tamás2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
58Lestyánszky Dániel2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Németh Áron2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
60Pintér Barnabás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Gerebenics Zsombor2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Molnár Bence2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Shah Amir2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Keszthelyi Péter2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Ombódi Gergő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Dallos Bence2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Kertész Alexander2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Balla Benedek2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Pintér Gergő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Juhos Tamás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Mikó Marcell Milán2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola


2003 lány

1Gajdos Dominika2003Budapest, Ikarus BSE03:27:09
2Magashegyi Bettina2003Budapest, Ikarus BSE03:34:05
3Székely Anna2003Budapest, Ikarus BSE03:38:02
4Daróczi Kata2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola03:46:07
5Szabó Flóra2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:55:03
6Stefkó Eszter2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola04:00:05
további eredmények
7Nagy Liliána2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
8Rajka Eszter2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Kardos Boglárka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Dimény Júlia2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Kolozsi Emma2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Róde Kinga2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Brandhuber Emese2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
14Molnár Katalin2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Kolozsi Kamilla2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
16Bartha Lilla2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
17Antal Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Fodor Anna2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
19Ács Borbála2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Slánicz Adrien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Ruff Patrícia2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Gyurka Emese2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
23Urbán Vanda2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Páncél Petra Zsófia2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Tóth Kincső2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
26Vecsey Fanni2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Hegedűs Henriett2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Darázs Viktória2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Hadnagy Dominika2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Tóth Veronika2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Pintér Bernadett2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Szabó Emese2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Háló Rebeka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Szomor Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Burján Hanna2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Ambrus Barbara2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Tompa Kinga2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
38Borók Fatime2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
39Pelek Hanna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Illés Noémi2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Madarász Rita2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Szántó Réka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Elekes Hanna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Farkas Lili2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Szántai Lili2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Bácskai Boglárka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Sógor Petra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Német Liza2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Szathmári Hanna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Nyerges Vivien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Tóth Petra Vivien2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Tromposch Gyöngyvér2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
53Farkas Csenge2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Kurucz Nikoletta2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
55Kövesdi Fanni2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
56Papp Luca2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Szilágyi Dominika2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
58Németh Anna2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Rente Florentina2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola


2003 fiú

1Fülep Dániel József2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:26:06
2Regős Bence2003Hatvan03:30:07
3Bárdi Milán2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:32:03
4Szőke-kiss Jácint2003Mogyoród, Szent László03:35:03
5Ladányi Viktor2003Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Iskola03:41:01
6Nagy Tamás2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:42:07
további eredmények
7Szikszai Benedek2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
8Lengyel Patrik2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Csömösz Máté2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Dudás Dániel2003Budapest, Ikarus BSE
11Hidvégi Zsombor2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
12Csizmeg Balázs2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Tóth Bence2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Péterfi Csongor2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
15Slihoczki Richárd2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Mécs Máté2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Pintér Gábor2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Bánovics József2003Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Iskola
19Dobi Zoltán Dániel2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Bárdos Triszten2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Bánovics Károly2003Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Iskola
22Jambrik Márton2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Misinkó Csaba2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Juhász Máté2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Laveczky Lóránt2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
26Králik Tamás2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Istók Endre2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Királycsik Zalán2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Hidasi Máté2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
30Bánházi Botond2003Budapest, Ikarus BSE
31Pincés Rajmund2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Kiss Levente Magor2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
33Mitru Szabolcs2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
34Aranyosi Gábor2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Halász Adrián2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Ajkler Ákos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Németh Dániel Bernát2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
38Valastyán Ágoston2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
39Hegyesi Gábor Zoltán2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
40Rácz Roland2003Budapest, Ikarus BSE
41Bognár Gergely2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
42Bárdi Bence2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Kincs Domonkos2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Hajdu Zétény Zsombor2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Szénási Keve2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Kovács Norbert2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Veréb Miksa Áron2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Seesink Dániel2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Calo Erik2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Balogh Tamás2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
51Mokos Márk2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
52Fehér Zénó2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Katona Bálint2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
54Szilák Máté2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Mátrai Balázs2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Schleer András2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
57Boksay Botond2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Dóra Jordán2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Csernák Gergő2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Radics Zsolt2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Horváth Zoltán2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Kuruncsi Marcell2003Dány, Széchenyi István Általános Iskola
63Pelek Bálint2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Burján Barna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Ács Balázs2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Kisbéri Bálint2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
67Soós Barnabás2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Laukó Dominik2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Pozsonyi Zsombor2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
70Ferencz Márton2003Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
71Horváth Sebestyén2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
72Petőhári Gábor2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Pétermann Arnold2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Tóth Benjamin2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Kocsis Nándor2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
76Tóth Levente2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Tóth Benedek2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Pócs Ákos Manó2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
79Nagy Gergő2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
80Csiernik Csanád2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2002 lány

1Urbán Zita2002Budapest, Ikarus BSE06:57:03
2Merényi Panna2002Budapest, Ikarus BSE07:16:05
3Szőke Kiss Anna2002GEAC07:35:04
4Siklósi Laura2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:45:01
5Polányi Jázmin2002Budapest, Ikarus BSE07:46:07
6Dobai Hanna2002Budapest, Ikarus BSE07:50:07
további eredmények
7Abrán Hanga2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
8Gódor Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Tóth Lilla Zófia2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Kinde Dalma2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
11Ardó Petra2002Budapest, Ikarus BSE
12Pertis Katica2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Kaló Johanna2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Sándor Gabriella2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Csontos Dóra2002Budapest, Ikarus BSE
16Kókai Tiria2002Hatvan
17Székelyhidi Kata2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Daróczi Lili2002Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
19Hrapan Júlia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Csömösz Melánia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Bartos Dorina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Soós Dorina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Németh Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Divald Zsófia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Dobránszky Laura2002Gödöllő, Szt. Imre Katolikus Óvoda
26Baranyi Eszter2002Budapest, Ikarus BSE
27Székács Kata2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Schmutzer Csilla Abigél2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Bálvámyos Noémi2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Józsa Marianna2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
31Barta Regina Blanka2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Daru Laura2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Szüts Virág2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Lengyel Roxána2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
35Molnár Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Dudits Anna Zita2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Bőti Bettina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Szekér Zita Gréta2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Kendli Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Kovács Krisztina2002Budapest, Ikarus BSE
41Gáspárfalvi Dóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Bogár Bianka2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
43Bognár Júlia2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Szabó Panni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Martin Luca2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Ács Dorottya2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Haupert Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Lovász Hanna Viktória2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Németh Lilla2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Ott Vivien2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Mondics Ágnes2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
52Győri Zsófia2002Dány, Széchenyi István Általános Iskola
53Molnár Anna2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Dudás Anna2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
55Lajos Dóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Hajdu Boróka2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Gál Karina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Szőke Csilla2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Bukovszki Réka2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Varga Virág2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
61Tóth Fanni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Simonváros Csenge2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
63Szilárdi Emese2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
64Mohos Borbála2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Bényi Beatrix2002Dány, Széchenyi István Általános Iskola
66Balaskó Emma Rozália2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
67Fehér Virág2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
68Kovács Liliána2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Sivatagi Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Gál Enikő2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Heltai Zita2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Horváth Léna2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
73Tóth Anna2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
74Máté Emőke Lilla2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
75Béládi Eszter2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
76Wéber Dorina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Meszlényi Milla Zina2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
78Mészáros Eszter2002Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
79Szabó Fruzsina Luca2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
80Kosztolányi Hajnalka2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
81Veres Virág2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
82Varga Veronika2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
83Kern Anett2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
84Purgai Borbála2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
85Bautista Soldevila Réka2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
86Ézsiás Dominika2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
87Jánvári Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
88Gémes Vivien2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
89Bihari Napsugár2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
90Nagy Alexandra2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
91Hartmann Emese2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
92Pikács Szilvia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2002 fiú

1Pernyész Bendegúz2002Hatvan06:57:02
2Lauber Tardos2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:09:09
3Miknyóczki Ádám2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:17:06
4Kaposi Márton2002Veresegyház, Fabriczius Ált. Iskola07:24:01
5Varga Ákos Mátyás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:30:05
6Desnoix Norbert2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:27:08
további eredmények
7Pap Márk2002Budapest, Ikarus BSE
8Vilhelm Tamás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Farkas Domonkos Pál2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
10Oszlánczy ÁDám2002Budapest, Ikarus BSE
11Lesták Sámuel2002Budapest, Bornemissza
12Török Vilmos2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Kovács Norbert2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Király Szabolcs2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Major Tamás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Varga Csaba2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Frei Mihály2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Csákvári Levente2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Alwazir Bassár2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Várkonyi Gábor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Csermely Ábel2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
22Marton Áron2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
23Károly Bálint János2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Menyhárt Márk2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
25Smuk Ferenc2002Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
26Pákozdi Tibor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Lakatos Leonard2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
28Várkonyi Bence Ferenc2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Parragh Richárd2002Budapest, Ikarus BSE
30Pauk Bence2002Dány, Széchenyi István Általános Iskola
31Szmodits Zsombor Tibor2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Tóth Gábor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Czumbel Bence2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Farkas Viktor2002Dány, Széchenyi István Általános Iskola
35Bankó Barnabás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Jánó Máté2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
37Koczka Csanád2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
38László Örs Boldizsár2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Sivadó Domonkos Kristóf2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Kristóf Sándor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Györfi Krisztián2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Malina Barnabás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Cselényi Dániel2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Petrovics Bálint 2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Révész Márton András2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Takács Benedek2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Babó Máté2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
48Kroneraff ÁKos2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Baksza Bence2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Stverteczky Márk2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Szűcs ÁRon2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Laczkó Barnabás2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Paless Ágoston2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
54Grosso Márkó2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
55Cz. Tóth Csanád2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Kőmüves Márton2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
57Annus Dániel2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
58Valachi Mátyás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
59Farkas Bence2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
60Sára Áron2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Krupa Ábel2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
62Kassai Márton2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Doboz Dominik2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
64Bodó Botond2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
65Püspök ÁBel2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
66Füzér Levente András2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
67Zsiga Ákos Bendegúz2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
68Taffernek Benedek2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2001 lány

1Heffner Hédi2001Budaörsi DSE07:03:00
2Árvai Virág2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:30:00
3Müller Laura2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:36:05
4Bencsik Emese2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:57:08
5Komoróczky Bianka2001Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola08:06:08
6Gali-török Anna2001Gödöllő, Török Ignác Gimnázium08:11:06
további eredmények
7Tóth Boglárka2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Walter Lilla2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Jánosi Nóra2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
10Ócsai Katalin2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Balogh Zsuzsanna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Barta Karolina2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Pető Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
14Korsós Anna2001Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
15Tóth Anna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Petrák Zita2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Király Anna Mária2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
18Csizmeg Anna2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Farkas Eszter2001Dány, Széchenyi István Általános Iskola
20Bélteki Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Nagy Dóra2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
22Blahut Luca2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Lécz Bettina2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Kiss Kata Kitti2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Marsai Martina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Bujtás Zsuzsanna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Ferencz Fanni2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Nagy Bettina2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Surman Anita2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
30Szathmári Emőke2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Meleg Flóra2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Bánovics Dorottya2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Bense Dóra2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Valastyán Júlia2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Tóth Dorina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Kasza Viktória2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Juhász Enikő2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Mécs Blanka2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
39Tunyogi Dominika2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Németh Anett2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
41Illés Bernadett2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
42Dávid Alexandra2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
43Gyurka Eszter2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
44Csepregi Réka2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Hegedűs Kamilla2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Hemmert Yvon2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Pintér Kitti2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Kókai Dóra2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Pintér Csenge2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Tettamanti Virág2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Miczki Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Kerti Napsugár2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Mizik Alexandra2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
54Nemes Kinga2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
55Spendel Krisztina2001Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
56Szekeres Dea2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Veres Alexandra2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
58Leszkovszki Noémi2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
59Darázs Alexandra2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
60Szakács Cintia2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Fatér Katalin2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Pesei Vanda Laura2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
63Lengyel Brigitta2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
64Györfi Petra2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Dalló Rebeka2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
66Herman Dóra Noémi2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
67Kovács Mira2001Dány, Széchenyi István Általános Iskola
68Lengyel Dalma2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
69Kerepeszki Petra2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
70Bujtás Cintia2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Nagy Laura2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
72Takács Nóra Edit2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
73Csepeli Fruzsina2001Dány, Széchenyi István Általános Iskola
74Komódi Szófia2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Simon Dianna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
76Csóré Bianka2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
77Könnyű Daniella2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
78Kékedi Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
79László Noémi2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
80Szabó Anna Veronika2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
81Kovács Szilvia2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
82Diarra Safiatou2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
83Barta Judit2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
84Pintér Hanna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
85Tóth Bernadett2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
86Monoki Noémi2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
87Várda Enikő2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
88Borsos Szabina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
89Szabó Franciska2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
90Czeglédi Kitti2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
91Makai Cintia2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
92Kiss Fanni Apollónia2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
93Kóródi Kamilla2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
94Pap Dorina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
95Pétermann Léna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
96Pépel Boglárka2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
97Magony Csenge2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
98Kovács Anna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
99Oravecz Regina2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
100Hegedüs- Nagy Dóra2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
101Pintér Cintia2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
102Lakatos Diána2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola


2001 fiú

1Ferencz Domonkos2001Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola06:46:04
2Voloncs Balázs2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:49:04
3Kassai Levente2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola06:51:09
4Csalló Marcell2001Budapest, Ikarus BSE07:11:06
5Fekete Simon2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:24:07
6Magyari Benedek2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:29:04
további eredmények
7Galkó Csongor Ágoston2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
8Vámos Balázs2001Budapest, Ikarus BSE
9Rusz Levente2001Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
10Tóth Bence2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Zsákai Marcell László2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
12Molnár Tamás2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
13Rózsahegyi Gábor2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
14Csorba Ákos Bence2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Szabó Dániel2001Budapest, Ikarus BSE
16Hidvégi László2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
17Pozsgai Károly2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
18Borók Boldizsár2001Budapest, Ikarus BSE
19Major Levente2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Ombódi Zsolt2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Keszthelyi Dániel2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Tresó Mátyás2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Szittya Dániel2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Wágner Levente2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Nagy Attila2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
26Manyik Balázs2001Budapest, Ikarus BSE
27Németh Tivadar2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Frey László2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Kovács Koppány2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Szántai Barna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Fercsik Márton2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Dajka Botond2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Puskás Máyás2001Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
34Szalay Bence2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Markolt Gergő2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Pintér Tamás2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Sinka Mátyás2001Budapest, Ikarus BSE
38Ternyik László2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
39Allmann Levente2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Kovács Loránd2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Almási Bence2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
42Bathó Péter2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Pap Balázs2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Csuja Gellért2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Poroszkai Bogdán2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Kurucz-Morvai Máté2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Tábik Bence2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Sajtos Roland2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Szabó Norbert2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Kiss Milán2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Vadadi Dániel2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Pataki Péter2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Pászti Dominik2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Pogátsnik Ábris2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
55Posztobányi Endre2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
56Balogh Roland2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Katona Áron2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
58Muka Attila2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Kroneraff Gábor2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
60Polgár Kristóf2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Márta Benjamin2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Matolcsi Norbert2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
63Békési Botond2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
64Kormos Péter2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
65Palasics Kristóf2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
66Gonda Zsombor2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
67Szelecki Miklós2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68ÁLmosi André2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Bakos Máté2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Salamon Botond2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Dóczi Alex2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
72Domján Dániel2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Tóth Bertalan2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Kókai Máté2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
75Gugó Dominik2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
76Váradi Gergő2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Boksay Bálint2001Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
78Molnár Dávid2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2000 lány

1Varga Vivien2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:22:39
2Pótha Johanna2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:28:46
3Bajnóczi Fruzsina Anna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium07:31:00
4László Leila2000Budapest, Skáid Gagarin07:41:00
5Patakfalvy Luca Márta2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium07:44:00
6Rózsahegyi Krisztina2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:47:00
további eredmények
7Páll Kata2000Budapest, Ikarus BSE
8Békési Lea2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Biszák Aletta2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Biszák Otilia2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Sánta Csenge Dóra2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
12Diószegi Vanessza2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Borbély Kira2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
14Szabó Eszter 2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Csepregi Dorottya2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Mitru Nikolett2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Pavkó Natália2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Németh Kata Zsófia2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Győrfi Laura2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Deme Dolóresz2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Pintér Fruzsina2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Ládi Krisztina2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Kiss Fanni2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Szekér Dóra Klaudia2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Nagy Zselyke2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Hiripi Abigél2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Szöllősi Ilona2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Hérics Eszter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Brandhuber Eszter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Németh Ivett2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
31Kasza Dóra Fanni2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Bukovszki Laura2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Fülöp Theodóra Eszter2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Léber Lilien2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
35Szabó Zsófia2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Doholuczki Luca2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Pécsy Fanni2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
38Tóth Eszter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Benyhe Anna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Bíró Krisztina2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Peták Petra2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Dobi Bernadett2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Kiss Rita2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Dévényi Sára2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Bodovics Kriszta2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Miskolci Petra2000Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
47Kiss Eszter2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Járó Izabell Anna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
49Kerekes Ivett2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
50Szabó Dóra 2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
51Császár Dorottya Kata2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
52Basa Zsófia2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
53Kovács Villő2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
54Kovács Anita Réka2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Soós Anna2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Nagy Brigitta2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
57Sárközi Zsanett2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Víg Zsófia Anna2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Szöllősi Anna2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Kovács Fruzsina2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Stverteczky Diána2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Dávid Blanka2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
63Tóth Lilien2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Budavári Zita2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Veigl Franciska2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
66Bankó Dorottya2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Lukács Franciska2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Hódi Betti Anna2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
69Belme Bettina2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
70Kurucz-morvai Kitti2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
71Harkály Bianka2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Kovács Patrícia2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
73Tasnády Dorina2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
74Gyűszű Titánia2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Bíró Brigitta2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
76Domján Vivien2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Benyus Bianka2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Imre Teodóra2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Szalkó Krisztina2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
80Bodnár Henrietta2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
81Salaján Tímea2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
82Szabó Mercédesz2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2000 fiú

1Kovács Balázs2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola06:23:00
2Kepes Máté2000Hatvan06:26:06
3Jenei Botond2000Gödöllő, Török Ignác Gimnázium06:42:19
4Kiss Márton2000Gödöllő, Waldorf Általános Iskola06:45:31
5Alwazir Nazár2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:04:31
6Steffens Eric2000Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola07:07:35
további eredmények
7Mánya Kristóf2000Gödöllő, Református Líceum
8Domokos Balázs2000Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
9Kapitány Benedek2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Merényi Botond2000Budapest, Ikarus BSE
11Szekeres Szilárd2000Dány, Széchenyi István Általános Iskola
12Koczkás Péter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Farkas Csaba2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Madácsi Bendegúz2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Tóth Roland2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Péter Soma2000Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
17Róde Ádám2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Farkas Előd2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
19Ratkai Csaba2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Majorics ÁDám2000Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
21Péter ÁRon2000Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
22Faragó Levente2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
23Schlick-Szabó Áron Bendegúz2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Bogár Zoltán2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
25Fehér Noé2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Hemrich Róbert Milán2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
27Marton Ágoston2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
28Lakatos Ármin2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
29Purgai Dániel2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Kaposi Mátyás2000Veresegyház, Fabriczius Ált. Iskola
31Szénási Lajos2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Réthelyi Gergely2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
33Kocza Bálint2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Lestyánszky Márk2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Tóth Gergő2000Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
36Patócs Ádám2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Mundzsu Dániel2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
38Bereczki Gergely Attila2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Dékány Gergely2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Mátrai Károly Tamás2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Pauk Dániel2000Dány, Széchenyi István Általános Iskola
42Gerecs Imre2000Dány, Széchenyi István Általános Iskola
43Menyhért Nándor Béla2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Tamás Alpár2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Botlik Alexander2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Péterfi Botond2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Liczek Barnabás Erik2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Deszpod Balázs2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Urbán Soma2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
50Kiss Péter2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
51Fürst ÁDám2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Kiss Gábor2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
53Szabó Zoltán2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Vadadi Bence2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Kovács Krisztián2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Horváth Tamás2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Jakus Péter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Durucz Tamás2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Katrin Tamás2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Zsiros Martin Imre2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Bautista Soldevila Áron2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
62Urbán Ákos2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Kardos Balázs2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Meleg Marcell2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Murányi Balázs2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Baráth Márk2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Jácint Gergely2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Balla Dániel2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Mészáros Ádám2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Leszák Dávid2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Mata Leonard2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Tafferner Péter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Mata Martin2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


1998-1999 lány

1Barta Luca1999SAC06:49:06
2Konkoly Natália1999Aszódi Evangélikus Gimnázium07:07:03
3Erőss Katica1999Gödöllő, Gödöllő Református Líceum07:16:08
4Németh Eszter1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:17:29
5Patakfalvy Csenge Eleonóra1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium07:18:42
6Sárkány Rebeka1998Hatvan07:24:12
további eredmények
7Berta Barbara1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Simon Kinga1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Budaházi Vanda1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Pálinkás Henrietta1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Vargha Rebeka Réka1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
12Molnár Virág1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Könnyű Vanessa1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Bartha Renáta1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
15Garai Renáta1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
16Dudás Johanna Klára1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
17Barabás Eszter1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Lichner Szintia1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Kabai Zsófia1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Kamarás Fanni1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Bede Orsolya Andrea1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
22Zsákai Fanni1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Pál Réka Mária1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Lukács Lilla Réka1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Szabó Enikő1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
26Baranyi Kitti1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Makkay Lilu2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Peicheva Eltina1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Ujváry Nóra1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
30Lakatos Dóra1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Csordás Lilla1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Kronovetter Sára1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
33Rab Viktória1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Szabó Melinda1998Budapest, Erzsébet Királyné Szépészeti Szakközép
35Sohajda Noémi1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Törő Katalin1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
37Sivadó Anna Erzsébet1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Anderkó Barbara1998Gödöllő, Montágh Imre Általános Iskola
39Rónai Viktória Kata1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Wolsky Veronika1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
41Abaházi Barbara1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
42Bognár Rebeka1999Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
43Palincsák Georgina1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
44Kinde Sarolta1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
45Takács Dorottya1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Földi Adrienn1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Scelsa Elisa1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Veigl Mercédesz1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Fitus Dominika1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
50Károly Regina1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
51Bodnár Tímea1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
52Hajdú Roberta1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
53Varga Fanni1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
54Tóth Jázmin1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
55Bukovácz Kata1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
56Sélley Henrietta1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Ángyán Bernadett1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
58Pataki Anna1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Kiss Lizett 1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
60Papcsák Barbara1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Szuda Flóra1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
62Bártfai Bettina1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Kiss Amanda1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Mészáros Vivien1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Kiss Zita Krisztina1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
66Varga Denissza1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Kovács Adrienn1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Hrágyel Zsófia1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
69Hajdu Kamilla1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
70Tóth Laura Margit1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
71Szekeres Veronika1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
72Gyuricska Lilla1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
73Varga Franciska1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium


1998-1999 fiú

1Fekete Ábel1998Gödöllő, Református Líceum05:58:29
2Bencsik Gergő1998Gödöllő, GEAC06:01:09
3Skribek Mátyás1998Gödöllő, GEAC06:06:00
4Kiss Erik1999Hatvan06:19:00
5Ferencz Ábel1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium06:21:14
6Gősi Gergő1999Beremend Általános Iskola06:23:13
további eredmények
7Kapitány Márton1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Rákóczi Péter1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Hamar Miklós1999Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
10Poór Simon1998Hatvan
11Pitlik Marcell1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
12Katona Ádám1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Kaposi Máté1998Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
14Krizsán Milán1998Hatvan
15Boér Péter1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Fodor Péter1999Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
17Zsiborás András József1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
18Gémesi Botond Levente1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Balogh Martin1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Lovász Barnabás1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Fehér Leonárd1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Deme Dániel1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Varga Roland Róbert1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Som Róbert1999Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
25Lányi Botond Béla1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
26Körömi László1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
27Dajka Miklós1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Hegyi János Ábel1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
29Magyar Donát István1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
30Tamás Máté1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Regényi András Zoltán1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Dudás Bertalan Fülöp1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
33Molnár Attila1998Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
34Tromposch Márk1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Szabó István1998Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
36Kalucza Szilveszter1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Csuja Dániel1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Kovács Dániel Péter1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Szegszárdi Patrik1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Nyomárkay Kristóf1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
41Horváth Adorján1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
42Veres Gerzson1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Kobzi András1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Bozlék Krisztián1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Durucz Miklós1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Scelsa Orazio1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Réthelyi Bálint1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Basa Márton1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
49Balogh Géza1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Pécs Balázs1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Márta Boldizsár1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
52Volter Domonkos1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
53Juhász Péter Tamás1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
54Kasza Ábel1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Herman Norbert1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
56Szabó Bence1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Sulák Márk1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58László Barnabás1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Sivatagi Gergő1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Borsos Roland1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Tiber Krisztián1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Ács Patrik1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
63Scherzinger Rafael1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Tusán Zoárd1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Scherzinger Gábor1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Püspök Soma 1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Bényi Kristóf1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
68Varga Dominik1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
69Szuhányi Marcell1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
70Márkus Flórián1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
71Ángyán Balázs1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
72Budaházy István1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Csörgő Levente1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Bernácz Ábel1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Bárány Richárd1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
76Nagy Barnabás1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola


Manó Maraton 2013

2009 lány

1Ábrahám Zita2009Szt. Imre Katolikus Óvoda
2Daróczi Petra2009Egyetem téri Óvoda
3Tolnai Hanna2009Isaszeg, Bóbita Óvoda
4Tóth Boglár Kincső2009Martinovics utcai Óvoda
5Ábrahám Eszter2009Szt. Imre Katolikus Óvoda
6Papp Adina Anna2009Martinovics utcai Óvoda
további eredmények


2009 fiú

1Rezsabek Zsombor2009Egyetem téri Óvoda
2Terebesi Mihály2009Szada, Székely Bertalan Óvoda
3Kaindl Vence Mór2009Martinovics utcai Óvoda
4Leskó Lőrincz2009Palotakerti Óvoda
5Kazi Dániel2009Egyetem téri Óvoda
6Rónay Kristóf2009Zöld Óvoda
további eredmények


2008 lány

1Lökös Laura2008Egyetem téri Óvoda
2Mánya Virág2008Szent János utcai Óvoda
3Cseh Dorottya2008Zöld Óvoda
4Szávai Petra2008Palotakerti Óvoda
5Sári Viktória2008Martinovics utcai Óvoda
6Mihályi Nóra2008Táncsics Óvoda
további eredmények


2008 fiú

1Balogh Bálint2008Zöld Óvoda
2Menyhárt Olivér2008Zöld Óvoda
3Fodor András2008Zöld Óvoda
4Orosz Bálint2008Zöld Óvoda
5Bárdi Dorián2008Szent János utcai Óvoda
6Hargittai Máté2008Táncsics Óvoda
további eredmények


2007 lány

1Lauber Zille2007Egyetem téri Óvoda
2Csitári Dorina2007Szent János utcai Óvoda
3Süttő Klaudia2007Palotakerti Óvoda
4Varga Lili2007Bp. Bajza utcai Óvoda
5Zsemle Hanna2007Martinovics utcai Óvoda
6Árendás Mónika2007Bp. Zuglói Óvoda
további eredmények


2007 fiú

1Szabó Csongor2007Martinovics utcai Óvoda
2Lőrincz Huba2007Szent János utcai Óvoda
3Rezsabek Ádám2007Egyetem téri Óvoda
4Szabó Levente2007Szada, Székely Bertalan Óvoda
5Bodnár Bálint2007Egyetem téri Óvoda
6Szabó Levente2007Szent János utcai Óvoda
további eredmények


2006 lány

1Dudás Lilla2006Református Óvoda
2Lukács Gabriella2006Zöld Óvoda
3Kőcs Nikolett2006Szent János utcai Óvoda
4Juhász Jázmin2006Zöld Óvoda
5Szász Lilla2006Székesfehérvár
6Tóth Noémi2006Táncsics Óvoda
további eredmények


2006 fiú

1Borbély Bálint2006Zöld Óvoda
2Fodor Péter2006Zöld Óvoda
3Fóri Roland2006Református Óvoda
4Smuk János2006Szent János utcai Óvoda
5Tóth Dániel2006Zöld Óvoda
6Rónay Bálint2006Zöld Óvoda
további eredmények


Minimaraton 2012

2005-2006 lány

1Ferencz Janka2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.03:30:00
2Pertis Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:42:00
3Viha Borbála2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:46:00
4Márta Rozi Réka2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:51:00
5Bereczki Elisa2006Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola04:00:00
6Sulyán Alexa2005Veresegyház, Fabriczius Ált. Iskola04:05:00
további eredmények
7Hermann Dalma2005Veresegyház, Fabriczius Ált. Iskola
8Kátai Nóra2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
9Bútor Anna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Wernke Panna2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Fazekas Fanni2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Varga Emese2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Szente Dóra2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Benka Alexandra2006Gödöllő, Martinovics utcai Óvoda
15Fülep Lilla2005Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
16Antal Léna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Bartha Gitta2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
18Tátrai Annabell2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Zombori Adél2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Bárczi Csenge2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Madarász Bettina2005Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
22Zsemle Hanna2007Gödöllő, Martinovics utcai Óvoda
23Filó Dóra2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.
24Rózsa Liliána2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Kristóf Dóra2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Ligárt Anna2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.
27Szűcs Anna2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Havjár Zsuzsanna2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Kiss Emma Lotti2006Gödöllő, Palotakerti Óvoda
30Krizsán Kitti2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Pótha Dorottya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Hasznosi Petra Viktória2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Tóth Lilla2006Gödöllő, Kazinczy körúti Óvoda
34Juhász Anna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Lőrincz Boglárka2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
36Bagyin Zsófia2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Pintér Petra2006Gödöllő, Szent János utcai Óvoda
38Nagy Julianna2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Baji Gál Valéria2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Árpási Enikő2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Török Virág Júlia2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Szabó-van Der Voort Emma2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
43Dalló Hanna Virág2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Juhász Lili2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Barsi Dorka2008Gödöllő, Szent János utcai óvoda
46Pásztor Zselyke Villő2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Szeli Boglárka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Nagy Orsolya2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Kovács Laura Blanka2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Fődi Eszter2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Veres Réka2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Kolozsi Dominika2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
53Pethő Emese2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Tóth Laura2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Pintér Dalma2007Gödöllő, Táncsics Mihály utcai óvoda
56Barna Gréta2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Papcsák Luca2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Varga Júlia2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
59Hajdi Virág2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Leskó Lívia Panna2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Gyárfás Zselyke2006
62Muka Adrienn2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Pétermann Adél2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Néző Noémi2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Kovács Kitti2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2005-2006 fiú

1Urbán Péter2005Budapest, Ikarus BSE03:31:00
2Lauber Kolos2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:48:00
3Fekete Csanád2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:51:00
4Buttula Dániel2005Budapest, Ikarus BSE03:54:00
5Varga Levente2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola04:01:00
6Grünwald Tamás2006Gödöllő, Zöld Óvoda04:04:00
további eredmények
7Zagyvai Áron2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Batizi András2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Sinka Máté2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Lengyel Sámuel2005Budapest, Ikarus BSE
11Beregi Roland2006Budapest, Ikarus BSE
12Koltai Csongor2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
13Szabó Csongor2007Gödöllő, Martinovics utcai Óvoda
14Somodi Attila2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Komoroczky Flórián2005Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
16Terebesi Mátyás2006Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
17Ternyik Péter2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Tóth ÁRmin2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Ercsi Csongor2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Lengyel Ádám2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Roska Dániel2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Radnóti Botond László2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Szalay Zsombor2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
24Sándor Szabolcs2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Szautner Andris2006Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
26Szathmáry Sándor2005Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
27Hargittai Bence2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Királycsik Kornél2006Gödöllő, Palotakerti Óvoda
29Madarász Máté Tamás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Hemmert Alex Miklós2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Kazár Bálint2005Budapest, Ikarus BSE
32Hrustinszki Roland Máté2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Lippai Csaba2006Gödöllő, Táncsics Mihály utcai Óvoda
34Forczek Dániel2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Magyari Ákos2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
36Surányi Balázs2006Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
37Bodó Regő2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Samu Adrián2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Püspök Milán2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
40Dobronoki Zalán2005Budapest, Ikarus BSE
41Szathmáry Krisztián2006Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
42Tóth Ádám2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Fazekas Márk2006Gödöllő, Táncsics Mihály utcai Óvoda
44Regényi Szabolcs2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Szigeti Márk2006Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
46Kerekes Mátyás2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Pávlisz Péter Bence2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Balogh ÁDám2005Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.
49Barsi Bence2006Gödöllő, Szent János Utcai Óvoda
50Csik Dominik Zoltán2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Kerekes Balázs2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Haaz Gábor2006Gödöllő, Palotakerti Óvoda
53Márta Roland2006Gödöllő, Kazinczy körúti Óvoda
54Gonda Máté2005Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
55Botlik Bence2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
56Klecsány Endre Máté2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Menyhárt Kristóf2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
58Takács Bálint2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
59Hegedűs Áron Nándor2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Tóth Benedek2006Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.
61Dudok Balázs2006Gödöllő, Egyetem téri Óvoda
62Ó-Nagy Bertalan2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Gerebenics Zsombor2006Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Füzesi Marcell2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
65Törő Zsombor2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
66Sárközi Péter2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
67Lengyel Dominik2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
68Szlávik Bence2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
69Dubis Botond2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
70Tóth Benedek Áron2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Kelemen Botond2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
72Takács Zsolt2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Juhász Tamás2006Gödöllő, Szent János utcai Óvoda
74Szabó Gergely2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Lovas Lehel2005Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
76Masznyik Márton2005Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Korzenszky Gergő2006Gödöllő, Táncsics Mihály utcai Óvoda
78Zarándy Bence2005Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola


2004 lány

1Lengyel Petra Fanni2004Budapest, Ikarus BSE03:30:00
2Bagaméri Zoé2004Hatvan, Szt. István Ált. Iskola03:35:00
3Krizsán Boglárka2004Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola03:40:00
4Simonváros Zille2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:41:00
5Soós Lívia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:49:00
6Veres-Marincsák Emma2004Budapest, Ikarus BSE03:53:00
további eredmények
7Hegyi Lili2004Budapest, Ikarus BSE
8Ardó Alexa2004Budapest, Ikarus BSE
9Ács Julianna2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Erdei Zita2004Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.
11Éder Adél2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Pálocska Csenge2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
13Hertelendi Henrietta2004Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
14Normann Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Balogh Klára Szilvia2004Budapest, Ikarus BSE
16Lippai Tünde Kinga2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Verebes Anna2004Budapest, Ikarus BSE
18Zagyvai Borbála2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Fisher Hanna Sára2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Tóth Sára Zorka2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
21Trézsi Fruzsina2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Kiss Kamilla2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
23Kormány Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Laczkó Barbara2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Balogh Imola Réka2004Budapest, Ikarus BSE
26Balázs Brigitta2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Spendel Gabriella2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
28Mohos Júlia2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Rusznyák Petra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Ács Dorottya2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Soós Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Gubics Emma2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Fazekas Anna Flóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Abrán Csenge2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Nánai Noémi2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Kristóf Boglárka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Székely Lili2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
38Lengyel Lili2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
39Várkonyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Kalmár Emma2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Papp Mirjam2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Fellegi Luca2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Kerti Jázmin Renáta2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Szilágyi Dóra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Varga Virág2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Bereczki Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Katona Lili2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
48Müller Karola2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Salánki Petra2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Gyárfás Réka2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
51Váradi Kata2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Normann Mira2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Kővári Nelli2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
54Halasi Emma2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
55Wágner Melinda2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Kozsda Réka2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Soós Fanni2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Sánta Lili2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Szabó Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Kovács Veronika2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Agócs Ildikó Anna2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Hoenen Lara2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Kocsis Csillag Kamilla2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Oke Omolola Lyabo2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Kőrösi Kinga2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2004 fiú

1Pálvölgyi Levente2004Budapest, Ikarus BSE03:27:00
2Korsós Zoltán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:31:00
3Szabó Kornél2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:33:00
4Kiss Bertalan2004Gödöllő, Waldorf Általános Iskola03:34:00
5Szittya Marcell Kristóf2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:36:00
6Bálványos Szilárd2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:37:00
további eredmények
7Csúr Balázs2004Budapest, Ikarus BSE
8Jakab Csaba2004Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
9Tóth Benedek2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
10Beniczky Márton2004Budapest, Ikarus BSE
11Kristóf Ádám János2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Ágoston Levente2004Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
13Grünwald Gergő2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
14Hollósy Máté2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Lőkös Ádám2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Beniczky Tamás2004Budapest, Ikarus BSE
17Kasuba Olivér2004Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
18Kelemen András2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Szabó Sámuel2004Budapest, Ikarus BSE
20Minemura Sámuel2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Zayats Iván2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Gasparics Barnabás2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
23Szuhai Lázár Dániel2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
24Badinszky Máté2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Galkó Csanád2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Benke Ádám2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Meleg Milán2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Horváth Balázs Hugó2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
29Bobos Barnabás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Máté Gergely2004Budapest, Ikarus BSE
31Lestyánszky Dániel2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Kolozsvári Sámuel2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
33Horváth-Müller Péter2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Deák Levente2004Budapest, Ikarus BSE
35Nagyházi Dávid2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
36Kerék Dominik Patrik2004Gödöllő, Waldorf Általános Iskola
37Csizmadia Boldizsár2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
38Györgyi Bálint2004Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
39Sutta Máté2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Lendvai Dániel2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Molnár Balázs2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
42Czeglédi Attila2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Kolozsvári Márton2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
44Erdei Márk2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
45Thury Barnabás2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Bencsik Péter2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
47Babity Domonkos2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Molnár Bence2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Lengyel László2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
50Udvardi Dominik2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
51Gerebenics Bercel Attila2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Leskó Levente Vilmos2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
53Király Levente2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
54Kovács Erik2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Bartos Dániel2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
56Keresztényi Mátá2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
57Sharh Amir2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Epres György2004Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Iskola
59Naár Tamás2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
60Szabó Miklós2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Ács Gergely2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
62Gyenge Marcell2004Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.
63Kiss Kevin Gergő2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
64Farkas Viktor2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
65Szabó Regő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Németh Áron2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
67Dudok Bálint2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
68Kelemen Mátyás2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
69Török Miksa2004Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
70Ombódi Gergő2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Vas Olivér2004Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
72Juhos Tamás2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Németh Áron2004Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2003 lány

1Magashegyi Bettina2003Budapest, Ikarus BSE03:20:00
2Szabó Flóra2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:24:00
3Novák Kíra2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:25:00
4Gajdos Dominika Liliána2003Budapest, Ikarus BSE03:26:00
5Zánkai Zsófia2003Budapest, Ikarus BSE03:30:00
6Kolozsi Liza2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:36:00
további eredmények
7Zsembery Viktória2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Stefkó Eszter2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
9Daróczi Kata2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
10Takács Kamilla2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Filó Anna2003Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.
12Kolozsi Emma2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Sólyom Dorottya2003Budapest, Ikarus BSE
14Szabó Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
15Brandhuber Emese2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Márta Blanka2003Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.
17Nándori Boróka2003Budapest, Ikarus BSE
18Róde Kinga2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Fodor Anna2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
20Ludvig Emese2003Budapest, Ikarus BSE
21Babos Panka2003Budapest, Ikarus BSE
22Hadnagy Dominika2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Bursán Hanna2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Ács Borbála2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Diményi Júlia2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
26Szilágyi Zselyke2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
27Kis Luca2003Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.
28Slánicz Adrienn2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Kiss Boglárka2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
30Antal Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Terebesi Zsófia2003Veresegyház, Fabriczius Ált. Iskola
32Szlivka Petra2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
33Bréda Abigél2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
34Szomor Anna Dóra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Pelek Hanna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Pintér Bernadett2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Tóth M. Tamara2003Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.
38Vecsey Fanni Nóra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Madarász Rita2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Keményfi Anna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Baji Gál Lídia2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Kiszel Natália2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
43Szántai Lili2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Bácskai Boglárka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Sógor Petra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Szántó Réka2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Hegedűs Henriett2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Németh Liza2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Tóth Petra2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Tromposch Gyöngyvér2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
51Egri Julianna2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
52Szabó Emese2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Farkas Csenge2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Kövesdi Fanni2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
56Illés Noémi2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
572003


2003 fiú

1Fülep Dániel2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:15:00
2Csizmeg Balázs2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:21:00
3Bárdi Milán2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:28:00
4Varjú Richárd2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola03:29:00
5Nagy Tamás2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola03:32:00
6Tóth Bence2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:33:00
további eredmények
7Csömösz Máté2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Szmrtyka András2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Dudás Dániel2003Budapest, Ikarus BSE
10Pintér Gábor2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Szikszai Benedek2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
12Kovács Mátyás2003Dány, Széchenyi István Általános Iskola
13Raffael Renátó2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
14Bánovics Károly2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
15Rostás Máté2003Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
16Balogh Tamás2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
17Körömi Csaba2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Mécs Máté2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Majoros Domokos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Szabó Márton2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
21Kiss Dávid2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
22Szente Márton2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Plachy Máté2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
24Fodor Gergő2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
25Győrfi Tibor2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
26Bánovics József2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
27Ladányi Viktor2003Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
28Pinczés Rajmund2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Kovács András2003Dány, Széchenyi István Általános Iskola
30Misinkó Csaba2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Szalai Péter2003Budapest, Ikarus BSE
32Král Gergely2003Budapest, Ikarus BSE
33Almádi Bence2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
34Királycsik Zalán2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Szénási Keve2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Gurbi Levente2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Fenyvesvölgyi Erik2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
38Schleer András2003Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
39Juhász Gergő2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
40Ács Balázs2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Dózsa Norbert2003Budapest, Ikarus BSE
42Slihoczki Richárd2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Halász Adrián2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Aranyosi Gábor2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Bognár Gergely2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Fehér Zénó2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Valastyán Ágoston2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
48Burján Barna2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Pelek Bálint2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Hídvégi Krisztián2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
51Szautner Levente2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
52Bárdi Bence Béla2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Horváth Zoltán2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Kovács Norbert2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Varga Tamás2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
56Horváth Ferenc2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Skrabák Zsombor2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
58Kisbéri Bálint2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
59Bencsik Ákos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Soós Barnabás2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Egri Zoltán2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
62Kató Benjámin2003Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
63Vig Benedek2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Pócs ÁKos2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
65Szabó Endre2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Szabadi Kolos2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Tóth Levente2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Steinmetz Edvárd2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Tóth Bálint2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Nagy Gergő2003Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
71Pétermann Arnold2003Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2002 lány

1Urbán Zita2002Budapest, Ikarus BSE03:06:00
2Merényi Panna2002Budapest, Ikarus BSE03:14:00
3Eszenyi Napsugár2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:21:00
4Polányi Jázmin2002Budapest, Ikarus BSE03:22:00
5Siklósi Laura2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:26:00
6Ratkai Panna2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:28:00
további eredmények
7Bálványos Noémi2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Kaló Johanna Zsófia2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Ardó Petra2002Budapest, Ikarus BSE
10Soós Dorina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Pertis Katica2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Tóth Lilla2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
13Dobránszky Laura Lola2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
14Kókai Tíria2002Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola
15Dobos Natália2002Budapest, Ikarus BSE
16Abrán Hanga2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Bútor Dóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
18Bréda Luca2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
19Bréda Borbála2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
20Sándor Gabriella2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Vékony Janka2002Budaörsi DSE
22Divald Zsófia Petra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Dobos Eszter2002Budapest, Ikarus BSE
24Németh Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Kovács Krisztina2002Budapest, Ikarus BSE
26Varga Rita2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Daróczi Lili2002Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
28Gál Karina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Barta Regina2002Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
30Lovász Hanna2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
31Ligárt Zsófia2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
32Rácz Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Lengyel Roxána2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
34Simonváros Csenge2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
35Bőti Bettina Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Bajai Aliz2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
37Négyökrű Orsolya2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Molnár Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Mohos Borbála2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Csömösz Melánia2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Bukovszki Réka2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Molnár Anna Tímea2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Páll Panni2002Budapest, Ikarus BSE
44Székelyhidi Kata2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Lajos Dóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Németh Lilla2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Kovács Liliána2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Székács Kata2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Sivatagi Nóra2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Veres Virág2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Bogár Bianka2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
52Fehér Dóra2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
53Bori Dóra2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
54Szabó Panni2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Bognár Júlia2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
56Józsa Csilla2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
57Szüts Virág Dorottya2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Tóth Laura2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Pikács Szilvia2002Gödöllő, Log Erkel Ferenc Általános Iskola
60Gál Enikő2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Mészáros Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Radics Angelina2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Ézsiás Dominika2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Hartmann Emese2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Haupert Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Fehér Virág2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
67Purgai Bori2002Gödöllő, Waldorf Általános Iskola
68Kerék Rebeka Gerda2002Gödöllő, Waldorf Általános Iskola
69Jánvári Eszter2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Kelemen Lili2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Lovas Panna2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
72Bautista Soldevila Réka2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola


2002 fiú

1Dobronky Viktor2002Budapest, Ikarus BSE03:06:00
2Keindl Jakab Mátyás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:08:00
3Sinka Balázs2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:08:00
4Tóth Benedek2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:12:00
5Lauber Tardos2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:17:00
6Vilhelm Tamás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola03:20:00
további eredmények
7Tormay Gábor2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Csipkés Ákos2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
9Solymosi Sándor2002Kistarcsa, Simándi József Általános Iskola
10Tóth Dániel2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Desnoix Norbert2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Tóth Szabolcs2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Varga Csaba2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Sólyom Bálint2002Budapest, Ikarus BSE
15Alwazír Bassár2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Tóth Gábor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Teszáry Tamás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Végh Vencel2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
19Menyhárt Márk2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
20Török Vilmos2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Király Szabolcs2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Normann Márton2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Várkonyi Gábor2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Sabó Máté2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
25Járó Máté2002Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.
26Koczka Csanad Endre2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Rubint Gyula2002Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
28Szabó László2002Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
29Bankó Barnabás2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Gombos Vidor Márton2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Czumbel Bence2002Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Kreicz Máté2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
33Tóth Bálint2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
34Laczkó Barnabás2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Cselényi Dániel2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Tóth Márton2002Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
37Molnár Dániel2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Juhász Nándor2002Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
39Baksza Bence2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Palasics Kristóf2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
41Szaniszló Richárd2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Margittay Tamás Ferenc2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Kroneraff Ákos2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Fazekas Zsolt2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Püspök ÁBel2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Stverteczky Csaba Márk2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Tafferner Benedek2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Hrustinszki Márk2002Gödöllő, Log Erkel Ferenc Általános Iskola
49Boda Márk2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Kelemen Dániel2002Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
51Kiss Miklós2002Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2001 lány

1Garami Júlia2001Budaörsi DSE06:53:00
2Heffner Hédi2001Budaörsi DSE07:01:00
3Majoros Sarolta2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:24:00
4Silye Kata2001Budapest, Ikarus BSE07:30:00
5Zarándi Nikoletta2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:34:00
6Melkvi Lotti2001Budapest, Ikarus BSE07:36:00
további eredmények
7Csákányos Luca2001Budapest, Ikarus BSE
8Fazekas Kitti2001Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola
9Bencsik Emese2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
10Árvai Virág2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Balogh Zsuzsanna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
12Gali-török Anna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Csizmeg Anna2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Ócsai Katalin2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Pető Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Müller Laura2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
17Korsós Anna2001Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
18Bélteki Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
19Spendel Krisztina2001Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
20Barta Karolina2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Bodrogi Kata2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
22Dmour Tamara2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Marsai Martina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24BánovicsDorottya2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
25Lengyel Brigitta2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
26Kerti Napsugár2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Gyulai Anna Zsófia2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Ferencz Fanni2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
29Kováts Orsolya2001Gödöllő, Waldorf Általános Iskola
30Madarász Brigitta2001Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
31Szabó Dorottya2001Gödöllő, Waldorf Általános Iskola
32Novotny Klára Szilje 2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
33Radnai Vivien2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Németh Anett2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
35Szabó Zita2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Veres Alexandra2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
37Szilágyi Cseperke Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Nemes Kinga 2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Szabadi Sára2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Kiss Kata Kitti2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
41Pintér Kitti Erzsébet2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Fatér Katalin2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Mezey Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
44Miczki Fanni2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Incze Vivien2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Juhász Enikő2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Mach Vilma2001Budapest, Ikarus BSE
48Tunyogi Dominika Csenge2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Kékedi Anna2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Béres Fanni2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
51Pintér Csenge Mária2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Tóth Dorina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Mécs Blanka2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
54László Noémi2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
55Bujtás Cintia2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Domján Vivien2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Koumou Valéria2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Tettamanti Virág2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Hegedüs Kamilla2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Szekeres Dea2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Várda Enikő2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Kovács Anna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Molnár Nikolett2001Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
64Monoki Noémi2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Pintér Hanna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Kerepeszki Petra2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
67Czeglédi Kitti2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Hegedüs-Nagy Dóra2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Szabó Anna Veronika2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
70Nagy Laura2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
71Barta Judit2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Pap Dorina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Simon Dianna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Csepregi Réka2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Komódi Szófia2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
76Pétermann Léna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
77Hemmert Yvon2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Bodnár Nikoletta2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
79Dávid Alexandra2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
80Borsos Szabina2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
81Kóródi Kamilla2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
82Szabó Franciska Luca2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2001 fiú

1Csalló Marcell2001Budapest, Ikarus BSE06:43:00
2Ferencz Domonkos2001Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Iskola06:45:00
3Kassai Levente2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola06:48:00
4Voloncs Balázs2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:55:00
5Bali Dániel2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola06:58:00
6Nagy Bálint2001Budaörsi DSE07:04:00
további eredmények
7Fekete Simon2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
8Magbari Benedek2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Shaban Amir2001Budapest, Ikarus BSE
10Nerpel Gergő2001Budapest, Ikarus BSE
11Csákányos Bence2001Budapest, Ikarus BSE
12Galkó Csongor2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Dzsacsovszki Soma2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Kengyel Bálint2001Budapest, Ikarus BSE
15Frey László2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
16Vámos Balázs2001Budapest, Ikarus BSE
17Nagy Attila2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
18Kiss Ábel2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
19Szittya Dániel György2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Zsákai Marcell László2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Wágner Levente2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Manyik Balázs2001Budapest, Ikarus BSE
23Borsós Bence2001Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
24Pintér Tamás2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
25Sinka Mátyás2001Budapest, Ikarus BSE
26Hévizi Kristóf2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
27Hliva Zoltán2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Fábián Tamás2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Ombódi Zsolt2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Dajka Botond2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Csuja Gellért2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Szántai Barna2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Poroszkai Bogdán2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
34Allmann Levente2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Váradi Gergely2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Tresó Mátyás2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
37Sajtos Roland2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Széplaki Noel2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
39Botyik Máté2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
40Kurucz-morvai Máté2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Tábik Bence2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
42Puskás Mátyás2001Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
43Kertész Levente2001Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
44Molnár Szabó Mihály2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Darányi Levente2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
46Békési Botond2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Molnár Tamás2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
48Ternyik László2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Szabó Norbert2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Tóth Márk2001Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
51Almási Bence2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
52Turcsán Benedek2001Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
53Csontos Attila Márton2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
54Berzéki András2001Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
55Hanuszka Bence2001Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
56Bathó Péter2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Jakab Attila2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Márta Benjámin2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Vadadi Dániel2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Pap Balázs2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
61Pászti Dominik2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Kormos Péter2001Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
63Molnár Dávid2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Ardai Levente2001Gödöllő, Log Erkel Ferenc Általános Iskola
65Zarándi Máté Benjamin2001Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Wisznovszky Tamás2001Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium


2000 lány

1Bucsai Anna2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola06:49:00
2Balladik Berinke2000Budaörsi DSE06:56:00
2Varga Vivien2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola07:00:00
4Jakab Janina2000Budaörsi DSE07:12:00
5Kotány Katica2000Budaörsi DSE07:13:00
6Pótha Johanna2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:15:00
további eredmények
7Lázi Sarolta2000Budaörsi DSE
8Bajnóczi Fruzsina Anna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
9Hajdú Nikoletta2000Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
10Szikszai Rebeka2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Pavkó Natália2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
12Patakfalvy Luca Márta 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
13Hári Veronika2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Benyhe Anna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
15Licht Vivien2000Budapest, Ikarus BSE
16Zimányi Blanka2000Budapest, Ikarus BSE
17Pintér Kamilla2000Budapest, Ikarus BSE
18Szőke Nikoletta2000Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
19Bratkovics Cintia2000Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
20Pál Kata2000Budapest, Ikarus BSE
21Ludmán Eszter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Kondrák Réka2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
232000
24Fuchs Réka2000Budaörsi DSE
25Nánai Barbara2000Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola
26Szmrtyka Anna2000Gödöllő, Waldorf Általános Iskola
27Erdei Judit2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Biszák Otília2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Németh Ivett2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
30Biszák Aletta2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Horváth Manna Rózsa2000Szada, Székely Bertalan Általános Iskola
32Farkasinszki Fruzsina2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Kerekes Ivett2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
34Laurán Anna2000Gödöllő, Waldorf Általános Iskola
35Csepregi Dorottya2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Győrfi Laura2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Ilosvai Dorottya2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Szabó Eszter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Deme Dolóresz2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Kiss Eszter2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
41Léber Lilien2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
42Brandhuber Eszter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
43Madarasi Eszter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Sánta Csenge Dóra 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
45Kasza Dóra Fanni2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Fehér Nóra2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
47Basa Zsófia2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Császár Dorottya Kata2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
49Szabó Zsófia2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Járó Izabell Anna2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
51Ruda Viktória2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
52Szöllősi Anna2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Kiss Fanni2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Víg Zsófia Anna2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
55Hérics Eszter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Bankó Dorottya2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Takács Luca 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
58Kovács Villő 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Szekér Dóra Klaudia 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
60Fülöp Theodóra Eszter2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
61Szöllősi Ilona2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Tóth Eszter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Soós Anna Abigél2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Hajdu Veronika2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
65Sárközi Zsanett2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Bukovszki Laura2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Somogyi Réka2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
68Nagy Zselyke2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Somogyi Rita2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Kovács Patrícia2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
71Udvardi Patrícia2000Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
72Nagy Dóra2000Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
73Kiss Rita2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
74Edlmayer Kitti2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Szabó Dóra2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
76Nagy Brigitta2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
77Kovács Fruzsina2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Stverteczky Diána2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Doholúczki Luca2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
80Benyus Bianka2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
81Imre Teodóra2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
82Budavári Zita2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
83Dávid Blanka2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
84Szabó Mercédesz2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
85Salaján Tímea2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
86Bíró Brigitta Barbara2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
87Béres Hanga2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
88Erdősi Klaudia2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
89Németh Tímea2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
90Kiss Dzsenifer2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


2000 fiú

1Horváth Csongor2000Budapest, Ikarus BSE06:18:00
2Tóth Benjámin2000Budaörsi DSE06:20:00
3Csák Tamás2000Budapest, Ikarus BSE06:29:00
4Kiss Márton2000Gödöllő, Waldorf Általános Iskola06:38:00
5Kállai Balázs2000Budapest, Ikarus BSE06:41:00
6Tárai Dániel2000Budaörsi DSE06:46:00
további eredmények
7Tóth Bálint2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
8Mánya Kristóf2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
9Merényi Botond2000Budapest, Ikarus BSE
10Koczkás Péter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
11Kolozsi Dániel2000Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
12Pertis Botond2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
13Domokos Balázs2000Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
14Kovács Balázs2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Madácsi Bendegúz2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Kovács Benedek2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Ratkai Csaba2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Ruda Dominik2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
19Kapitány Benedek2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
20Batizi Máté2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
21Stógli Mátyás2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Ficsor Gergely2000Budapest, Ikarus BSE
23Zsiborás Márton2000Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
24Hemrich Róbert Milán2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Varjú Dominik2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
26Klenczer Tamás2000Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
27Poós Péter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
28Rideg Benjamin2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
29Thury Márk2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
30Hamar Zsombor2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
31Palánkai Márton2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
32Mátrai Károly Tamás2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Tóth Roland2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Róde Ádám2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
35Kókai Patrik2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Marton Ágoston2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
37Bogár Zoltán2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
38Péterfi Botond 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Tóth Áron Mátyás 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Farkas Előd2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Purgai Dániel2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Nyomárkay ÁDám2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Réthelyi Gergely2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
44Bereczki Gergely Attila2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
45Schlick-Szabó Áron Bendegúz2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Ajide Dániel2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
47Majorics ÁDám2000Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Iskola
48Nyomárkay Levente 2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
49Menyhért Nándor2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
50Lestyánszky Márk Péter2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
51Pál Andris2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Szénási Lajos2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Székelyhidi Tamás2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
54Botlik Alexander2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
55Durucz Tamás2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
56Lajos Dávid2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
57Urbán ÁKos2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Bánki Csaba2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
59Kocza Bálint2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Urbán Soma2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Filip Bence2000Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
62Vadadi Bence2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
63Tóth Bertalan2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Lukács Botond Márton2000Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
65Jácint Gergely2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Fürst Ádám2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Kiss Gábor János2000Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
68Tafferner Péter2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Murányi Balázs2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Pintér Kristóf2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
71Meleg Marcell2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
72Baráth Márk2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
73Mészáros ÁDám2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
74Balla Dániel2000Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


1999 lány

1Barta Luca1999Salgótarján, Skaid06:22:00
2Jurai Zsófia1999Budaörsi DSE06:42:00
3Vékony Vanda1999Budaörsi DSE06:50:00
4Konkoly Natália1999Aszódi Evangélikus Gimnázium06:59:00
5Tárai Dóra1999Budaörsi DSE07:09:00
6Jurai Boglárka1999Budaörsi DSE07:18:00
további eredmények
7Nyitrai Panna1999Budaörsi DSE
8Berta Barbara1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Németh Eszter1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
10Székely Zsófia1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Vinár Anna Zsuzsa1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
12Nagyváradi Kitti1999Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
13Kiss Zita Krisztina1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Kottán Alexandra1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Rubint Noémi1999Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
16Lovász Dorina1999Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
17Scelsa Elisa1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Sallai Milla1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Lukács Lilla Réka1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Törő Katalin1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Bede Orsolya Andrea1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
22Peicheva Eltina1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
23Bőti Dalma1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
24Pál Réka Mária1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Csikós Gréta1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
26Szabó Gréta1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Matuz Tamara1999Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
28Barabás Eszter1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Szabó Enikő1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
30Sivadó Anna Erzsébet1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
31Poharenszki Vivien1999Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
32Rab Viktória1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Pocsaji Vivien1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Kiss Amanda1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Bognár Rebeka1999Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
36Sélley Henrietta1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Károly Regina1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Sohajda Noémi1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Bártfai Bettina1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Papcsák Barbara1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
41Katona Anna1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
42Földi Adrienn1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
43Gazdag Bianka1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
44Lobmayer Mária Ágnes1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
45Tóth Laura Margit 1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Dalló Emese1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


1999 fiú

1Polyánki Bence1999Budaörsi DSE06:09:00
2Ferencz Ábel1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium06:13:00
3Brindza Huba Bertalan1999Budaörsi DSE06:26:00
4Hamar Miklós1999Gödöllő, Török Ignác Gimnázium06:31:00
5Kapitány Márton1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:32:00
6Tóth András1999Budaörsi DSE06:36:00
további eredmények
7Kálmán Erik1999Budapest, Csiki Hegyek Általános Iskola
8Máté Richárd1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
9Dölle Attila1999Budapest, Szent László Általános Iskola
10Csigi Gergely1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
11Ágoston Kristóf1999Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
12Kövesdi Krisztián1999Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
13Fodor Péter1999Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
14Kovács ÁRon1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Bakumenko Mihail1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Hrustinszki Tamás Erik1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
17Soma Róbert1999Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
18Fehér Leonárd1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
19Finta Mihály1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Sulyán Bálint Pál1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Szitter Márton1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
22Tromposch Márk1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
23Tamás Máté1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
24Németh Tibor1999Isaszeg, Damjanich Ált. Iskola
25Veres Gerzson1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
26Balogh Géza1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
27Prehoda Barna1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Vaszil Levente László1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
29Lovász Márton1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Rideg Olivér1999Budapest, Ikarus BSE
31Sivatagi Gergő Zsolt1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
32Szekszárdi Patrik1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
33Borsos Roland1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
34Dudás Bertalan Fülöp1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
35Babity István1999Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
36Scherzinger Rafael1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
37Scherzinger Gábor1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Ács Patrik1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
39Szekriján Henrik1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
40Herman Norbert1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
41Kobzi Róbert1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
42Hetyey Botond1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Scelsa Orazio1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
44Szuhányi Marcell1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
45Kovács Bence1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
46Burin István1999Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Vas Levente1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
48Budaházy István1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
49Gliba Richárd1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
50Bárány Richárd1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
51Veres Róbert1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
52Decsi Márton1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
53Püspök Soma1999Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Molnár Apor Vajk1999Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium


1997-1998 lány

1Ferencz Anna1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium06:18:00
2Gelle Annmária1997Budapest, Kozma Lajos UTE06:26:00
3Madácsi Réka1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola06:26:00
4Koczkás Dóra1997Gödöllő, Török Ignác Gimnázium06:52:00
5Szmrtyka Júlia1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium07:00:00
6Pálinkás Henrietta1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola07:15:00
további eredmények
7Kozsda Anna1998Budaörsi DSE
8Madácsi Flóra1997Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
9Blaubacher Dóra1997Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
10Keresztes Viktória1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
11Mach Berta1998Budapest, Ikarus BSE
12Retzler Zsófia Imola1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
13Patakfalvy Csenge Eleonóra1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Bodnár Patrícia1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
15Gecse Tamara1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
16Sári Ditta1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
17Lobmayer Anna Veronika1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
18Lágymányosi Anikó Dóra1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Kondrák Sára1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
20Szabó Melinda1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
21Dzsacsovszki Virág1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
22Szigeti Lucia1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Csordás Lilla1998Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola
24Weeber Ilona1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Dudás Johanna Klára1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
26Szeder Adrienn1998Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
27Csenteri Anna1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
28Urbán Bianka Patrícia1997Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
29Deme Gyöngyi1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
30Szabó Réka1998Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
31Herdovics Anna1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Cserven Blanka1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
33Lakatos Berta1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Lénárt Orsolya1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
35Veszely Tamara1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
36Garamszegi Anna1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
37Ajide Deborah1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
38Hegyi Zsuzsanna1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Csáji Boglárka Mária1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Juhász Vivien Antónia1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
41Surányi Réka1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
42Schrempf Katalin Vanda1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Balogh Klaudia1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Németh Kornélia Terézia1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
45Domonics Zsófia1998Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
46Gedeon Katinka Róza1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Kovács Krisztina 1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Schrott Enikő1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
49Takács Flóra1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Sulyok Dóra1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
51Kovács Tímea1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
52Kovács Barbara1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
53Fancsovits Veronika1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
54Wolsky Veronika1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
55Schukkert Vivien1997Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
56Fekete Dalma Eszter1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
57Gáspárfalvi Gréta1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Tóth Boglárka1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Bélteki Zsófi1997Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
60Horuczi Fédra1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
61Kovács Lilla1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
62Palincsák Georgina1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
63Németh Tamara Filoména1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
64Kovács Brigitta1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
65Bagyin Enikő1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Bertók Csenge1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
67Rózsa Csenge1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
68Hatházy Adrienn1997Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Németh Gréta1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Lipp Dominika Rita1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
71Kosik Kamilla1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
72Török Mária Gabriella1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
73Bogdán Roxána1998Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
74Varga Denissza1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
75Jakab Annamária1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
76Képes Edina1998Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
77Kaszás Ágnes1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
78Ruda Bettina1998Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
79Hári Virág1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
80Kómár Nikolett1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
81Rausch Nóra1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
82Varga Georgina1997Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
83Pentz Luca1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium


1997-1998 fiú

1Jenes Zoltán1997Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola05:44:00
2Bencsik Dániel1997Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.05:46:00
3Kapitány Erik1997Gödöllő, Török Ignác Gimnázium05:47:00
4Fekete Ábel1998Gödöllő, Református Líceum05:48:00
5Bencsik Gergő1998Gödöllő, Szent Imre Katolikus Általános Isk.05:56:00
6Skribek Mátyás1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola05:59:00
további eredmények
7Magyari Domonkos1998Gödöllő, Református Líceum
8Poór Simon1998Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola
9Sakab Konrád1998Budaörsi DSE
10Dékány József Péter1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
11Medvegy Roland1997Gödöllő, Török Ignác Gimnázium
12Koltai Benjámin1998Budaörsi DSE
13Józsa Balázs1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
14Hadnagy Richárd1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
15Gémesi Botond Levente1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
16Kókai Máté1998Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola
17Palkovics Bence1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
18Prehoda Balázs1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Krizsán Milán1998Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Iskola
20Koncz Máté Antal1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Darányi Attila1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
22Pitlik Marcell1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Orova Márton1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Gyenge Zsombor László1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Fenyvesi Roland1998Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
26Sipos Gergő Zoltán1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
27Pintér András1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Földi Tamás1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
29Frey Márton1997Gödöllő, Református Líceum
30Kralovics Antal Ádám 1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
31Farkas Bence1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Varga Ákos1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
33Fazekas Bence1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Regényi András1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
35Zsiborás Andris1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
36Rudnyánszky Miklós Mihály1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
37Kis Nándor Szabolcs1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Ilyés Ákos1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
39Sztrehalet Mihály1997Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
40Dmour Számer Hazim1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
41Kis Ákos Imre1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
42Deme Dániel1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Mikulik Márton1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
44Kasza Ábel1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
45Molnár János1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Kiss Tamás1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
47Basa Márton1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Jászberényi Áron István1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
49Kosik Botond1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Szabó István1998Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
51Csuja Dániel1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
52Liczek Simon Péter1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
53Kovács Tamás1997Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
54Molnár Attila1998Isaszeg, Klapka György Általános Iskola
55Durucz Miklós1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
56Spendel László1998Gödöllő, Damjanich János Általános Iskola
57Nagy Zsombor1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
58Hidi Dániel1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
59Csontos Máté1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
60Túri Péter1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
61Hegedűs Károly1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
62Volter Domonkos1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
63Tribol Máté1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
64Juhász Péter Tamás1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
65Oke Michael1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
66Szabó Áron1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
67Nyomárkay Kristóf1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
68Mihály Balázs1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
69Juhász Ákos1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
70Török Ádám1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
71Lajos Zoltán1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
72Kondor Tóth Gábor1998Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola
73Réthelyi Bálint1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
74Mezőbándi-Nemes Márton Miklós1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
75Kőműves János 1997Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
76Márta Boldizsár1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
77László Barnabás1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
78Csiki ÁRon1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
79Fazekas Balázs1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
80Varró Krisztián1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
81Fellegi Nándor1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
82Kiss Dávid1998Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium
83Béres Márk1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
84Barabás Márk1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
85Gálik Viktor1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola
86Rényi Krisztián1998Gödöllő, Erkel Ferenc Általános Iskola


Manó Maraton 2012

2008-2009 lány

1Mánya VirágSzent János utcai Óvoda
2Budavári EmmaTáncsics Óvoda
3Nagy ZsuzsannaZöld Óvoda
4Bonyai BeatrixMartinovics Óvoda
5Barsi DorkaSzent János utcai Óvoda
6Miháli NóraTáncsics Óvoda
további eredmények


2008-2009 fiú

1Menyhárt OlivérZöld Óvoda
2Balogh BálintZöld Óvoda
3Orosz BálintZöld Óvoda
4Györe ZalánPalotakert Óvoda
5Fodor AndrásZöld Óvoda
6Csaba GyörgyMartinovics Óvoda
további eredmények


2007 lány

1Csitári DorinaSzent János utcai Óvoda
2Süttő KlaudiaPalotakert Óvoda
3Lauber ZilleEgyetem téri Óvoda
4Zsemle HannaMartinovics Óvoda
5Gugó LaraKazinczy Óvoda
6Kovács DóraKazinczy Óvoda
további eredmények


2007 fiú

1Szabó CsongorMartinovics Óvoda
2Lőrincz HubaSzent János utcai Óvoda
3Horuczi ErikPalotakert Óvoda
4Rezsabek ÁdámEgyetem téri Óvoda
5Szabó LeventeSzada, Székely Bertalan Óvoda
6Aranyosi MarcellPalotakert Óvoda
további eredmények


2006 lány

1Katrin ZsófiPalotakert Óvoda
2Lukács GabriellaZöld Óvoda
3Dudás Lilla DoriszGödöllő, Református Óvoda
4Benke AlexandraMartinovics Óvoda
5Kriszt SaroltaMartinovics Óvoda
6Pintér PetraSzent János utcai Óvoda
további eredmények


2006 fiú

1Fodor PéterZöld Óvoda
2Blaskó AndrásPalotakert Óvoda
3Smuk JánosSzent János utcai Óvoda
4Terebesi MátyásSzada, Székely Bertalan Óvoda
5Rónay BálintZöld Óvoda
6Fóri RolandGödöllő, Református Óvoda
további eredmények


2004-2005 lány

1Sulyán AlexaMartinovics Óvoda
2Kovács LiliSzada, Székely Bertalan Óvoda
3Viha BorbálaPalotakert Óvoda
4Varga EmesePalotakert Óvoda
5Fülep LillaPalotakert Óvoda
6Tóth SzonjaTáncsics Óvoda
további eredmények


2004-2005 fiú

1Kőszegi DominikTáncsics Óvoda
2Varga LeventeMartinovics Óvoda
3Takács BálintEgyetem téri Óvoda
4Lukács Gergő
5Babó VilmosZöld Óvoda
6Nagy DánielSzent János utcai Óvoda
további eredmények


Minimaraton 2011

2004-2005 lány

1Ferencz Janka2005Szent Imre Katolikus Általános Iskola
2Lengyel Petra2004Ikarus BSE
3Simonváros Zille2004Hajós Alfréd Általános Iskola
4Soós Lívia2004Erkel Ferenc Általános Iskola
5Ács Julianna2004Hajós Alfréd Általános Iskola
6Herman Dalma2005Erdőkertesi Óvoda
további eredmények
7Spendál Gabriella2004Damjanich János Általános Iskola
8Fischer Hanna2004Erkel Ferenc Általános Iskola
9Zagyvai Borbála2004Hajós Alfréd Általános Iskola
10Bartha Gitta2005Zöld Óvoda
11Trézsi Fruzsina2004Hajós Alfréd Általános Iskola
12Bútor Anna2005Erkel Ferenc Általános Iskola
13Kasper Ágnes2005Hajós Alfréd Általános Iskola
14Kmec Adél2004Erkel Ferenc Általános Iskola
15Mohos Júlia2004Erkel Ferenc Általános Iskola
16Zombori Adél2005Erkel Ferenc Általános Iskola
17Kormány Fanni2004Erkel Ferenc Általános Iskola
18Ács Dorottya2004Hajós Alfréd Általános Iskola
19Tátrai Annabell2005Hajós Alfréd Általános Iskola
20Szilágyi Dóri2004Erkel Ferenc Általános Iskola
21Antal Léna2005Erkel Ferenc Általános Iskola
22Abrán Csenge2004Erkel Ferenc Általános Iskola
23Kristóf Boglárka2004Erkel Ferenc Általános Iskola
24Rusznyákl Petra2004Erkel Ferenc Általános Iskola
25Gubcsi Emma2004Erkel Ferenc Általános Iskola
26Ligárt Anna2005Szent Imre Katolikus Általános Iskola
27Kiss Kamilla2004Damjanich János Általános Iskola
28Fazekas Anna Flóra2004Erkel Ferenc Általános Iskola
29Hasznosi Petra2005Erkel Ferenc Általános Iskola
30Müller Karola2004Erkel Ferenc Általános Iskola
31Balás Brigitta2004Erkel Ferenc Általános Iskola
32Nánai Noémi2004Erkel Ferenc Általános Iskola
33Fellegi Luca2004Erkel Ferenc Általános Iskola
34Zsemle Hanna2007Martinovics Óvoda
35Kalmár Emma2004Erkel Ferenc Általános Iskola
36Köveri Nelli2004Damjanich János Általános Iskola
37Kolozsi Dominika2005Zöld Óvoda
38Kerti Jázmin2004Erkel Ferenc Általános Iskola
39Soós Fanni2004Erkel Ferenc Általános Iskola
40Tóth Lilla2006Kazinczy óvoda
41Bárczi Csenge2005Erkel Ferenc Általános Iskola
42Szántó Lili2005Hajós Alfréd Általános Iskola
43Desnoix Laurine2004Erkel Ferenc Általános Iskola
44Sánta Lili2004Erkel Ferenc Általános Iskola
45Wágner Melinda2004Erkel Ferenc Általános Iskola
46Diarra Fatima flóra2004Erkel Ferenc Általános Iskola
47Samu Laura2005Petőfi Sándor Általános Iskola
48Várkonyi Dóra2004Erkel Ferenc Általános Iskola
49Varga Virág2004Erkel Ferenc Általános Iskola
50Slihóczki Alexa2004Hajós Alfréd Általános Iskola
51Salánki Petra2004Erkel Ferenc Általános Iskola
52Rácz Noémi2004Hajós Alfréd Általános Iskola
53Nera Clementina2005Erkel Ferenc Általános Iskola
54Agucsócs Ildikó2004Erkel Ferenc Általános Iskola
55Hegedűs Karolina2004Erkel Ferenc Általános Iskola
56Varga Lili2004Erkel Ferenc Általános Iskola
57Szél Alexandra2004Erkel Ferenc Általános Iskola
58Szabó Anna2004Erkel Ferenc Általános Iskola
59Kocsis Kamilla2004Erkel Ferenc Általános Iskola
60Kőrösi Kinga2005Erkel Ferenc Általános Iskola
61Balogh Rebeka2004Klapka György Általános Iskola, Isaszeg


2004-2005 fiú

1Urbán Péter2005Ikarus BSE
2Szabó Sámuel2004Ikarus BSE
3Meleg Milán2004Erkel Ferenc Általános Iskola
4Korsós Zoltán2004Erkel Ferenc Általános Iskola
5Pálvölgyi Levente2004Ikarus BSE
6Lesták Ármin2004Bornemissza Budapest
további eredmények
7Kiss Bertalan Mátyás2004Waldorf Általános Iskola
8Szabó Kornél2004Hajós Alfréd Általános Iskola
9Bak Roland2004Ikarus BSE
10Orosz Máté2004Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
11Minemura Sámuel2004Erkel Ferenc Általános Iskola
12Walter Ákos Levente2004Hajós Alfréd Általános Iskola
13Lestyánszky Dániel2004Erkel Ferenc Általános Iskola
14Beniczky Tamás2004Ikarus BSE
15Malina Bálint2004Hajós Alfréd Általános Iskola
16Csák Máté2004Ikarus BSE
17Bobos Barnabás2004Erkel Ferenc Általános Iskola
18Túri Barnabás2004Hajós Alfréd Általános Iskola
19Beniczky Márton2004Ikarus BSE
20Dóczi Bálint2004Gábor Dénes Általános Iskola Isaszeg
21Kaló Gergely2004Hajós Alfréd Általános Iskola
22Zayats Ivan2004Hajós Alfréd Általános Iskola
23Fekete Csanád2005Hajós Alfréd Általános Iskola
24Bálványos Szilárd2004Hajós Alfréd Általános Iskola
25Szabó Máté2004Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
26Paksi Dávid2004Hajós Alfréd Általános Iskola
27Galkó Csanád Benedek2004Erkel Ferenc Általános Iskola
28Baluty Domonkos2004Hajós Alfréd Általános Iskola
29Fóri László2004Erkel Ferenc Általános Iskola
30Paksi Gergő2004Hajós Alfréd Általános Iskola
31Csizmadia Boldizsár2004Damjanich János Általános Iskola
32Hollósy Máté2004Erkel Ferenc Általános Iskola
33Szekeres Gábor2004Petőfi Sándor Általános Iskola
34Mánya Balázs2005Hajós Alfréd Általános Iskola
35Zagyvai Áron2005Martinovics Óvoda
36Bori Roland2004Hajós Alfréd Általános Iskola
37Hrapan Mátyás2005Erkel Ferenc Általános Iskola
38Horváth Müller Péter2004Erkel Ferenc Általános Iskola
39Magyari Ákos2005Zöld óvoda
40Kondrák Mihály2004Hajós Alfréd Általános Iskola
41Lendvai Dániel2004Erkel Ferenc Általános Iskola
42Bodó Regő 2004Erkel Ferenc Általános Iskola
43Dévai Levente2004Erkel Ferenc Általános Iskola
44Szuhai Lázár Dániel2004Damjanich János Általános Iskola
45Somogyi Szilárd2005Hajós Alfréd Általános Iskola
46Kelemen Mátyás2004Hajós Alfréd Általános Iskola
47Grünvald Gergely2004Damjanich János Általános Iskola
48Ács Gergely2004Hajós Alfréd Általános Iskola
49Istók Gelllért2004Hajós Alfréd Általános Iskola
50Hrustinszky Roland2005Táncsics Mihály Óvoda
51Komoróczky Flórián2005Szent János utcai Óvoda
52Németh Áron2004Erkel Ferenc Általános Iskola
53Kasza Csaba2004Erkel Ferenc Általános Iskola
54Kovács Erik2004Erkel Ferenc Általános Iskola
55Bónyai István2004Hajós Alfréd Általános Iskola
56Shah Amír2004Erkel Ferenc Általános Iskola
57Rideg Iván2004Erkel Ferenc Általános Iskola
58Kiss Kevin Gergő2004Hajós Alfréd Általános Iskola
59Portik Balázs2004Damjanich János Általános Iskola
60Szabó Zoltán2004Erkel Ferenc Általános Iskola
61Németh Áron2004Damjanich János Általános Iskola
62Szabó Regő2004Erkel Ferenc Általános Iskola
63Ombódi Gergő2004Erkel Ferenc Általános Iskola
64Sándor Szabolcs2005Erkel Ferenc Általános Iskola
65Pintér Barnabás2004Erkel Ferenc Általános Iskola
66Csongor2007Martinovics Óvoda
67Királycsik Kornél2006Palotakert óvoda
68Molnár Bence2004Erkel Ferenc Általános Iskola
69Tóth Benedek Péter2006Szent Imre Óvoda
70Gyenge Marcel2004Szent Imre Katolikus Általános Iskola
71Epres György2004Petőfi Sándor Általános Iskola
72Dudok Bálint2004Hajós Alfréd Általános Iskola
73Naár Tamás2004Hajós Alfréd Általános Iskola
74Vidák Norbert2004Erkel Ferenc Általános Iskola
75Cseh Péter2004Damjanich János Általános Iskola
76Dobronoki Zalán2005Ikarus BSE
77Szakács Gábor2004Erkel Ferenc Általános Iskola
78Lengyel László2004Hajós Alfréd Általános Iskola
79Gerebenics Bercel2004Erkel Ferenc Általános Iskola
80Gál Dávid2004Erkel Ferenc Általános Iskola
81Hatfaludy Ábel2007Szent János utcai Óvoda
82Mikó Marcel2004Hajós Alfréd Általános Iskola
83Juhos Tamás2004Erkel Ferenc Általános Iskola
84Vezsenyi András2007Martinovics Óvoda
85Lengyel Dominik Patrik2005Palotakert Óvoda
86Sutta Máté2004


2002-2003 lány

1Urbán Zita2002Ikarus BSE
2Ratkai Panni2002Hajós Alfréd Általános Iskola
3Kaló Johanna2002Hajós Alfréd Általános Iskola
4Bréda Luca2002Damjanich János Általános Iskola
5Zánkai Zsófi2003Ikarus BSE
6Bréda Borbála2002Damjanich János Általános Iskola
további eredmények
7Magashegyi Bettina2003Ikarus BSE
8Sóos Dorina2002Erkel Ferenc Általános Iskola
9Pálványos Noémi2002Hajós Alfréd Általános Iskola
10Novák Kíra2003Damjanich János Általános Iskola
11Gódor Fanni2002Erkel Ferenc Általános Iskola
12Polánxi Jázmin2002Ikarus BSE
13Darabont Eszter2002Hévizgyörk Petőfi Sándor Ált. Iskola
14Kolozsi Liza2003Damjanich János Általános Iskola
15Sólyom Dorka2003Ikarus BSE
16Jancsó Mira2002Damjanich János Általános Iskola
17Szabó Flóra2003Hajós Alfréd Általános Iskola
18Stefkó Eszter2003Petőfi Sándor Általános Iskola
19Nagy Liliána2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
20Abrán Hanna2002Erkel Ferenc Általános Iskola
21Madácsi Krisztina2003Budapest Szent-Györgyi Albert Ált. Iskola
22Gyurka Emese2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
23Bartha Lilla2003Damjanich János Általános Iskola
24Németh Nóra2002Erkel Ferenc Általános Iskola
25Daróczi Kata2003Petőfi Sándor Általános Iskola
26Molnár Katalin2003Hajós Alfréd Általános Iskola
27Rajka Eszter2003Erkel Ferenc Általános Iskola
28Sándor Gabriella2002Erkel Ferenc Általános Iskola
29Szabó Emese2003Erkel Ferenc Általános Iskola
30Szabó Anna2003Erkel Ferenc Általános Iskola
31Vékony Janka2002Budaörsi DSE
32Zsemberi Viktória2003Hajós Alfréd Általános Iskola
33Dobránszky Laura2002Szent Imre Katolikus Általános Iskola
34Szilágyi Zselyke2003Damjanich János Általános Iskola
35Hrapan Júlia2002Erkel Ferenc Általános Iskola
36Szabó Panni2002Erkel Ferenc Általános Iskola
37Bréda Abigél2003Damjanich János Általános Iskola
38Brandhuber Emese2003Erkel Ferenc Általános Iskola
39Molnár Eszter2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
40Bútor Dóra2002Erkel Ferenc Általános Iskola
41Mohos Borbála2002Erkel Ferenc Általános Iskola
42MM05490000
43Kolozsi Emma2003Erkel Ferenc Általános Iskola
44Csömösz Melánia2002Erkel Ferenc Általános Iskola
45Rácz Eszter2002Erkel Ferenc Általános Iskola
46Daróczi Lili2002Petőfi Sándor Általános Iskola
47Tóth Kincső2003Hajós Alfréd Általános Iskola
48Kis Luca Kata2003Szent Imre Katolikus Általános Iskola
49Bori Nóra2002Hajós Alfréd Általános Iskola
50Bognár Júlia2002Hajós Alfréd Általános Iskola
51Bartus Dorina2002Erkel Ferenc Általános Iskola
52Ács Borbála2003Erkel Ferenc Általános Iskola
53Hadnagy Dominika2003Hajós Alfréd Általános Iskola
54Fodor Anna2003Damjanich János Általános Iskola
55Dévai Tímea2002Erkel Ferenc Általános Iskola
56Bogár Bianka2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
57Kovács Krisztina2002Ikarus BSE
58Szabó Zsófi2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
59Gál Karina2002Erkel Ferenc Általános Iskola
60Antal Anna2003Erkel Ferenc Általános Iskola
61Ligárt Zsófia2002Hajós Alfréd Általános Iskola
62Kardos Virág2002Erkel Ferenc Általános Iskola
63Kardos Boglárka2003Erkel Ferenc Általános Iskola
64Nagy Hanna2003Ikarus BSE
65Ladányi Szintia2002Damjanich János Általános Iskola
66Székács Kata2002Hajós Alfréd Általános Iskola
67Csipkés Boglárka2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
68Róde Kinga2003Hajós Alfréd Általános Iskola
69Ragács Viktória2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
70Lovász Hanna2002Hajós Alfréd Általános Iskola
71Dudás Anika2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
72Németh Lilla2002Erkel Ferenc Általános Iskola
73Kiss Boglárka2003Damjanich János Általános Iskola
74Simonváros Csenge2002Szent Imre Katolikus Általános Iskola
75Sógor Petra2003Erkel Ferenc Általános Iskola
76Samu Barbara2003Petőfi Sándor Általános Iskola
77Pikács Szilvia2002Erkel Ferenc Általános Iskola
78Povány Tímea2003Hajós Alfréd Általános Iskola
79Lengyel Roxána2002Damjanich János Általános Iskola
80Jánvári Eszter2002Erkel Ferenc Általános Iskola
81Berki Noémi2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
82Pintér Bernadett2003Erkel Ferenc Általános Iskola
83Sivatagi Nóra2002Erkel Ferenc Általános Iskola
84Gál Enikő2002Erkel Ferenc Általános Iskola
85Molnár Anna2002Erkel Ferenc Általános Iskola
86Madarász Rita2003Erkel Ferenc Általános Iskola
87Baji Gál Lídia2003Erkel Ferenc Általános Iskola
88Sánicz Adrienn2003Erkel Ferenc Általános Iskola
89Ézsiás Dominika2002Erkel Ferenc Általános Iskola
90Bukovszki Réka2002Erkel Ferenc Általános Iskola
91Kern Anett2002Erkel Ferenc Általános Iskola
92Szántó Luca2003Hajós Alfréd Általános Iskola
93Nera Lídia2002Erkel Ferenc Általános Iskola
94Sótér Vivien2003Erkel Ferenc Általános Iskola
95Keményfi Anna2003Erkel Ferenc Általános Iskola
96Bajai Alíz2002Damjanich János Általános Iskola
97Prompos Gyöngyvér2003Hajós Alfréd Általános Iskola
98Lajos Dóra2002Erkel Ferenc Általános Iskola
99Tompa Kinga2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
100Pelek Hanna2003Erkel Ferenc Általános Iskola
101Szántai Lili2003Erkel Ferenc Általános Iskola
102Ábrahám Olivia2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
103Fekete Nikoletta2002Erkel Ferenc Általános Iskola
104Haupert Eszter2002Erkel Ferenc Általános Iskola
105Berzéki Adrienn2003Damjanich János Általános Iskola
106Kelemen Lili2002Erkel Ferenc Általános Iskola
107Méder Kincső2003Damjanich János Általános Iskola
108Mészáros Eszter2002Erkel Ferenc Általános Iskola
109Bautista S. Réka2002Hajós Alfréd Általános Iskola
110Németh Liza2003Erkel Ferenc Általános Iskola
111Gólya Dorottya2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg


2002-2003 fiú

1Dobronoki Viktor2002Ikarus BSE
2Sinka Balázs2002Hajós Alfréd Általános Iskola
3Miknyóczki Ádám2002Hajós Alfréd Általános Iskola
4Fülep Dániel József2003Hajós Alfréd Általános Iskola
5Tóth Tamás2002Budaörsi DSE
6Bárdi Milán2003Damjanich János Általános Iskola
további eredmények
7Lauber Tardos 2002Petőfi Sándor Általános Iskola
8Keidl Jakab2002Hajós Alfréd Általános Iskola
9Tormay Gábor2002Hajós Alfréd Általános Iskola
10Kovács Mátyás2003Dány, Széchnyi János Általános Iskola
11Tóth Szabolcs2002Erkel Ferenc Általános Iskola
12Villhelm Tamás2002Hajós Alfréd Általános Iskola
13Csizmeg Balázs2003Hajós Alfréd Általános Iskola
14Dudás Dániel2003Ikarus BSE
15Csipkés Ákos2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
16Szikszai Benedek2003Damjanich János Általános Iskola
17Lipcsei Marcell2002Hajós Alfréd Általános Iskola
18Tóth Dániel2002Erkel Ferenc Általános Iskola
19Kovács Dominik2002Hévizgyörk Petőfi Sándor Ált. Iskola
20László Bence2002Skáid Gagarin
21Pintér Gábor2003Hajós Alfréd Általános Iskola
22Kiss Botond2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
23Mécs Máté2003Hajós Alfréd Általános Iskola
24Grósz Zsigmond2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
25Desnoix Norbert2002Erkel Ferenc Általános Iskola
26Frei Mihály2002Hajós Alfréd Általános Iskola
27Sólyom Bálint2002Ikarus BSE
28Kövesdi Attila2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
29Balaga Ádám2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
30Krizsám Márk2002Erkel Ferenc Általános Iskola
31Lesták Sámuel2002Bornemissza Budapest
32Kovács András2003Dány, Széchnyi János Általános Iskola
33Normann Márton2002Erkel Ferenc Általános Iskola
34Csömösz Máté2003Erkel Ferenc Általános Iskola
35Major Tamás2002Hajós Alfréd Általános Iskola
36Laveczky Lóránt2003Hajós Alfréd Általános Iskola
37Marton Áron2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
38Ajkler Ákos2003Erkel Ferenc Általános Iskola
39Szautner Levente2003Damjanich János Általános Iskola
40Mosonyi András2002Damjanich János Általános Iskola
41Bánovics József2003Petőfi Sándor Általános Iskola
42Tóth Bence2003Hajós Alfréd Általános Iskola
43Kiss Dávid2003Damjanich János Általános Iskola
44Pincés Rajmund2003Erkel Ferenc Általános Iskola
45Slihóczki Richárd2003Hajós Alfréd Általános Iskola
46Tóth Bálint2002Damjanich János Általános Iskola
47Kasrer András2003Hajós Alfréd Általános Iskola
48Bánovics Károly2003Petőfi Sándor Általános Iskola
49Tóth Bence2003Hajós Alfréd Általános Iskola
50Smuk Ferenc2002Damjanich János Általános Iskola
51Osterling Ádám2002Erkel Ferenc Általános Iskola
52Enczi Erik2003Petőfi Sándor Általános Iskola
53Laurán István2003Waldorf Általános Iskola
54Balogh Tamás2003Damjanich János Általános Iskola
55Pintér Gábor2003Hajós Alfréd Általános Iskola
56Bárdi Bence2003Erkel Ferenc Általános Iskola
57Bognár Gergely2003Hajós Alfréd Általános Iskola
58Faragó Zétény2003Erkel Ferenc Általános Iskola
59Orosz Tamás2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
60Szmrtyka András2003Hajós Alfréd Általános Iskola
61Fodor Gergő2003Damjanich János Általános Iskola
62Szilágyi László2003Damjanich János Általános Iskola
63Malina Barnabás2002Hajós Alfréd Általános Iskola
64Juhász Gergő2003Damjanich János Általános Iskola
65Finta András2002Ikarus BSE
66Szénási Keve2003Erkel Ferenc Általános Iskola
67Kiss Levente Magor2003Damjanich János Általános Iskola
68Istók Endre2003Hajós Alfréd Általános Iskola
69Fenyvesvölgyi Erik2003Damjanich János Általános Iskola
70Seesink Dániel2003Erkel Ferenc Általános Iskola
71Caló Erik2003Erkel Ferenc Általános Iskola
72Tóth Máté2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
73Ábrahám Olivér2002Erkel Ferenc Általános Iskola
74Várkonyi Gábor2002Erkel Ferenc Általános Iskola
75Magyar Péter2003Erkel Ferenc Általános Iskola
76Cselényi Dániel2002Erkel Ferenc Általános Iskola
77Váczi László2003Erkel Ferenc Általános Iskola
78Kovács Norbert2003Erkel Ferenc Általános Iskola
79Kroneraff Ákos István2002Erkel Ferenc Általános Iskola
80Szaniszló Richárd2002Erkel Ferenc Általános Iskola
81Gombos Vidor2002Erkel Ferenc Általános Iskola
82Fehér Zénó2003Erkel Ferenc Általános Iskola
83Rideg István2002Erkel Ferenc Általános Iskola
84Gurbi Levente2003Erkel Ferenc Általános Iskola
85Burján Zoltán-Barna2003Erkel Ferenc Általános Iskola
86Kisbéri Bálint2003Hajós Alfréd Általános Iskola
87Babó Máté2002Damjanich János Általános Iskola
88Schlerr András2003Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
89Kreicz Máté2002Damjanich János Általános Iskola
90Egri Milán2002Erkel Ferenc Általános Iskola
91Szűcs Áron2002Erkel Ferenc Általános Iskola
92Dobi Zoltán2003Hajós Alfréd Általános Iskola
93Ritz Félix2003Waldorf Általános Iskola
94Mátrai Balázs2003Erkel Ferenc Általános Iskola
95Bankó Barnabás2002Hajós Alfréd Általános Iskola
96Csernák Gergő2003Erkel Ferenc Általános Iskola
97Mandák Ádám2003Damjanich János Általános Iskola
98Szabó László2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
99Boda Márk2002Erkel Ferenc Általános Iskola
100Paless Ágoston2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
101Királycsik Zalán2003Hajós Alfréd Általános Iskola
102Kristóf Sándor2002Erkel Ferenc Általános Iskola
103Pelek Bálint2003Erkel Ferenc Általános Iskola
104Halász Adrián2003Hajós Alfréd Általános Iskola
105Rékási Brendon2002Erkel Ferenc Általános Iskola
106Kelemen Dániel2002Hajós Alfréd Általános Iskola
107Hrustinszki Márk2002Erkel Ferenc Általános Iskola
108Stverteczky Márk2002Erkel Ferenc Általános Iskola
109Taffener Benedek2002Erkel Ferenc Általános Iskola
110Solti Áron2003Erkel Ferenc Általános Iskola
111Sztrehalet Szebasztián2003Hajós Alfréd Általános Iskola
112Varga Szabolcs2003Erkel Ferenc Általános Iskola
113Szabó Endre2003Erkel Ferenc Általános Iskola
114Tóth Levente2003Erkel Ferenc Általános Iskola
115Sági Attila2002Hajós Alfréd Általános Iskola
116Petőházi Gábor2003Erkel Ferenc Általános Iskola
117Steinmetz Edvárd2003Erkel Ferenc Általános Iskola
118Laukó Dominik2003Erkel Ferenc Általános Iskola
119Pócs Ákos Mano2003Hajós Alfréd Általános Iskola
120Soós Barnabás2003Erkel Ferenc Általános Iskola
121Hídvégi Richárd2003Erkel Ferenc Általános Iskola
122Nagy Gergő2003Hajós Alfréd Általános Iskola
123Tóth Benjamin2003Erkel Ferenc Általános Iskola
124Bartha Márk2002Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
125Kassai Márton2002Erkel Ferenc Általános Iskola
126Fazekas Zsolt2002Erkel Ferenc Általános Iskola
127Hajdu Zsolt2002Erkel Ferenc Általános Iskola
128Kiss Miklós2002Erkel Ferenc Általános Iskola


2001 lány

1Heffner Hédi2001Budaörsi DSE
2Garami Júlia2001Budaörsi DSE
3Majoros Sarolta2001Erkel Ferenc Általános Iskola
4Benedek Rubinka2001Hajós Alfréd Általános Iskola
5Vinkovics Bianka2001Beremend Általános Iskola
6Csizmeg Anna2001Hajós Alfréd Általános Iskola
további eredmények
7Pető Fanni2001Erkel Ferenc Általános Iskola
8Komoróczky Bianka2001Petőfi Sándor Általános Iskola
9Balogh Zsuzsanna2001Erkel Ferenc Általános Iskola
10Walter Lilla2001Hajós Alfréd Általános Iskola
11Kozireha Mária2001Waldorf Általános Iskola
12Ócsai Kati2001Hajós Alfréd Általános Iskola
13Lécz Bettina2001Hajós Alfréd Általános Iskola
14Könnyü Daniella2001Erkel Ferenc Általános Iskola
15Müller Laura2001Erkel Ferenc Általános Iskola
16Árvai Virág2001Erkel Ferenc Általános Iskola
17Gyurka Eszter2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
18Spendál Krisztina2001Damjanich János Általános Iskola
19Gali-Török Anna2001Erkel Ferenc Általános Iskola
20Korsós Anna2001Erkel Ferenc Általános Iskola
21Novotny Klára2001Premontrei Szent Norbert Gimnázium
22Bujtás Zsuzsi2001Erkel Ferenc Általános Iskola
23Dmour Tamara2001Hajós Alfréd Általános Iskola
24Illés Bernadett2001Damjanich János Általános Iskola
25Andrasics Anett2001Bp. Bornemissa
26Herman Dóra2001Veresegyház Fabriczius Iskola
27Bélteki Fanni2001Erkel Ferenc Általános Iskola
28Ritz Lea2001Waldorf Általános Iskola
29Ferenc Fanni2001Premontrei Szent Norbert Gimnázium
30Kerti Napsugár2001Erkel Ferenc Általános Iskola
31Zarándi Nikolett2001Erkel Ferenc Általános Iskola
32Jánossi Nóra2001Erkel Ferenc Általános Iskola
33Bencsik Emese Ágnes2001Hajós Alfréd Általános Iskola
34Méder Boróka2001Damjanich János Általános Iskola
35Bánovics Dorottya2001Erkel Ferenc Általános Iskola
36Németh Anett2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
37Fatér Katalin2001Erkel Ferenc Általános Iskola
38Szabó Zita2001Erkel Ferenc Általános Iskola
39Nemes Kinga2001Premontrei
40Varga Fruzsina2001Erkel Ferenc Általános Iskola
41Juhász Enikő2001Erkel Ferenc Általános Iskola
42Veres Alexandra2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
43Gróf Izabella2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
44Tunyogi Dominika2001Erkel Ferenc Általános Iskola
45Pintér Kitti2001Erkel Ferenc Általános Iskola
46Szijjártó Blanka2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
47Szilágyi Cseperke2001Damjanich János Általános Iskola
48Koncz Edit2004Erkel Ferenc Általános Iskola
49Pintér Csenge2001Erkel Ferenc Általános Iskola
50Nagy Bettina2001Hajós Alfréd Általános Iskola
51Tóth Dorina2001Erkel Ferenc Általános Iskola
52Albert Rebeka2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
53Benkő Brigitta2001Erkel Ferenc Általános Iskola
54Hoffmann Henrietta2001Damjanich János Általános Iskola
55Lengyel Brigitta2001Hajós Alfréd Általános Iskola
56Bujtás Cintia2001Erkel Ferenc Általános Iskola
57Domján Vivien2001Erkel Ferenc Általános Iskola
58Kiss Fanni2001Erkel Ferenc Általános Iskola
59Pap Dorina2001Erkel Ferenc Általános Iskola
60Csepregi Réka2001Erkel Ferenc Általános Iskola
61Meleg Flóra2001Erkel Ferenc Általános Iskola
62Helyi Alexandra2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
63Mécs Blanka2001Erkel Ferenc Általános Iskola
64Kékedi Anna2001Erkel Ferenc Általános Iskola
65Hemmert Yvon2001Erkel Ferenc Általános Iskola
66Halmóczki Emese2001Erkel Ferenc Általános Iskola
67Diarra Safiaton2001Erkel Ferenc Általános Iskola
68Bodnár Nikoletta2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
69Nagy Laura2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
70Szabó Franciska2001Erkel Ferenc Általános Iskola


2001 fiú

1Bali Dániel2001Hajós Alfréd Általános Iskola
2Miknyóczki Balázs2001Petőfi Sándor Általános Iskola
3Voloncs Balázs2001Erkel Ferenc Általános Iskola
4Magyari Bendek2001Hajós Alfréd Általános Iskola
5Galkó Csongor2001Erkel Ferenc Általános Iskola
6Ferencz Domonkos2001Szent Imre Katolikus Általános Iskola
további eredmények
7Molnár Tamás2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
8Dzsacsovszki Soma2001Szent Imre Katolikus Általános Iskola
9Fekete Simon2001Hajós Alfréd Általános Iskola
10Masor Levente2001Hajós Alfréd Általános Iskola
11Polgár Patrik2001Hajós Alfréd Általános Iskola
12Rózsahegyi Gábor2001Erkel Ferenc Általános Iskola
13Kiss Ábel2001Hajós Alfréd Általános Iskola
14Nagy Attila2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
15Végső Gábor2001Erkel Ferenc Általános Iskola
16Szántai Barna2001Erkel Ferenc Általános Iskola
17Molnár Jácint2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
18Dudios Dénes2001Damjanich János Általános Iskola
19Rátonyi Félix2001Hajós Alfréd Általános Iskola
20Polgár Kristóf2001Hajós Alfréd Általános Iskola
21Ombódi Zsolt2001Erkel Ferenc Általános Iskola
22Sinka Mátyás2001Ikarus BSE
23Szalay Bence2001Erkel Ferenc Általános Iskola
24Kurucz-Morvai Máté2001Erkel Ferenc Általános Iskola
25Berzéki András2001Damjanich János Általános Iskola
26Hujacz Szebasztián2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
27Pintér Tamás2001Hajós Alfréd Általános Iskola
28Gedeon András2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
29Darányi Levente2001Hajós Alfréd Általános Iskola
30Szelecki Miklós2001Erkel Ferenc Általános Iskola
31Csuja Gellért2001Erkel Ferenc Általános Iskola
32Márta Benjamin2001Erkel Ferenc Általános Iskola
33Török Mercell2001Erkel Ferenc Általános Iskola
34Kóos Ákos2001Damjanich János Általános Iskola
35Kovács Vince2001Damjanich János Általános Iskola
36Domján Dániel2001Erkel Ferenc Általános Iskola
37Széplaka Noel2001Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
38Csernák Áron2001Erkel Ferenc Általános Iskola
39Puskás Mátyás2001Erkel Ferenc Általános Iskola
40Éder Áron 2001Hajós Alfréd Általános Iskola
41Szűcs Attila2001Erkel Ferenc Általános Iskola
42Molnár Dávid2001Erkel Ferenc Általános Iskola
43Wiggins Maximilian2001Erkel Ferenc Általános Iskola
44Salamon Botond2001Erkel Ferenc Általános Iskola
45Kóczián Szabolcs2001Erkel Ferenc Általános Iskola
46Erős Dániel2001Erkel Ferenc Általános Iskola


2000 lány

1Bucsai Anna2000Hajós Alfréd Általános Iskola
2László Leila2000Skáid Gagarin
3Varga Vivien2000Hajós Alfréd Általános Iskola
4Utány Katica2000Budaörsi DSE
5Benyhe Anna2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
6Rózsahegyi Krisztina2000Erkel Ferenc Általános Iskola
további eredmények
7Frei Dalma2000Hajós Alfréd Általános Iskola
8Bakos Luca2000Budaörsi DSE
9Palladi Berenike2000Budaörsi DSE
10Hári Veronika2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
11Kerkes Ivett2000Hajós Alfréd Általános Iskola
12Gerhát Laura2000Erkel Ferenc Általános Iskola
13Potha Johanna2000Erkel Ferenc Általános Iskola
14Szikszai Rebeka2000Hajós Alfréd Általános Iskola
15Kondrák Réka2000Hajós Alfréd Általános Iskola
16Bajnóczi Fruzsina2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
17Erdei Judit2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
18Pafkó Natália2000Hajós Alfréd Általános Iskola
19Patakfalvy Luca2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Blaut Luca2000Hajós Alfréd Általános Iskola
21Békési Katalin2000Hajós Alfréd Általános Iskola
22Békési Bea2000Hajós Alfréd Általános Iskola
23Diószegi Vanessa2000Hajós Alfréd Általános Iskola
24Pintér Fruzsina2000Hajós Alfréd Általános Iskola
25Márkus Dóra Éva 2000Petőfi Sándor Általános Iskola
26Hajdú Veronika2000Hajós Alfréd Általános Iskola
27Ilosvai Dorottya2000Erkel Ferenc Általános Iskola
28Borbély Kira2000Erkel Ferenc Általános Iskola
29Laurán Anna2000Waldorf Általános Iskola
30Desnoix Juliane2000Erkel Ferenc Általános Iskola
31Léber Lilien2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Németh Ivett2000Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
33Madarasi Eszter2000Erkel Ferenc Általános Iskola
34Tóth Lilien2000Erkel Ferenc Általános Iskola
35Szabó Eszter2000Erkel Ferenc Általános Iskola
36Kovács Villő2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
37Deme Dolorosz2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Sánta Csenge2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Jávó Izabell2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Somogyi Réka2000Erkel Ferenc Általános Iskola
41Csepregi Dorottya2000Erkel Ferenc Általános Iskola
42Farkasinszki Fruzsina2000Hajós Alfréd Általános Iskola
43Bodovics Kriszta2000Hajós Alfréd Általános Iskola
44Basa Zsófia2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
45Császár Dorottya2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Szabó Zsófia2000Erkel Ferenc Általános Iskola
47Szekér Dóra2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Fülöp Eszter2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
49Szmrtyka Hanna2000Waldorf Általános Iskola
50Győrfi Laura2000Erkel Ferenc Általános Iskola
51Brandhuber Eszter2000Erkel Ferenc Általános Iskola
52Ludmán Eszter2000Erkel Ferenc Általános Iskola
53Biró Brigitta2000Hajós Alfréd Általános Iskola
54Kiss Rita2000Hajós Alfréd Általános Iskola
55Ládi Krisztina2000Hajós Alfréd Általános Iskola
56Kiss Fanni2000Erkel Ferenc Általános Iskola
57Hérics Eszter2000Erkel Ferenc Általános Iskola
58Kasza Dóra Fanni2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Soós Anna2000Erkel Ferenc Általános Iskola
60Nagy Zselyke2000Erkel Ferenc Általános Iskola
61Dobi Bernadett2000Hajós Alfréd Általános Iskola
62Hiripi Abigél2000Erkel Ferenc Általános Iskola
63Benyus Bianka2000Erkel Ferenc Általános Iskola
64Imre Teodóra2000Erkel Ferenc Általános Iskola
65Sárközi Zsanett2000Erkel Ferenc Általános Iskola
66Takács Luca2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
67Fehér Nóra2000Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
68Papp Kata2000Hajós Alfréd Általános Iskola
69Dávid Blanka2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
70Somogyi Rita2000Erkel Ferenc Általános Iskola
71Nagy Brigitta2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
72Kovács Anita Réka2000Erkel Ferenc Általános Iskola
73Bukovszki Laura2000Erkel Ferenc Általános Iskola
74Szöllősi Anna2000Erkel Ferenc Általános Iskola
75Szőllősi Ilona2000Erkel Ferenc Általános Iskola
76Peták Petra2000Erkel Ferenc Általános Iskola
77Edlamayer Kitti2000Erkel Ferenc Általános Iskola
78Kovács Patricia2000Hajós Alfréd Általános Iskola
79Dósa Janka2000Hajós Alfréd Általános Iskola
80Gyűszű Titána2000Erkel Ferenc Általános Iskola
81Budavári Zita2000Erkel Ferenc Általános Iskola
82Béres Hanna2000Erkel Ferenc Általános Iskola
83Szabó Mercédesz2000Erkel Ferenc Általános Iskola
84Lengyel Lilla2000Erkel Ferenc Általános Iskola
85Koumon Valéria2001Erkel Ferenc Általános Iskola
86Erdősi Klaudia2000Erkel Ferenc Általános Iskola
87Kovács Fruzsina2000Erkel Ferenc Általános Iskola
88Stverteczki Diána2000Erkel Ferenc Általános Iskola
89Kiss Dzsenifer2000Erkel Ferenc Általános Iskola


2000 fiú

1Csák Tamás2000Gregor József Ált isk.
2Tárai Dániel2000Budaörsi DSE
3Mánya Kristóf2000Hajós Alfréd Általános Iskola
4Steiner Álmos2000Budaörsi DSE
5Rostás Krisztián2000Isaszeg Damjanich Ált. Iskola
6Alwazir Nazár2000Erkel Ferenc Általános Iskola
további eredmények
7Darabont Gábor2000Hévizgyörk Petőfi Sándor Ált. Iskola
8Menráth Marcell2000Budaörsi DSE
9Kovács Balázs2000Hajós Alfréd Általános Iskola
10Kolozsi Dániel2000Damjanich János Általános Iskola
11Zsiborás Márton2000Erkel Ferenc Általános Iskola
12Madácsi Bendegúz2000Erkel Ferenc Általános Iskola
13Dravecz Milán2000Isaszeg Damjanich Ált. Iskola
14Pertis Botond2000Erkel Ferenc Általános Iskola
15Palánkai Márton2000Hajós Alfréd Általános Iskola
16Ratkai Csaba2000Hajós Alfréd Általános Iskola
17Thury Márk2000Hajós Alfréd Általános Iskola
18Kóczkás Péter2000Erkel Ferenc Általános Iskola
19Fehér Noé2000Waldorf Általános Iskola
20Kiss Márton Gellért2002Waldorf Általános Iskola
21Gódény Kornél2000Waldorf Általános Iskola
22Hemrich Róbert Milán2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Ajide Dániel2000Erkel Ferenc Általános Iskola
24Péterfi Botond2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Hanák Szabolcs2000Isaszeg Damjanich Ált. Iskola
26Tóth Roland2000Erkel Ferenc Általános Iskola
27Róde Ádám2000Hajós Alfréd Általános Iskola
28Faragó Levente2000Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
29Bogár Zoltán2000Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
30Szabó Dávid2000Török Ignác Gimnázium
31Papp Bendegúz2000Szent Imre Katolikus Általános Iskola
32Hamar Zsombor2000Erkel Ferenc Általános Iskola
33Deszpot Balázs2000Hajós Alfréd Általános Iskola
34Ruda Dominik2000Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
35Kókai Patrik2000Erkel Ferenc Általános Iskola
36Tóth Gergő2000Damjanich János Általános Iskola
37Zsíros Martin Imre2000Erkel Ferenc Általános Iskola
38Márton Ágoston2000Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
39Liczek Barna2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Bánki Csaba2000Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
41Székelyhidi Tamás2000Hajós Alfréd Általános Iskola
42Mátrai Károly Tamás2000Erkel Ferenc Általános Iskola
43Grósz Zsombor2000Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
44Benedek Boldizsár2000Erkel Ferenc Általános Iskola
45Nyomárkay Levente2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Gyenes András2000Török Ignác Gimnázium
47Filip Bence2000Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
48Menyhért Nándor2000Hajós Alfréd Általános Iskola
49Nyomárkay Ádám2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Durucz Tamás2000Premontrei Szent Norbert Gimnázium
51Lajos Dávid2000Erkel Ferenc Általános Iskola
52Südi Tamás2000Erkel Ferenc Általános Iskola
53Laveczky Konstantin2000Hajós Alfréd Általános Iskola
54Urbán Soma2000Hajós Alfréd Általános Iskola
55Kocza Bálint2000Erkel Ferenc Általános Iskola
56Meleg Marcell2000Erkel Ferenc Általános Iskola
57MM00070000
58Baráth Márk2000Erkel Ferenc Általános Iskola
59Tafferner Péter2000Erkel Ferenc Általános Iskola
60Lestyánszky Márk2000Erkel Ferenc Általános Iskola
61Bautista S. Áron2000Hajós Alfréd Általános Iskola
62Mata Martin2000Erkel Ferenc Általános Iskola
63Mata Leonard2000Erkel Ferenc Általános Iskola
64Stógli Mátyás2000Erkel Ferenc Általános Iskola
65Mészáros Ádám2000Erkel Ferenc Általános Iskola
66Murányi Balázs2000Erkel Ferenc Általános Iskola
67Varga Richárd Máté2000Erkel Ferenc Általános Iskola


1999 lány

1Jurai Zsófia1999Budaörsi DSE
2Jurai Boglárka1999Budaörsi DSE
3Erőss Katica1999Szent Imre Katolikus Általános Iskola
4Vékony Vanda1999Budaörsi DSE
5Tárai Dóra1999Budaörsi DSE
6Berta Barbara1999Erkel Ferenc Általános Iskola
további eredmények
7Székely Zsófia1999Hajós Alfréd Általános Iskola
8Szaniszló Klaudia1999Beremend Általános Iskola
9Mátai Enikő1999Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
10Ilosvai Zita1999Szent Imre Katolikus Általános Iskola
11Törő Katalin1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
12Molnár Virág1999Hajós Alfréd Általános Iskola
13Vinár Anna1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Könnyű Vanessa1999Hajós Alfréd Általános Iskola
15Sallai Milla1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
16Bede Orsolya1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
17Matusz Tamara1999Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
18Kiss Zita1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Pál Réka1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Lukács Lilla1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Peicheva Eltina1999Erkel Ferenc Általános Iskola
22Barth Renáta1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Bőti Dalma1999Erkel Ferenc Általános Iskola
24Rab Viktória1999Erkel Ferenc Általános Iskola
25Szénási Csenge1999Erkel Ferenc Általános Iskola
26Szabó Gréta1999Erkel Ferenc Általános Iskola
27Darabont Zsanett1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Gazdag Bianka1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
29Sohajdi Noémi1999Erkel Ferenc Általános Iskola
30Dóra Dominika1998Erkel Ferenc Általános Iskola
31Bognár Rebeka1999Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
32Dajka Daniella1999Erkel Ferenc Általános Iskola
33Budaházi Vanda1999Erkel Ferenc Általános Iskola
34Barabás Eszter1999Erkel Ferenc Általános Iskola
35Bártfai Bettina1999Erkel Ferenc Általános Iskola
36Papcsák Barbara1999Erkel Ferenc Általános Iskola
37Pocsai Vivien1999Erkel Ferenc Általános Iskola
38Katona Anna1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Szabó Enikő1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Mészáros Vivien1999Erkel Ferenc Általános Iskola
41Poharenszki Vivienn1999Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
42Juhász Kitti1999Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
43Takács Dorottya1999Hajós Alfréd Általános Iskola
44Farkas Zsófia1999Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
45Müller Hédi1999Hajós Alfréd Általános Iskola
46Bársony Dorottya1999Erkel Ferenc Általános Iskola
47Dalló Emese Enikő1999Erkel Ferenc Általános Iskola
48Kristóf Lili1999Erkel Ferenc Általános Iskola
49Baranyi Kitti1999Erkel Ferenc Általános Iskola
50Földi Adrienn1999Hajós Alfréd Általános Iskola
51Polgár Rebeka1999Hajós Alfréd Általános Iskola
52Holczer Vivien1999Erkel Ferenc Általános Iskola
53Kovács Adrienn1999Erkel Ferenc Általános Iskola
54Katona Annamária1999Erkel Ferenc Általános Iskola
55Tóth Laura1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium


1999 fiú

1Tóth András1999Budaörsi DSE
2Ferenc Ábel1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
3Polyánki Bence1999Budaörsi DSE
4Brindza Bertalan1999Budaörsi DSE
5Budai Bálint1999Ikarus BSE
6Gősi Gergő1999Beremend Általános Iskola
további eredmények
7Lendvai Benedek1999Erkel Ferenc Általános Iskola
8Máté Richárd1999Erkel Ferenc Általános Iskola
9Hangyál Ádám1999Budaörsi DSE
10Torma Levente1999Erkel Ferenc Általános Iskola
11Dudás Bertalan1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
12Rabatin Dávid1999Erkel Ferenc Általános Iskola
13Bakumenko Mihail1999Erkel Ferenc Általános Iskola
14Koncz Endre1999Erkel Ferenc Általános Iskola
15Magyari Attila1999Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
16Szitter Márton1999Erkel Ferenc Általános Iskola
17Szántó Dániel1999Hajós Alfréd Általános Iskola
18Szakály Domonkos1999Hajós Alfréd Általános Iskola
19Pribula Gábor1999Erkel Ferenc Általános Iskola
20Hrustinszki Tamás1999Hajós Alfréd Általános Iskola
21Kanyó Dávid1999Erkel Ferenc Általános Iskola
22Prehoda Barna1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Finta Mihály1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Endrődi Áron1999Hajós Alfréd Általános Iskola
25Balogh Géza1999Erkel Ferenc Általános Iskola
26Sivatagi Gergő1999Erkel Ferenc Általános Iskola
27Scherzinger Raffael1999Erkel Ferenc Általános Iskola
28Ott László1999Erkel Ferenc Általános Iskola
29Bordás Márton1999Petőfi Sándor Általános Iskola
30Boér Péter1999Erkel Ferenc Általános Iskola
31Dajka Miklós1999Erkel Ferenc Általános Iskola
32Lihotzky Donát1999Erkel Ferenc Általános Iskola
33Scherzinger Gábor1999Erkel Ferenc Általános Iskola
34Weinecker Nándor1999Erkel Ferenc Általános Iskola
35Fehér Leonárd1999Erkel Ferenc Általános Iskola
36Szegszárdi Patrik1999Erkel Ferenc Általános Iskola
37Kanalas Dávid1999Isaszeg Damjanich Ált. Iskola
38Kovács Krisztián1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Koós Zsombor1999Hajós Alfréd Általános Iskola
40Szabó Bence1999Erkel Ferenc Általános Iskola
41Lovász Márton1999Erkel Ferenc Általános Iskola
42Varga Dominik1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Bárány Richárd1999Erkel Ferenc Általános Iskola
44Tusán Zoárd1999Erkel Ferenc Általános Iskola
45Virhardt Bence1999Petőfi Sándor Általános Iskola
46Molnár Márton1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Kobzi Róbert1999Erkel Ferenc Általános Iskola
48Borsos Roland1999Erkel Ferenc Általános Iskola
49Herman Norbert1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Varga Roland1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
51Hetyeny Botond1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
52Budaházi István1999Erkel Ferenc Általános Iskola
53Szuhányi Marcel1999Hajós Alfréd Általános Iskola
54Ács Patrik1999Hajós Alfréd Általános Iskola
55Nagy Barnabás1999Hajós Alfréd Általános Iskola
56Szekriján Henrik1999Erkel Ferenc Általános Iskola
57Püspök Péter1998Erkel Ferenc Általános Iskola
58Decsi Márton1999Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Veres Róbert1999Erkel Ferenc Általános Iskola
60Krémer Ádám1999Erkel Ferenc Általános Iskola
61Csörgő Levente1999Erkel Ferenc Általános Iskola
62Püspök Soma1999Erkel Ferenc Általános Iskola


1998 lány

1Madácsi Réka1998Erkel Ferenc Általános Iskola
2Szmrtyka Júlia1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
3Kovács Emma1998Hajós Alfréd Általános Iskola
4Maul Zsófia1998Petőfi Sándor Általános Iskola
5Pálinkás Henrietta1998Erkel Ferenc Általános Iskola
6Patakfalvy Csenge1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
további eredmények
7Dudás Johanna1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
8Hornyák Bernadett1998Hajós Alfréd Általános Iskola
9Ernhoffer Orsolya1998Petőfi Sándor Általános Iskola
10Kondrák Sára1998Hajós Alfréd Általános Iskola
11Csordás Lilla1998Petőfi Sándor Általános Iskola
12Hemmert Kyra1998Erkel Ferenc Általános Iskola
13Nagy Brigitta1998Erkel Ferenc Általános Iskola
14Mester Adél1998Erkel Ferenc Általános Iskola
15Miknyóczki Dóra1998Petőfi Sándor Általános Iskola
16Balogh Nóra1998Hajós Alfréd Általános Iskola
17Bodnár Patrícia1998Hajós Alfréd Általános Iskola
18Delea Fanni1998Erkel Ferenc Általános Iskola
19Izsó Fanni1998Hajós Alfréd Általános Iskola
20Szemjanyinov Paula1998Erkel Ferenc Általános Iskola
21Tóth Eszter1998Erkel Ferenc Általános Iskola
22Gedeon Katinka1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Molnár Zengő1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Ajide Debórah1998Erkel Ferenc Általános Iskola
25Herdovics Anna1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
26Sándor Emese1998Hajós Alfréd Általános Iskola
27Nyíró Fanni1998Hajós Alfréd Általános Iskola
28Deme Gyöngyi1998Erkel Ferenc Általános Iskola
29Bagyin Enikő1998Erkel Ferenc Általános Iskola
30Gáspárfalvi Gréta1998Erkel Ferenc Általános Iskola
31Szabó Szende1998Hajós Alfréd Általános Iskola
32Sándor Tímea1998Hajós Alfréd Általános Iskola
33Wolsky Veronika1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Bartos Bianka1998Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
35Szeder Adrienn1998Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
36Kővári Fanni1998Erkel Ferenc Általános Iskola
37Dallós Bettina1998Erkel Ferenc Általános Iskola
38Fekete Dalma1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Schrott Enikő1998Hajós Alfréd Általános Iskola
40Szabó Melinda1998Erkel Ferenc Általános Iskola
41Bertók Csenge1998Erkel Ferenc Általános Iskola
42Kovács Krisztina1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Papcsák Vivien1998Erkel Ferenc Általános Iskola
44Domonics Zsófia1998Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
45Kinde Sarolta1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
46Gecse Tamara1998Erkel Ferenc Általános Iskola
47Lénárt Orsolya1998Erkel Ferenc Általános Iskola
48Kovács Barbara1998Erkel Ferenc Általános Iskola
49Fancsovits Veronika1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Ruda Bettina1998Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
51Bogdán Roxána1998Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
52Bogár Krisztina1998Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
53Kaszás Ágnes1998Erkel Ferenc Általános Iskola
54Antal Éva1998Erkel Ferenc Általános Iskola
55Balog Claudia1998Erkel Ferenc Általános Iskola
56Fónay Csenge1998Erkel Ferenc Általános Iskola
57Kovács Brigitta1998Erkel Ferenc Általános Iskola
58Hidvégi Renáta1998Erkel Ferenc Általános Iskola
59Scsuka Cintia1998Erkel Ferenc Általános Iskola
60Faragó Brigitta1997Erkel Ferenc Általános Iskola
61Meleg Réka1998Erkel Ferenc Általános Iskola
62Ludmán Anna1998Erkel Ferenc Általános Iskola
63Rausch Nóra1998Erkel Ferenc Általános Iskola
64Németh Gréta1998Erkel Ferenc Általános Iskola
65Miskóff Lilla1998Erkel Ferenc Általános Iskola
66Weeber Ilona1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium


1998 fiú

1Pápai Benedek1998Aszódi Evangélikus Gimnázium
2Skribek Mátyás1998Erkel Ferenc Általános Iskola
3Fekete Ábel1998Gödöllői Református Líceum
4Bencsik Gergő1998Szent Imre Katolikus Általános Iskola
5Koltai Benjamin1998Budaörsi DSE
6Hadnagy Richárd1998Hajós Alfréd Általános Iskola
további eredmények
7Demény Balázs1998Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
8Gémesi Botond1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
9Püsök Tamás1998Hajós Alfréd Általános Iskola
10Fatér Zoltán1998Erkel Ferenc Általános Iskola
11Tóth Bálint2000Erkel Ferenc Általános Iskola
12Fenyvesi Roland1998Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
13Ilyés Ákos1998Erkel Ferenc Általános Iskola
14György Bence1998Erkel Ferenc Általános Iskola
15Deme Dániel1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
16Nagy Zsombor1998Erkel Ferenc Általános Iskola
17Pitlik Marcell1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
18Zsiborás András1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Basa Márton1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Regényi András1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Molnár Attila1998Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
22Menyhért Kornél1998Török Ignác Gimnázium
23Palkovics Bence1998Hajós Alfréd Általános Iskola
24Földi Tamás1998Hajós Alfréd Általános Iskola
25Darányi Attila1998Hajós Alfréd Általános Iskola
26Spendel László1998Isaszeg Damjanich Ált. Iskola
27Mikulik Márton1998Erkel Ferenc Általános Iskola
28Benedek Benjámin1998Erkel Ferenc Általános Iskola
29Fellegi Nándor1998Erkel Ferenc Általános Iskola
30Szecsei Szilárd1998Hajós Alfréd Általános Iskola
31Mihály Balázs1998Erkel Ferenc Általános Iskola
32Kiss Tamás1998Hajós Alfréd Általános Iskola
33Varga Ákos1998Hajós Alfréd Általános Iskola
34Pintér András1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
35Sarkady Bence1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
36Szmorek Szabolcs1998Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
37Géczy András1998Erkel Ferenc Általános Iskola
38Csontos Máté1998Hajós Alfréd Általános Iskola
39Márta Boldizsár1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Nyomárkay Kristóf1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
41Liczek Simon1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
42Németh Máté1998Erkel Ferenc Általános Iskola
43Kóthay Miguel Angel1998Erkel Ferenc Általános Iskola
44Kovács Bence1999Erkel Ferenc Általános Iskola
45Zsóka Lajos1998Waldorf Általános Iskola
46Lajos Zoltán1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Zsóka Andreasz1998Waldorf Általános Iskola
48Körömi László1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
49Wagner Márton1998Petőfi Sándor Általános Iskola
50Réthelyi Bálint1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
51Wagner Bence1998Török Ignác Gimnázium
52Juhász Ákos1998Erkel Ferenc Általános Iskola
53Csuja Dániel1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
54Sárkány Bátor1998Hajós Alfréd Általános Iskola
55Hidi Dániel1998Erkel Ferenc Általános Iskola
56Votter Domonkos1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
57Durucz Miklós1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
58Juhász Péter1998Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Oke Michael1998Erkel Ferenc Általános Iskola
60Ágoston Hunor1998Hajós Alfréd Általános Iskola
61Tribol Máté1998Erkel Ferenc Általános Iskola
62Csurpek Dávid1998Erkel Ferenc Általános Iskola
63Karácsondi Viktor1998Erkel Ferenc Általános Iskola
64Barabás Márk1998Erkel Ferenc Általános Iskola
65Rényi Krisztián1998Erkel Ferenc Általános Iskola
66Ézsiás Normann1998Erkel Ferenc Általános Iskola
67Fazekas Balázs1998Erkel Ferenc Általános Iskola
68Varró Krisztián1998Erkel Ferenc Általános Iskola
69Béres Márk1998Erkel Ferenc Általános Iskola
70Gálik Viktor1998Erkel Ferenc Általános Iskola


1996-1997 lány

1Ferencz Anna1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
2Fotyék Bianka1997Budaörsi DSE
3Gelle Annamária1997Petőfi Sándor Általános Iskola
4Koczkás Dóra1997Erkel Ferenc Általános Iskola
5Madácsi Flóra1997Török Ignác Gimnázium
6Tárai Mónika1997Budaörsi DSE
további eredmények
7Horváth Hanga1997Szent István Ált. iskola Bp.
8Nagy Katalin1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
9Garami Laura1997Budaörsi DSE
10Jászai Vanda1997Török Ignác Gimnázium
11Botlik Renáta1997Erkel Ferenc Általános Iskola
12Biró Petra1997Erkel Ferenc Általános Iskola
13Halla Petra1997Petőfi Sándor Általános Iskola
14Babarczy Katalin1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
15Keresztes Viktória1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
16Lágymányosi Anikó1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
17Dzsacsovszky Virág1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
18Lobmayer Anna1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Kereszti Niké1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
20Kiss Dorottya1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Tajti Blanka1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
22Lajos Andrea1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Tóth Eszter1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Tropp Eszter1997Hajós Alfréd Általános Iskola
25Lányi Emőke1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
26Bádonfai Enikő1997Hajós Alfréd Általános Iskola
27Stógli Anna1997Erkel Ferenc Általános Iskola
28Ilyés Zsanett1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
29Dóczi Rebeka1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
30Horváth-Szabó Dóra1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
31Csébi Anna Luca1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
32Schrempf Katalin1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
33Kordonska Anna1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Lakatos Berta1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
35Berze Vivien1997Erkel Ferenc Általános Iskola
36Hajdu Gabriella1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
37Georgita Boglárka1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Tóth Mónika1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Mészáros Dorottya1997Török Ignác Gimnázium
40Hajdú Viktória1997Hajós Alfréd Általános Iskola
41Takács Flóra1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
42Bélteki Zsófia1997Erkel Ferenc Általános Iskola
43Mészáros Petra1997Erkel Ferenc Általános Iskola
44Kovács Enikő1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
45Nagy Viktória1997Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
46Juhász Petra1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Manninger Katica1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48Németh T.Filoména1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
49Németh Kornélia1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
50Mihályfi Csilla1997Hajós Alfréd Általános Iskola
51Surányi Réka1997Erkel Ferenc Általános Iskola
52Széchenyi Tímea1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
53Bodnár Barbara1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
54Pintér Bianka1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
55Bancsics Anna1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
56Závodszky Luca1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
57Varga Georgina1997Erkel Ferenc Általános Iskola
58Tóth Tímea Diána1997Hajós Alfréd Általános Iskola
59Rétfalvi Dóra1997Erkel Ferenc Általános Iskola
60Atanaszov Alexandra1997Erkel Ferenc Általános Iskola
61Murányi Éva1997Erkel Ferenc Általános Iskola
62Garaba Réka1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
63Dóhanics Orsolya1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
64Hári Virág1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
65Farkas Edit1997Erkel Ferenc Általános Iskola
66Szabados Lili Anna1997Erkel Ferenc Általános Iskola
67Baross Anna1997Török Ignác Gimnázium
68Albert Lilla1997Nemes Nagy Ágnes Ált. Iskola
69Benkó Ágnes1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
70Tóth Blanka1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
71Gárdonyi Ágnes1997Erkel Ferenc Általános Iskola
72Adamecz Fanni1997Petőfi Sándor Általános Iskola
73Szibilla Fanni1997Erkel Ferenc Általános Iskola
74Istvanovszki Judit1997Erkel Ferenc Általános Iskola
75Ambrózy Flóra1997Erkel Ferenc Általános Iskola
76Juhász Boglárka1997Erkel Ferenc Általános Iskola
77Gazsó Ivett1997Erkel Ferenc Általános Iskola
78Kovács Eliza-Henrietta1997Erkel Ferenc Általános Iskola
79Urbán Bianka1997Erkel Ferenc Általános Iskola


1996-1997 fiú

1Józsa Tamás Norbert1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
2Jenes Zoltán1997Damjanich János Általános Iskola
3Bencsik Dániel1997Szent Imre Katolikus Általános Iskola
4Ulrich Attila1996Budaörsi DSE
5Szakály Benedek1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
6Kurinszki Gábor1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
további eredmények
7Dékányi József1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
8Csaba Márton1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
9Farkas János1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
10Prehoda Balázs1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
11Makovics Mikda1997Petőfi Sándor Általános Iskola
12Fekete Márk Ádám1997Erkel Ferenc Általános Iskola
13Orbán Előd1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
14Darabont Dániel1996Református Líceum
15Bella Levente1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
16Szűcs András1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
17Bolyos Koppány1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
18Kocsis Domonkos1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
19Mészáros Dániel1997Erkel Ferenc Általános Iskola
20Hunyadi Botond1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
21Pető Botond1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
22Vigh András1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
23Kis Nándor1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24Kovács Márk1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
25Molnár Krisztián1999Petőfi Sándor Általános Iskola
26Wolsky Ágoston1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
27Orova Márton1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
28Sárvári Dávid1996Klapka György Általános Iskola, Isaszeg
29Kőrösi Dániel1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
30Chelemen Róbert1997Erkel Ferenc Általános Iskola
31Takács Attila1997Hajós Alfréd Általános Iskola
32Fekete Botond1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
33Rudnyánszky Miklós1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
34Szabó Áron1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
35Ötvös Gábor1997Erkel Ferenc Általános Iskola
36Ács Soma1997Erkel Ferenc Általános Iskola
37Koncz Máté1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
38Jászberényi Áron1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
39Millner Dániel1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
40Veress Balázs1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
41Tóth V. Alex1997Erkel Ferenc Általános Iskola
42Kis Ákos1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
43Kádas Péter1997Hajós Alfréd Általános Iskola
44Kovács Tamás1997Erkel Ferenc Általános Iskola
45Baranyi Ádám1997Erkel Ferenc Általános Iskola
46Bakocs Márton1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
47Sztreale Mihály1997Hajós Alfréd Általános Iskola
48Török Ádám1998Hajós Alfréd Általános Iskola
49Barabás András1997Erkel Ferenc Általános Iskola
50Püski Dániel1997Erkel Ferenc Általános Iskola
51Balla Bertalan1997Erkel Ferenc Általános Iskola
52Ács Márton1997Erkel Ferenc Általános Iskola
53Katona Mátyás1997Erkel Ferenc Általános Iskola
54Iván Dániel1997Erkel Ferenc Általános Iskola
55Földi Balázs1997Erkel Ferenc Általános Iskola
56Hutnik Balázs1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
57Ruff Benedek1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
58Kiss Domonkos1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
59Horváth Csaba1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
60Csernyánszky Dávid1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
61Bujdosó Balázs1996Premontrei Szent Norbert Gimnázium
62Farkas Mátyás1997Erkel Ferenc Általános Iskola
63Farkas Bence1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
64Básthy Zalán1997Premontrei Szent Norbert Gimnázium
65Czeczó Krisztián1997Hajós Alfréd Általános Iskola
66Salamon Péter1998Hajós Alfréd Általános Iskola
67Nádasky Bence1997Erkel Ferenc Általános Iskola
68Csősz Szilárd1997Erkel Ferenc Általános Iskola
69Hegedűs Gábor1997Erkel Ferenc Általános Iskola
70Gungl Ábel1997Erkel Ferenc Általános Iskola
71Madarász Balázs1997Erkel Ferenc Általános Iskola
72Deszpodl Dávid1997Hajós Alfréd Általános Iskola
73Buday Ferdinánd1997Erkel Ferenc Általános Iskola
74Maszlag Norbert1997Erkel Ferenc Általános Iskola
75Szávai Kristóf1997Erkel Ferenc Általános Iskola


Manó Maraton 2011

2007 lány

1Lauber Zille Egyetem téri Óvoda
2Kovács Dóra Kazinczy körúti Óvoda
3Nagy Dorina Zöld Óvoda
4Tímár Mira Táncsics Mihály úti Óvoda
5Rácz Izabella Martinovics utcai Óvoda
6Nagy Renáta Kerepestarcsai Óvoda
további eredmények


2007 fiú

1Szabó Csongor Martinovics utcai Óvoda
2Dóczi Áron Egyetem téri óvoda
3Szabó Hunor Szent János utcai Óvoda
4Tóth Balázs Táncsics Mihály úti Óvoda
5Györe Tamás Martinovics utcai Óvoda
6Szalai Máté Zöld Óvoda
további eredmények


2006 lány

1Katrin Zsófia Palotakerti Óvoda
2Valóczi Julianna Szent János utcai Óvoda
3Judás Lilla Kazinczy körúti Óvoda
4Kriszt Sarolta Martinovics utcai Óvoda
5Bencsik Panka Táncsics Mihály úti Óvoda
6Szabó Regina Táncsics Mihály úti Óvoda
további eredmények


2006 fiú

1Fóri Roland Kazinczy körúti Óvoda
2Szőke Márton Veresegyházi Óvoda
3Terebesi Mátyás Szadai Óvoda
4Grünwald Tamás Zöld Óvoda
5Tóth Ármin Martinovics utcai Óvoda
6Balaskó András Palotakerti Óvoda
további eredmények


2004-2005 lány

1Tímár Leila Táncsics Mihály úti Óvoda
2Spendel GabriellaZöld Óvoda
3Sulyán Alexa Martinovics utcai Óvoda
4Valóczi Anna Szent János utcai Óvoda
5Kovács Lili Kazinczy körúti Óvoda
6Ócsai Vivien Kazinczy körúti Óvoda
további eredmények


2004-2005 fiú

1Korsós Zoltán Egyetem téri Óvoda
2Lestyánszki Dániel Táncsics Mihály úti Óvoda
3Szőke Bálint Veresegyházi Óvoda
4Szabó Kornél Martinovics utcai Óvoda
5Jávor Koppány Kazinczy körúti Óvoda
6Walter Ákos Szent János utcai Óvoda
további eredmények